Žymos: "stilius"

Mokslo metams besiruošiant: 10 mados tendencijų šiam rudeniui

Rugsėjo 1 d. nemažai kam siejasi su mokykla – į mokslus ruošiasi vaikai, draugai, broliai ar pusbroliai, o galbūt ir pats. Kad ir kaip bebūtų – mokslo metų pradžia siejasi su nauju sezonu, naujais veidais, naujais įvykiais ir… atnaujintu garderobu. Pateikiame keletą šių metų mados tendencijų, kaip neišlaidaujant galima būti stilingu mokykloje.

Ryškiaspalviai teniso bateliai

Paskutinis mados klyksmas – akį rėžiantys ryškiaspalviai teniso bateliai! Jie puikiai derės prie džinsų ar kelnių, niekada neatrodys nuobodžiai.O juk batų niekada nebus per daug!

Skaityti toliau →

LG 3.0 Prada – unikalus telefonas, unikaliai asmenybei

Šiuo metu išmaniųjų telefonų gamintojai didelį dėmesį skiria moderniausių technologijų diegimui bei telefono funkcijų tobulinimui. Nepaisant to, šie faktoriai,  toli gražu, nėra pagrindiniai – jie tenkina ne visus vartotojų poreikius. Išmanusis telefonas atspindi naudotojo asmenybę, vertybes bei poreikius, todėl  tampa kasdieninio gyvenimo dalimi. Sukurti telefoną, kuris atitiktų skirtingus poreikius bei pabrėžtų individualumą yra be galo sunku. Šį iššūkiui pasiryžo LG, kartu su Italijos mados namais PRADA  nusprendę sukurti telefoną, kuris atitiktų ir aukščiausius technologinius standartus, ir išsiskirtų unikaliu bei moderniu dizainu.

LG Prada (P940) Android telefonas

Solidus minimalizmas

Būtent unikalus PRADA dizainas suteikia LG 3.0  telefonui  ypatingą išvaizdą. Kitaip nei kiti išmaniųjų telefonų gamintojai, naudojantys labiau įprastą bei standartinį dizainą, naujajam LG modeliui PRADA suteikė šiuolaikišką minimalistinį stilių. Telefono korpusui ir vartotojo sąsajau naudojama juodos, baltos bei pilkos spalvos kombinacija, o programėlių paveikslėliai telefone yra nupiešti naudojant tik vieną liniją. Į minimalistinį vienos linijos dizainą galima konvertuoti ir kai kurias parsisiųstas programėles.

Skaityti toliau →

Aksesuarai pavasariui

Stilių sukuria ne tik drabužiai, bet ir aksesuarai. O juk ir ne kiekvienas galime įsigyti naujausią „Armani“ švarką ar apsitempti trumpute prigludusia suknute. Tokiais atvejais stilingas ir derantis aksesuaras – puiki išeitis. Šių metų pavasariui dizaineriai nepagailėjo idėjų ir pristatė eilę stilingų rankinių – nuo mažų iki didelių, taip pat prašmatnių batelių. Kviečiame žvilgtelti į šio sezono naujienas, kurios turėtų atsirasti mūsų spintose.

Aukštakulniai

Delninikė Skaityti toliau →

Šaltojo sezono garderobas kiekvienas vyrui

Kalbant apie stilių ir madas, reikia pabrėžti, jog vyrai niekuo nesiskiria nuo moterų. Jie taip pat turi savo mėgstamą stilių, nori atrodyti patraukliai ir mielai domisi garderobo naujienomis.

Kaip ir vyrai, ilgai nedaugžodžiausim ir pristatysim keletą daiktų, kuriuos kiekvienam vyrui vertėtų turėti savo garderobe rudenį bei žiemą.

pilkas kostiumas

Pilkas kostiumas. Reikalingas kiekvienam, kasdieną dėvinčiam kostiumus. Pilka spalva niekuomet neišeis iš „ofiso” mados – visuomet atrodysite puikiai.

Skaityti toliau →

Oro uostų stilius: koks keleivis esi?

Dar ne taip seniai skrydis lėktuvu buvo ganėtinai brangi pramoga. Galbūt dėl to senuose filmuose matome elegantiškas stiuardeses ir pasipuošusius, kaip šilkas glotnius keleivius.

Dabar, kai skrydžiai praktiškai tapo kasdienybe, oro uostuose – tikra spalvų ir apsirengimo stilių maišalynė. Vis tik gerokai atidžiau patyrinėjus, galima išskirti keletą keleivių kategorijų pagal jų apsirengimo stiliaus:

1. Etninis nuotykių ieškotojai

Etninis nuotykių ieškotojai

Kaip atpažinti minioje: žvejo tipo kelnės, draugystės apyrankė, sandalai, liemenė.

Ką tai sako apie juos: ką tik parvykę iš užsienio šalies, kurios likučius parsiveža įdegiu, plačia šypsena ir kelionę simbolizuojančiu atributu.

Labiausiai tikėtina, kad: dėvi spalvotus marškinėlius ar keistą drabužį iš įvairių medžiagų.

Mažiausiai tikėtina, kad: dėvi džemperį, apsaugantį nuo oro kondicionierių pučiamo vėsaus oro.

Skaityti toliau →

Patrauklusis aš

Kas geriau žino, kaip atrodyti stilingai nei moterys. Įkvėpimo jos gali pasisemti iš dizainerių, stilistų, laisvalaikio žurnalų. Savo patarimus ir išmintį jos mielai žarsto ir viena kitai. Tačiau žvelgiant į vyrus, kurie kiekvieną darbo dieną dėvi tradicinius juodus kostiumus, sunku pasakyti kuo vienas ar kitas išsiskiria iš minios.

Tačiau vyrai, iš pirmo žvilgsnio, taip apriboti kasdieninio aprangos kodo gali atrodyti stilingi ir išskirtiniai – tereikia pasirinkti ir sumaniai suderinti aprangos detales. O jos neapsiriboja vieninteliu kaklaraiščiu.

Pasižvalgius po aukštosios mados podiumus galime išvysti, jog dizaineriai Europiečiams siūlo derinti kostiumus, permatomus šalikus, marškinėlius, sandalus ir netgi šortus.

Pasirinkimo išties nemažai, tačiau svarbiausia neperlenkti lazdos, tam kad atrodytumėte patraukliai, o ne dirbtinai. Dažnai pokytis kasdieniniame stiliuje gali būti tiesiog aksesuaras, sakykim:

  • apyrankė, kurią galima nešioti tiesiog po laikrodžiu. Beje, šį aksesuarą labai pamėgo Italų vyrai;
  • kelnių diržas – jūsų stiliui įtakos gali turėti tiek sagties forma, tiek diržo odos tipas ar spalva;
  • rankogalių segtukai – dabar, kai šis aksesuaras dažnai nepelnytai pamirštamas, tinkamos formos ir tekstūros segtukai tapo tiek solidumo, tiek ir išskirtinio stiliaus ženklu;
  • švarko kišenės nosinaitė – sunku patikėti, tačiau prie švarko formos ir spalvos pritaikyta nosinaitė pabrėžia stilių;
  • Laikrodis – matyt kitaip, nei nosinaitės, laikrodžio svarba neabejoja nei vienas vyras. Tačiau dažnas pamiršta, jog tai nėra tik laiką rodantis daiktas, bet ir stiliaus detalė.

O dabar sugrįžkime prie paties kostiumo ir pasižvalgykime kas dabar „madoje”.

Dvieilis kostiumas

Dvieilis kostiumas

Šis 80-aisiais populiarus modelis į Europą „sugrįžo” kartu su 2012 m. pavasario kolekcija. Tikriausiai manysite, jog su šiuo modeliu atrodysite kaip jachtos kapitonas ar misteris Visata. Tačiau dizaineriai atskleidžia naują stiliaus detalę – keturias (po dvi kiekvienoj eilėje) sagas vietoje senajame modelyje buvusių šešių ar daugiau. Prie šio modelio rekomenduojama derinti spalvingus kaklaraiščius ir nosines, taip pat nešioti talpų odinį portfelį.

Skaityti toliau →

1

Amžius – ne kliūtis būti stilingai

Fotografas Ari Seth Cohen ir filmų kūrėja Lina Plioplytė pristato trumpametražinių filmų projektą, kuriame pasakojama apie vyresnio amžiaus damų stilių. Interneto portalas „Dontpaniconline.com” kalbina L. Plioplytę apie tai, kaip kilo šio projekto idėja.

Stilius

Ar jus buvo įkvėpęs kokio nors vyresnio amžiaus žmogaus stilius?

Kad ir kaip būtų keista, šeimoje esu vienintelė tokia ekstravagantiškai besirengianti puošeiva. Iš vyresnių žmonių semiuosi daug idėjų, taigi, net ir sulaukusi brandaus amžiaus nevengsiu žaismingų, žibančių ir kartais net juoką keliančių detalių.

Skaityti toliau →

Aukštakulnių istorija

Klausimas merginoms. Spalvoti, kaukši, dažnai kankina visą vakarą, bet už juos esate pasiryžusios sumokėti didžiules pinigų sumas. Kas? Žinoma, kad aukštakulniai.

Aukštakulnių istorija

Dievinate juos nuo kulniuko iki riestos nosytės galo, tačiau ar kada nors susimąstėte, kokią istoriją slepia šie gražūs „kankinimo įrenginiai”?

Skaityti toliau →

Vaizdo instaliacijos įkvepia mados guru

Jei vis dar svarstote, kodėl dizainerių suknelės tokios brangios, pažvelkite į vieno iš jų – Narciso Rodriguezo 2011 m. pavasario-vasaros sezono kolekciją.

Mada

Ši balto ir raudono šilko suknelė kainuoja 2700 tūkst. JAV dolerių, tačiau ši suma greičiausiai nepasirodys didelė sužinojus, jog suknelės medžiaga nuausta pritaikius specialią techniką, kuomet viršuje esantis baltas vilnijantis audinys atspindi apatinio raudonojo audinio spalvą bei sukuria unikalų šviesų žaismą.

Skaityti toliau →

Liežuvautojų patarimai apie stilių

Jau ketvirtąjį sezoną pradedančio populiaraus jaunimo serialo „Liežuvautoja“ (angl. Gossip girl) stilistas Eric Daman pataria, kaip šį sezoną atrodyti stilingai:

1. Pritaikykite savo garderobe netikėtas, ryškias detales – sagtimi papuoštą juostelę plaukams ar ryškia juostele apsiūtą švarkelį;

Striukė

2. Kurkite papuošalus patys – su rankų darbo karoliais atrodysite išties stilingai ir originaliai;

3. Madingas apatinis trikotažas (nors jo niekas nemato) taip pat leidžia jaustis madingai ir pasitikinčiai savimi;

Skaityti toliau →