Žymos: "televizoriai"

LG pristato webOS SDK, skirtą LG Smart+ TV

Šiandien „LG Electronics“ pristatė Software Development Kit (SDK) sistemą, skirtą lengviau ir efektyviau kurti naujas LG Smart+ TV programėles.

Visiems programėlių kūrėjams LG sukūrė naują internetinę svetainę, kurioje galima rasti visą programavimui reikalingą informaciją.

WebOS SDK

Skaityti toliau →

LG pardavė per milijoną televizorių su „webOS“ sistema

LG pardavė per milijoną televizorių su webOS operacine sistema. „Smart+ TV“ platformai pritaikyta webOS tik prieš pora mėnesių, šių metų kovą, pristatyta rinkoje. LG planuoja, kad per metus, iki pirmojo 2015 m. ketvirčio bus parduota per 10 mln. televizorių su webOS.

LG 2014 TV

Skaityti toliau →

LG televizoriuose diegiama „Harman/Kardon“ garso sistema

LG kartu su „Harman/ Kardon“ pristatė pažangią garso technologiją, kuri pritaikyta dvejuose OLED ir penkiuose ULTRA HD televizorių modeliuose. Papildanti ankstesnę LG kokybę, „Ultra Surround“ erdvinio garso sistema prilygins garso kokybę su esančia kino teatre.

ULTRA HD TVs Sound

Skaityti toliau →

LG pristatė 2014 metams skirtų televizorių seriją

„LG Electronics“ (LG) pristatė 2014 metams skirtų televizorių seriją, kurią sudaro 68 nauji modeliai, tarp jų ir 105, 65, 55 bei 49 colių įstrižainės Ultra HD televizoriai lenktu ekranu. Didžiojoje daugumoje šių metų modelių bus įdiegta „Smart TV“ platformai pritaikyta „webOS“ operacinė sistema.

LG Smart TV 2014  Skaityti toliau →

LG naujienos televizorių rinkoje 2014 m.

Metų pradžioje elektronikos gamintojams yra kelios svarbios progos pasisakyti apie rinką ir savo planus joje. Viena proga – tiesiog metų pradžia, kuomet didieji rinkos gamintojai ir ekspertai duoda gaires kas šiais metais bus „ant bangos“, ko ir kada laukti parduotuvių lentynose. Antroji proga – CES paroda, kur kalbas gamintojai patvirtina realiais pavyzdžiais.

Šiais metais LG didžiausią dėmesį skyrė televizorių segmentui. Susidaro įspūdis, kad visaip kaip „išmaninę“ telefonus, gamintojai visas puikias inovacijas ir naujas idėjas perkels į televizorius – ne bet kokius, o labai didelės raiškos ir aukštos klasės OLED ir ULTRA HD.

TV rinka

Skaityti toliau →

Didžioji LG naujiena – 4K Ultra HD televizoriai su webOS

Viena didžiausių šių metų LG naujovių, ko gero, taps Ultra HD televizorių serija su webOS operacine programa, kuri pritaikyta atnaujintai pramogų platformai Smart TV. webOS dėka „Smart TV“ pasipildys ne tik naujomis funkcijomis ir vartotojo sąsajos elementais, bet ir bus suderinama su įvairiais turinio tiekėjais. Vienas iš jų – televizijos internete tinklas „Netflix“.

LG webOS

Skaityti toliau →

LG pristato „webOS“ pagrindu veikiančią „Smart TV“

LG pristato pramogų platformą „Smart TV“, veikiančią operacinės sistemos „webOS“ pagrindu. Prieš metus iš „Hewlett-Packard“ (HP) įsigyta ir televizoriams pritaikyta „webOS“ bus demonstruojama šių metų CES parodoje.

„webOS“ suteikia „Smart TV“ platformai intuityvią ir lengvai valdomą vartotojo sąsają, padidina suderinamumą su kitais įrenginiais. Be to, naujoji operacinė sistema suteikia daugiau laisvės programėlių kūrėjams.

webOS_1 Skaityti toliau →

LG pristato 2014 m. skirtų Ultra HD televizorių seriją

„LG Electronics“ (LG) pristato 2014 m. skirtų Ultra HD televizorių seriją „UB9800“. Seriją sudarys įvairių dydžių Ultra HD raiškos modeliai su 21:9 kraštinių santykio ekranu, tarp jų ir pirmasis rinkoje 105 colių įstrižainės lenkto ekrano Ultra HD televizorius (modelis 105UC9). Naujieji televizoriai bus demonstruojami elektronikos parodoje „CES 2014“.

105UC9 Skaityti toliau →

LG pristatė du naujus „Ultra HD“ televizorius pasauliniai rinkai

LG šiandien pristatė du – 55 ir 65 colių – „Ultra HD“ televizorių modelius. „LA9700“ serijos „Ultra HD“ televizoriais su 4K technologija pradėta prekiauti JAV rinkoje, vėliau jie bus prieinami ir kitose šalyse, tokiose kaip Jungtinė Karalystė, Rusija ir Australija.

Naujieji „LA9700“ serijos modeliai pasižymi itin aukšta vaizdo kokybe su daugiau nei keturis kartus didesne ekrano rezoliucija nei tradiciniai HD televizoriai. 55 ir 65 colių „Ultra HD“ modeliai turi 8,3 mln. taškų rezoliuciją, Tru-ULTRA HD variklis padidina vaizdo ryškumą ir suteikia vartotojams galimybę įvairaus formato vaizdo įrašus peržiūrėti „Ultra HD“ kokybe. LG „LA9700“ modeliuose įmontuota NANO FULL LED apšvietimo sistema, suteikianti gilesnius juodos spalvos atspalvius ir nuoseklų ryškumą bei kontrastą. IPS panelės dėka, televizoriai atkuria natūralias spalvas bei turi 178 laipsnių matymo kampą.

LG ULTRA HD TV

Skaityti toliau →

Prognozės: didės Ultra HD raiškos televizorių paklausa

Pasaulinė tyrimų agentūra „DisplaySearch“ prognozuoja Ultra HD (arba 4K LCD) raiškos televizorių pardavimų augimą. Agentūros ketvirtinės ataskaitos duomenimis, 2013 m. tokių televizorių turėtų būti parduota per 2,6 mln. vienetų. Tai 63 tūkst. daugiau nei 2012 m.

LG Ultra HD televizoriai

Tikimasi, kad Ultra HD televizorių poreikis išaugs. Viskas priklausys nuo gamintojų – kokius inovatyvius ir ekonomiškai efektyvius Ultra HD  technologijos sprendimus jie pasiūlys rinkai.

Skaityti toliau →