Žymos: "technologija"

„LG Display“ ekranas su „WiDi“ technologija

„LG Display“ sukūrė pirmąjį skystųjų kristalų ekraną su belaidžio vaizdo perdavimo technologija „Intel Wireless Display“ (WiDi).

Monitoriams skirtas 23,8 colių įstrižainės ekranas kurtas kartu su „Intel“. Būtent šios kompanijos technologija „WiDi“ leidžia belaidžiu ryšiu be papildomų priedelių persiųsti kompiuteryje esančius dokumentus į televizoriaus ar kito monitoriaus ekraną.

LG Widi monitor

Skaityti toliau →

Rimtas LG sprendimas – įmonių telefonams skirta „LG Gate“

„LG Electronics“ (LG) kiek dažniau praneša apie įvairias mobiliųjų telefonų pramogas eiliniams vartotojams, tačiau kompanija kuria ir daug rimtų, verslui skirtų dalykų.

Visai neseniai LG pranešė apie naują produktą „LG Gate“. Tai technologijų paketas, skirtas mobiliesiems telefonams. Jo paskirtis – suteikti apsaugą įmonės dokumentams, prie kurių darbuotojai jungiasi, naudoja ar persiunčia mobiliuoju telefonu.  Iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu.

LG GATE  Skaityti toliau →

LG mobilieji telefonai išplės namų pramogų galimybes

LG parodoje „IFA 2010“ pristatė technologiją, leidžiančią telefonuose esančią informaciją lengvai perkelti į su DLNA standartu suderinamas išorines laikmenas. Namų pramogų galimybes išplečianti technologija bus įdiegta į jau šiais metais prekyboje pasirodysiančius „LG Optimus 7“ telefonus.

Optimus 7Q Windows Mobile telefonas

Unikali daugiafunkcinių dokumentų dalijimosi technologija rinkoje pirmą kartą pasirodys su šių metų ketvirtą ketvirtį pristatomais telefonais „LG Optimus 7“. Naujoji technologija automatiškai aptiks su telefono belaidžio ryšio tinklu suderintas išorines laikmenas ir leis paprastai, be papildomų programų persiųsti telefone saugomą informaciją – 720p raiškos vaizdo įrašus, didelės raiškos nuotraukas, aukštos kokybės garso įrašus – į televizorius, namų kino sistemas ir kitus išorinius įrenginius.

Trimatis vaizdas be akinių

Sparčiai besivystančios trimačio vaizdo technologijos siūlo naują sprendimą – galimybę stebėti 3D vaizdą be tam skirtų specialių akinių.

Trimatis vaizdas

Iki šiol naudojami 3D akiniai, nors ir skiriasi savo detalėmis, visi veikia vienu principu – į kairę ir į dešinę akį projektuoja skirtingus vaizdus. Televizorius rodo du atskirus vaizdus, kuriuos akiniai filtruoja taip, kad kiekviena akis mato tik vieną jų – taip sukuriamas 3D vaizdas.

Skaityti toliau →