Žymos: "skalbimo mašinos"

Lietuvoje bus prekiaujama išmaniosiomis skalbimo mašinomis

LG pristatė 3 naujas išmaniąsias skalbykles, kuriomis bus prekiaujama ir Lietuvoje. Skalbimo mašinos gali pačios nustatyti geriausią skalbimo būdą, parsisiųsti naujas skalbimo nustatymo programas arba rasti gedimo priežastį.

LG_TuboWash

Skaityti toliau →

1

„CES 2013“ – išmaniems namams skirta LG „Smart Home“ buitinė technika

„CES 2013“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatė buitinę techniką su išmaniąja valdymo sistema „Smart Home“. Pažangi sistema veikia technologijų „Smart Share“ ir „Smart Control“ pagrindu, todėl buitinės technikos prietaisus galima valdyti nuotoliniu būdu, jie gali dalintis informacija vienas su kito bei kitais išoriniais įrenginiais, kaip išmanieji telefonai ar televizoriai.

LG Smart šaldytuvas

„Smart Home“ sistema leidžia į bendrą tinklą namuose integruoti pagrindinius buitinės technikos prietaisus: skalbimo mašiną, šaldytuvą, dulkių siurblį ir viryklę. Visus juos galima valdyti centralizuotai. Vartotojai gali pasirinkti nustatyti komandas rankiniu būdu prietaiso skystųjų kristalų ekrane arba nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu bei televizoriaus platformoje „LG Smart TV“ nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“. Be to, išmanioji buitinė technika suderinama su NFC (artimo lauko) technologija. Skaityti toliau →

2

Drabužių skalbimas: džinsai

Jei paprašytume išrinkti dažniausiai nešiojamą drabužį, ką pasirinktumėte? Galėtume lažintis, jog garbingame penketuke atsidurtų visiems puikiai pažįstamas drabužis, kurį nešioja ir jaunuoliai, ir senoliai, ir moterys, ir vyrai. Taip, tai džinsai, apie kuriuos, kaip ir apie orą, kiekvienas turime savo nuomonę.

Apie džinsus galima kalbėti labai daug – kaip šis JAV aukso ieškotojų rūbas išplito visame pasaulyje, kaip iš darbinio drabužio tapo madingu aprėdu. Labai daug galima diskutuoti ir apie jų modelius bei progas, kuomet juos dera nešioti. Tačiau šį kartą mes pakalbėsime kiek netikėta tema – apie jų priežiūrą. O tiksliau – kaip tinkamai skalbti ir džiovinti džinsus, kad vėliau netektų lieti karčių ašarų pasikeitus jų išvaizdai ar dydžiui.

Džinsai

Kad ir kokio stiliaus džinsai bebūtų, juos galima skirtyti į dvi kategorijas – pagamintus iš „prewashed“ ir „unwashed“ tipo medvilnės. Kalbant lietuviškai:

  • „prewashed“ tipo džinsai mums žinomi kaip pablukę, neretai ir paplėšyti, kitaip sakant „nuskalbto“ efekto. Jie siuvami iš tradicinės „unwashed“ tipo medvilnės, kuri išgaunama balinant ir taikant mechaninius apdirbimo procesus. Tokie džinsai yra plonesni ir glaudžiau gula prie kūno.
  • „unwashed“ tipo džinsai yra grynuoliai, dažnai vadinami „iš tikro džinso“. Tokie džinsai (tradiciškai tamsios spalvos) yra gerokai storesni ir patvaresni, tačiau kietesni.

Tyrimas: skalbyklėje pinigus netyčia yra išskalbę 60 proc. lietuvių

„LG Electronics“ (LG) tyrimas apie skalbimo įpročius Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje atskleidė, jog 82 proc. žmonių su drabužiais išskalbia ir kitus pašalinius daiktus. Tarp netyčia į skalbyklę patenkančių daiktų pirmauja pinigai. Juos bent kartą yra išskalbę 60 proc. lietuvių, 65 proc. latvių bei 75 proc. estų. Tarp dažniausiai išskalbtų atsitiktinių daiktų patenka raktai (15 proc.) ir mobilieji telefonai (8 proc.).

LG F1480TDS 6 Motion skalbimo mašina

Kaip dažnai mėgstame skalbti?

LG tyrimo rezultatai parodė, jog lietuviai skalbia drabužius ganėtinai dažnai – 82 proc. iš jų tai daro bent kartą per savaitę. Tarp visų amžiaus grupių dažniausiai skalbiniais rūpinasi 30 – 49 m. žmonės. Panaši situacija ir Latvijoje bei Estijoje, kur drabužius bent kartą per savaitę skalbia atitinkamai 81 ir 84 proc. žmonių.

Skaityti toliau →

2

Išmanioji skalbimo mašinos funkcija „Smart Diagnosis“

Dar neseniai fantastikos kategorijai priskiriami filmai stebino išmaniaisiais įrenginiais, jų gebėjimu pranešti svarbią informaciją vos vienu mygtuko paspaudimu. Dabar ta fantastika tapo realybe. Ir ne tik mobiliuosiuose įrenginiuose. Su jumis bendrauti gali ir skalbimo mašinos.

Smart Diagnosis skalbimo mašina

Štai vienas iš pavydžių LG išmanioji skalbyklė su funkcija „Smart diagnosis“. Ši paprasta funkcija leidžia skalbimo mašinai pranešti apie atsiradusius gedimus, ir svarbiausia, kaip juos pataisyti. Jeigu reikia pakeisti vieną iš detalių, ji bus pakeista kaip įmanoma greičiau. Į namus atvažiavęs meistras turės visas reikiamas atsargines dalis.

Skaityti toliau →

1

LG pristato išmaniuosius buitinius prietaisus

„LG Electronics“ (LG) parodoje „CES 2012“ pristato naujos kartos išmaniosios buitinės technikos kolekciją. 2012 metų kolekcijos technika – šaldytuvai, skalbimo mašinos, viryklės, dulkių siurbliai – išsiskiria taupiu energijos naudojimu, išmaniosiomis savybėmis ir galimybe juos valdyti per išorinius įrenginius – televizorius, kompiuterius ar išmaniuosius telefonus.

Didžiausiomis šio sezono naujienomis buitinės technikos srityje taps technologijos „Smart ThinQ“ ir „Home Energy Management System“ (HeMS). Skaityti toliau →

LG pardavė daugiau nei 2 mln. skalbimo mašinų „6 Motion“

„LG Electronics” (LG) skelbia rekordinius „6 Motion” serijos skalbimo mašinų pardavimus. Per dvejus metus – nuo pristatymo rinkoje 2009 m. pabaigoje – pasaulyje parduota 2,25 mln. šių skalbimo mašinų.

6 Motion skalbimo masina

„LG skalbimo mašinos pelnė inovatyvios buitinės technikos reputaciją. „6 Motion” tapo tikru perversmu ir per dvejus metus šios serijos populiarumas auga nesustodamas”, – sakė Young-ha Lee, „LG Electronics Home Appliance Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Skaityti toliau →

„LG Styler“ – moderni drabužių valykla namuose

Berlyne vykstančioje elektronikos technologijų parodoje „IFA 2011″ LG pristato modernią „drabužių valyklą” „LG Styler”, kurią kiekvienas galime turėti savo namuose. Šis modernus įrenginys – savotiška drabužių spinta, kuri tikras išsigelbėjimas tiems, kurie šalia neturi viskuo rūpestingai pasirūpinančios mamos :)

LG Styler skalbykla

Ši moderni spinta puikiai tiks laikyti darbui skirtus drabužius: kostiumus, ar marškinius. Joje įdiegta garų sistema išlygina nuo kasdieninio nešiojimo atsiradusias drabužių raukšles bei pašalinti iš jų nemalonius kvapus. Be to, pagal kiekvieno poreikius, naujoji spinta gali pakvėpinti drabužius atitinkamu aromatu. Skaityti toliau →

Parodoje „IFA 2011“ LG stebins išmaniąja buitine technika

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje tarptautinėje elektronikos technologijų parodoje „IFA 2011″ „LG Electronics” pristatys didžiausią savo išmaniosios buitinės technikos kolekciją. Naujuose LG buitinės technikos prietaisuose – šaldytuvuose, skalbimo mašinose, orkaitėse ir automatiniuose dulkių siurbliuose pritaikytos išmaniosios technologijos, kurios efektyviai sumažina elektros energijos kaštus ir palengvina kasdieninius namų ruošos darbus.

LG išmanusis šaldytuvas

LG buitiniai technikai „išmaniąsias” savybes suteikia keturios pagrindinės technologijos – „Linear Compressor”, „Inverter Direct Drive”, „Lightwave” ir KOMPRESSOR. Jas papildo pažangi technologija „Smart ThinQ” ir jos funkcijos „Smart Manager”, „Smart Diagnosis”, „Smart Access”, „Smart Adapt” ir „Smart Grid”. Šių technologijų ir savybių dėka LG buitinė technika yra ekologiška ir leidžia naudotojams kasdieniniuose darbuose taupyti energiją, jėgas bei laiką.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ tyrimas: lietuvės neįsivaizduoja namų ruošos darbų be skalbimo mašinos

„LG Electronics” pristatydama naująsias „6 Motion” skalbimo mašinas atliko bendrą Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalių tyrimą, kurio metu siekta sužinoti, kaip pasikeitė moters, kaip šeimininkės, vaidmuo bei namų ruošos įpročiai dvidešimt pirmajame amžiuje.

6 Motion skalbimo mašinos

Tyrimas atskleidė, jog Lietuvos moterys (57 proc.) kiek rečiau nei latvės (61 proc.) ar estės (63 proc.) sutinka su teiginiu, jog „moteris yra pagrindinė namų šeimininkė”. Visgi, panašiai kaip ir kitose Baltijos šalyse, pusė moterų, kurios sutinka su šiuo teiginiu (49 proc.), pabrėžė, kad XXI amžiaus moteris yra daugiau nei tik namų šeimininkė.

Skaityti toliau →