Žymos: "top"

Karščiausi 2011 m. sportiniai automobiliai

Rugsėjo 13 d. duris atvėrė jau 64-oji Frankfurto tarptautinė automobilių paroda – viena iš didžiausių pasaulyje automobilių parodų, kaskart sulaukianti daugiau nei milijono lankytojų. Sporto žurnalistai, automobilių specialistai, mėgėjai ar tiesiog „eilinė masė” suplūdo susipažinti su dabartinėmis automobilių rinkos naujienomis, pamatyti ateities modelių.

Šiais metais paroda neapvylė ištikimų savo gerbėjų ir leido paganyti akis po išties įspūdingą „ratų kolekciją“. Pristatome šešias karščiausias ratuotas gražuoles:

Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera

Tai pirmasis šio gamintojo modelis, kurio CO2 emisija neviršys 200 g/km. Nors tai nėra „žaliausias” automobilis, tačiau labai progresyvus didele ekologija negarėjančio gamintojo modelis. „Porsche” teigia, kad atnaujintas šešių cilindrų opozicinis 3,4 l variklis turi 350 AG, vidutinės jo degalų sąnaudos siekia vos 8,2 l/100 km, o CO2 emisija – 194 g/km. Šis modelis vidutiniškai naudoja 8,7 l/100 km degalų. Prie naujojo modelio „žalumo” prisideda ir „Start/stop” sistema, automatiškai užgesinantį automobilio variklį stovint sankryžoje bei elektromechaninis vairo stiprintuvas.

Skaityti toliau →