Žymos: "vasara"

Pristatyta LG garso sistema – puikiausiems vasaros vakarėliams

„LG Electronics“ plečia garso įrenginių, siūlomų Lietuvoje, asortimentą ir pristato itin galingą 2900 vatų galios garso sistemą CM9740. Nepaisant kompaktiško dydžio, CM9740 pasižymi neįtikėtinai švariu ir galingu garsu, kurį tik dar labiau sustiprina puikiai suderintos žemų dažnių kolonėlės. Garso sistema CM9740 turi įvairių papildomų funkcijų („Smart DJ“, „Auto DJ“, „X Flash“ ir kt.) bei galimybę keliais būdais retransliuoti grojamą muziką.

LG_HI-FI_CM9740

Skaityti toliau →

Trys skanūs ir paprasti vaisinių kokteilių receptai

Su ašara akyse palydėjote paskutinę vasaros dieną ir su nostalgija prisimenate linksmiausias jos akimirkas? Tam, kad vasaros priminimai šildytų visą rudenį ir žiemą, siūlome keletą lengvų ir sveikų vaisinių kokteilių receptų.

Vaisių kokteiliai

Skaityti toliau →

Pasigamink pats: ledai

Nėra abejonių, ledus drąsiai galime įrašyti į vasaros atributų sąrašą. Tiesa ta, kad ledus valgo tiek šiltųjų kraštų gyventojai, tiek gyvenantys atšiauresnėse klimato juostose. Štai Italai ir Didžiosios Britanijos gyventojai per metus suvalgo tokį pat kiekį ledų.

Tikriausiai daugelis dar prisimena laikus, kuomet galėjome rinktis tik iš keleto rūšių ledų. Dabar jų rūšių tiek, kad skonį patenkinti gali ir patys išrankiausieji. Tuo tarpu mes siūlome keletą neįprastų ledų rūšių pasigaminti patiems namuose.

Ledai

Velso princo cukriniai ledai

Šiems ledams prireiks:
85g nerafinuoto rudojo cukraus
500 ml plaktos grietinėlės
Šiuos ledus pagaminti itin paprasta. Dubenyje plakite grietinėlę ir lėtai berkite cukrų. Grietinėlę plakite tol, kol ji pavirs į standžias putas, tuomet jas greitai supilkite į indelius ir įdėkite į šaldiklį. Šaldymo metu nebijokite išimti ir švelniai supurtyti indelius – taip pašalinsite masei stingstant atsiradusius oro tarpus. Šaldiklyje indelius pridenkite plėvele arba riebalams nelaidžiu popieriumi. Palikite stingti per naktį.

Skaityti toliau →

Geriausios vasaros knygos

Net ir didžiausi „aktyvuoliai” retkarčiais mėgsta atsipūsti. Tokiomis ramybės akimirkomis puikią kompaniją gali palaikyti knyga. Interneto portalas „Ft.com” siūlo atkreipti dėmesį į keletą naujų „bičiulių” vasarai.

Grožinė literatūra

Aravind Adiga „Paskutinis žmogus bokšte”

Aravind Adiga „Paskutinis žmogus bokšte”

Knygos siužetas sukasi aplink seno Mumbajaus bokšto gyventojus, kurie iš nesąžiningo žemės supirkėjo gauna pasiūlymą, kurio išties sunku atsisakyti. Knyga sužavi ir įtraukia pasakojimu apie miestą ir jo gyventojus, kurie blaškosi tarp dviejų pasirinkimų – turto ir skurdo.

Skaityti toliau →

Gražiausios Kroatijos vietovės keliaujant laivu

Interneto portalas „Guardian.co.uk” kviečia susipažinti su gražiausiomis Kroatijos vietovėmis, kurias galima pasiekti keliaujant laivu Adrijos jūra.

Savaitės trukmės kelionės iš Dubrovniko į Splitą metu galima aplankyti istorines Kroatijos vietas, gamtos grožiu žavinčias salas ir įlankas.

Skaityti toliau →

Patarimai tobulam įdegiui

Tikrai ne visi mėgsta leisti laiką tysant prie vandens ir kepinantis saulės spinduliuose. Tačiau vasarą saulė suranda mus visur – žygiuose, dirbant lauke ar ilgesnį laiką sėdint lauko kavinėje. Numojame į tai ranka ir… vakare veidas, kojos ir pečiai nusidažo raudonai.

Patarimai tobulam įdegiui

Štai todėl keletas patarimų apie įdegį niekuomet nepakenks:

  • Bene pirmoji taisyklė vasarą leidžiant lauke – pasiimti apsauginius skėčius, kepures, skrybėles.
  • Dažnai nutinka taip, jog saulės mus nusvilina būtent gatvėje, o ne paplūdimyje. Todėl patartina kasdien pasitempi kremu su apsauga nuo ultravioletinių spindulių.
  • Tiems, kurių oda šviesi, kasdien patariama naudoti kremą su SPF 30 (angl. Sun Protection Factor – saulės apsaugos faktorius). Tamsesnės odos žmonės gali teptis ir silpniau saugančiu SPF 6-8 kremu, o vasarą – SPF 15.
  • Vasarą derėtų ypač saugoti veidą. Kad oda nesausėtų, nepamirškite pasitepti storu sluoksniu riebaus kremo, ir tik po to teptis apsauginį. Derėtų vengti muilo, spirituotų tepalų ar losjonų.
  • Bene labiausiai nuo saulės vasarą nukenčia nosis – ji rausta ir šerpetoja. Norint to išvengti, ją reikėtų tepti kremu su kuo didesniu apsaugos koeficientu. Tuo tarpu jautrią odą aplink akis tepkite specialiai tam skirtu kremu – jis būtinas net jei nenusiimate akinių nuo saulės.

Skaityti toliau →

Į mados pasaulį atkeliauja pavasaris

Mados pasaulis jau dvelkia šiluma – garsiausi aukštosios mados korifėjai pristato pavasario-vasaros sezono kolekcijas. Mados Meka vadinamas tinklalapis „Style.com“ vienas pirmųjų kviečia pasižvalgyti po pasaulio mados podiumus.

Vivienne Westwood

Skaityti toliau →

Vasaros stilius nuo A iki Z

Pasiruošk artėjančiai vasarai. Interneto portalas „Net-a-porter“ paskelbė karščiausias šios vasaros stiliaus ir spalvų tendencijas, mados naujienas ir patarimus. Viskas nuo A iki Z. Būk stilinga, sužavėk visus!

Vasaros stilius