Žymos: "vyrai"

Šaltojo sezono garderobas kiekvienas vyrui

Kalbant apie stilių ir madas, reikia pabrėžti, jog vyrai niekuo nesiskiria nuo moterų. Jie taip pat turi savo mėgstamą stilių, nori atrodyti patraukliai ir mielai domisi garderobo naujienomis.

Kaip ir vyrai, ilgai nedaugžodžiausim ir pristatysim keletą daiktų, kuriuos kiekvienam vyrui vertėtų turėti savo garderobe rudenį bei žiemą.

pilkas kostiumas

Pilkas kostiumas. Reikalingas kiekvienam, kasdieną dėvinčiam kostiumus. Pilka spalva niekuomet neišeis iš „ofiso” mados – visuomet atrodysite puikiai.

Skaityti toliau →

Patrauklusis aš

Kas geriau žino, kaip atrodyti stilingai nei moterys. Įkvėpimo jos gali pasisemti iš dizainerių, stilistų, laisvalaikio žurnalų. Savo patarimus ir išmintį jos mielai žarsto ir viena kitai. Tačiau žvelgiant į vyrus, kurie kiekvieną darbo dieną dėvi tradicinius juodus kostiumus, sunku pasakyti kuo vienas ar kitas išsiskiria iš minios.

Tačiau vyrai, iš pirmo žvilgsnio, taip apriboti kasdieninio aprangos kodo gali atrodyti stilingi ir išskirtiniai – tereikia pasirinkti ir sumaniai suderinti aprangos detales. O jos neapsiriboja vieninteliu kaklaraiščiu.

Pasižvalgius po aukštosios mados podiumus galime išvysti, jog dizaineriai Europiečiams siūlo derinti kostiumus, permatomus šalikus, marškinėlius, sandalus ir netgi šortus.

Pasirinkimo išties nemažai, tačiau svarbiausia neperlenkti lazdos, tam kad atrodytumėte patraukliai, o ne dirbtinai. Dažnai pokytis kasdieniniame stiliuje gali būti tiesiog aksesuaras, sakykim:

  • apyrankė, kurią galima nešioti tiesiog po laikrodžiu. Beje, šį aksesuarą labai pamėgo Italų vyrai;
  • kelnių diržas – jūsų stiliui įtakos gali turėti tiek sagties forma, tiek diržo odos tipas ar spalva;
  • rankogalių segtukai – dabar, kai šis aksesuaras dažnai nepelnytai pamirštamas, tinkamos formos ir tekstūros segtukai tapo tiek solidumo, tiek ir išskirtinio stiliaus ženklu;
  • švarko kišenės nosinaitė – sunku patikėti, tačiau prie švarko formos ir spalvos pritaikyta nosinaitė pabrėžia stilių;
  • Laikrodis – matyt kitaip, nei nosinaitės, laikrodžio svarba neabejoja nei vienas vyras. Tačiau dažnas pamiršta, jog tai nėra tik laiką rodantis daiktas, bet ir stiliaus detalė.

O dabar sugrįžkime prie paties kostiumo ir pasižvalgykime kas dabar „madoje”.

Dvieilis kostiumas

Dvieilis kostiumas

Šis 80-aisiais populiarus modelis į Europą „sugrįžo” kartu su 2012 m. pavasario kolekcija. Tikriausiai manysite, jog su šiuo modeliu atrodysite kaip jachtos kapitonas ar misteris Visata. Tačiau dizaineriai atskleidžia naują stiliaus detalę – keturias (po dvi kiekvienoj eilėje) sagas vietoje senajame modelyje buvusių šešių ar daugiau. Prie šio modelio rekomenduojama derinti spalvingus kaklaraiščius ir nosines, taip pat nešioti talpų odinį portfelį.

Skaityti toliau →

Vyriškumo simbolis – barzda

Barzdos, barzdos… Didelės ir mažos, ilgos ir trumpos, preciziškai sutvarkytos ir šelmiškai pasišiaušusios. Barzdos – visur. Barzdos užkariauja pasaulį!

Reklamos, filmai ir video klipai, laikraščiai, interneto portalai ir vyriškų žurnalų puslapiai – visur mirga barzdotų aktorių, dainininkų ir sporto žvaigždžių veidai. Lietuvoje – M. Mikutavičius, A. Mamontovas, V. Šapranauskas, L. Kleiza, o pasaulyje – G. Clooney, Jh. Deppas, D. Beckhamas , B. Pittas ir daugelis kitų. Visi jie – garsiausi, stilingiausi ir geidžiamiausi vyrai – naujosios barzdų mados veidai.

Brad Pitt, Johnny Deep, Jon Hamm

„Pasaulis pavargo nuo berniukiško įvaizdžio. Vyrai nori atrodyti ir elgtis kaip tikri subrendę vyrai. Barzdų manija – tai vieša vyrų deklaracija, jog būtent dabar atėjo tas laikas, kuomet vyrai trokšta nusigręžti nuo vaikiško lengvabūdiškumo ir spinduliuoti tvirtu vyriškumu”, – teigia žurnalų ir mados reklamų kampanijomis besirūpinantys įvaizdžio kūrėjai.

Skaityti toliau →

Įtakingiausi 2010-ųjų pasaulio vyrai

Stipriajai lyčiai skirtas žurnalas „Ask Men“ sudarė 49 šiais metais įtakingiausių vyrų sąrašą. Įdomu tai, kad sąraše dominuoja kino, muzikos garsenybės bei įtakingi televizijos asmenys.

Sąrašo sudarytojai taip pat nustebino įtakingiausiojo vardą suteikdami amerikiečių komikui Johnui Stewartui. Vyras išgarsėjo pradėjus rodyti jo reportažus, kuriuose pašiepiami politikos ir verslo atstovai.

Johnas Stewartas

Skaityti toliau →

1

10 moterų drabužių, kurių nemėgsta vyrai

Daugelį dalykų moterys ir vyrai supranta skirtingai. Jų skonis dažnai radikaliai išsiskiria kalbant apie madą. Interneto portalo msn.com atlikto tyrimo metu paaiškėjo 10 madingais laikomų apdarų ir aksesuarų, kuriuos dievina moterys, tačiau nemėgsta vyrai.

1. Haremo kelnės – plačios, rytietiško tipo kelnės, kurių užpakalis yra nusmukęs iki kelių. Vyrai nemėgsta šio drabužio, nes medžiaga užgožia moterų kojas.

2. Kombinezono tipo kostiumai. Jie neįtinka stipriajai lyčiai, nes juos apsivilkusios merginos ir moterys praranda savo formą.

Drabužiai

3. Galvos puošmenos – kaspinai, segtukai, net plaukų lakas. Jie kliudo vyrams braukti pirštais per moters plaukus.

Skaityti toliau →

1

10 didžiausių aprangos stiliaus klaidų

„Pagal drabužį sutinka, pagal protą išlydi“ – sako lietuvių liaudies patarlė. Tačiau ši išmintis ne visuomet prisimenama susiruošus į darbą, kur svarbi ne tik patirtis, bet ir išvaizda. Nebūtina sekti naujausias mados tendencijas, tačiau, norint atrodyti profesionaliai, darbe derėtų vengti kai kurių aprangos stiliaus klaidų.

Moterys turėtų atkreipti dėmesį į šiuos niuansus:

1. „Kroksai“ – ši avalynė skirta dėvėti tik paplūdimyje ar namuose.

Kroksai

Skaityti toliau →