Žymos: "pultelis"

LG tyrimas: televizoriaus pultelį lietuviai pameta ir šaldytuve

LG atliko tyrimą nustatyti, kur vartotojai pameta televizorių nuotolinius valdymo pultelius. Baltijos šalyse atliktas tyrimas atskleidė, kad didžioji dalis, net 88 proc. lietuvių yra bent kartą suradę pamestą pultelį lovoje ar sofoje. Dar 16 proc. teigė pultelį pametantys chalato kišenėje.

LG Smart TV

Skaityti toliau →

2

LG pristato atnaujintą išmanųjį valdymo pultelį „Magic Remote“

Beruošdama naujų technologijų desantą metų pradžioje vyksiančiai tarptautinei parodai „CES 2013“, „LG Electronics“ (LG) pristatė atnaujinto modelio nuotolinį valdymo pultelį „Magic Remote“. „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriams skirtas pultelis išsiskirs atnaujintu dizainu ir kalbos atpažinimo funkcija, leidžiančia patogiai vykdyti komandas balsu.

Magic Remote 2013 pultelis

„LG Magic Remote“ turi kompiuterio pelei analogišką ratuką, gebantį paslinkti aukštyn ir žemyn interneto puslapius bei žymeklį, kuriuo patogu pažymėti tam tikrus meniu punktus ar reikiamą vietą atvertame puslapyje. Pultelis leidžia valdyti televizorių gestis ir taip greitai įjungti reikiamas ir dažniausiai naudojamas programas ar televizijos kanalus. Išmaniosios pultelio funkcijos pasitarnauja žaidžiant kompiuterinius žaidimus.

Skaityti toliau →

Ate ate, įprastas distancinio valdymo pulteli

Ar kada nors bandėte suskaičiuoti, kiek distancinio valdymo pultelių esate sukaupę savo namuose? Remiantis „Consumer Electronics Association“ tyrimo duomenimis, vieniems namams tenka net keturi pulteliai. Dabar LG sugalvojo alternatyvų sprendimą, padėsiantį nepasimesti elektronikos įrenginių gausybėje. Norėdami palengvinti buitį, LG sukūrė „LG Bluetooth Remote“ programėlę, kuri leidžia išmanųjį telefoną paversti išmaniuoju pulteliu. Šios programėles pagalba galima valdyti naujausius LG garso sistemos įrenginius: „Micro Audio“ (CM2820) bei serijos „Docking Speaker“ modelius (ND8520 / ND5520 / ND4520 / ND3520). Būtina paminėti, jog šią mobiliąją aplikacija paprasta ne tik įsirašyti, bet ir ja naudotis.

LG Bluetooth remote pultelis programa

Tikriausiai, daugelis esate savo kailiu patyrę, ką reiškia išnaršyti visus namus ieškant reikiamo distancinio valdymo pultelio. Ar suskambus telefonui pulti maigyti visus pultelius, norint pritildyti garsą. Su šiomis problemomis galite atsisveikinti, nes nuo šiol jomis rūpinsis „LG Bluetooth Remote“ programėlė. Programėlės pagalba išmanusis telefonas tapo dar funkcionalesnis, nes vienu metu galima ne tik naršyti internete, rašyti trumpąsias SMS žinutes, bet ir valdyti savo namų garso  aparatūrą.

Skaityti toliau →

Valdyti televizorių balsu

Televizoriaus nuotolinio valdymo pultelis buvo išrastas 1950 m. Tuo metu jis vadinosi „Lazy Bones“ ir buvo jungiamas prie televizoriaus laidu. Dar po penkių metų buvo pristatytas belaidis nuotolinis pultelis „Flashmatic“. Nuo to laiko žmonės galėjo patogiai sėdėdami ant sofos perjunginėti kanalus.

Šių laikų nuotolinio valdymo pultelio koncepcija ne ką pakito nuo belaidžio pirmtako – pagrindinė paskirtis yra perjunginėti kanalus ir keisti garso stiprumą. Norėdama pasiūlyti kažką naujo ir praktiško, LG sukūrė pultelį „Magic Remote“, kuris be įprastinių savybių veikia kaip kompiuterio pelė – geba pažymėti objektus, juos tempti ekrane, taip pat turi ratuką, kuriuo patogu slankioti puslapius aukštyn ir žemyn. Naujasis pultelis reaguoja į gestus ir atpažįsta balso komandas. Būtent apie pastarąsias šį kartą norime pakalbėti plačiau.

LG Smart TV valdymas balsu

Balso atpažinimo komanda nėra sensacinga naujiena – tokios galimybės siūlomos mobiliuosiuose įrenginiuose (pvz. telefonuose), taip pat ir televizoriuose. Skirtumas tik tas, jog „Magic Remote“ įdiegta funkcija labai tiksliai atpažįsta tariamus garsus, todėl nereikia jų kartoti po keletą kartų, įtakos nedaro netgi triukšminga aplinka.

Skaityti toliau →

1

Kuo stebuklingas nuotolinis pultelis „Magic Remote“?

Kalbant apie televizoriaus techninius parametrus ir stiliaus detales, svarbu nepamišti dar vieno elemento – nuotolinio valdymo pultelio. Ypatingai svarbus jis tampa tuomet, kai sugenda ir tenka ropštis nuo sofos kiekvieną kartą perjungiant kanalus.

Šiais metais LG pristatė atnaujintą nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“, kuris pirmasis rinkoje sulaukė ekspertų pripažinimo už ergonomišką dizainą, taip pat pasipildė keturiomis unikaliomis funkcijomis. Šiuo pulteliu, kaip ir kompiuterio pele galima žymėti objektus televizoriaus ekrane, specialiu ratuku judėti aukštyn ir žemyn. Dar dvi unikalios savybės – valdymas gestais ir balso komandomis. Skaityti toliau →

„LG Magic Remote“ – pirmasis nuotolinio valdymo pultelis, pelnęs sertifikatą už ergonomišką dizainą

Televizoriams skirtas „LG Electronics“ (LG) nuotolinio valdymo pultelis „Magic Motion Remote Control“ gavo universalaus dizaino sertifikatą. Vokietijoje įsikūrusios tarptautinės dizaino bendrovės „GmbH“ sertifikatas suteiktas už ergonomišką dizainą ir patogų televizoriuose įdiegtos pramogų funkcijos „Smart TV“ valdymą.

Magic Motion pultelis sertifikatas Universalaus dizaino sertifikatas suteikiamas už produktų kokybę, įskaitant gamyboje naudojamas medžiagas, ergonomišką dizainą ir patogų valdymą. Skaityti toliau →

„LG Remote App“ telefoną paverčia nuotolinio valdymo pulteliu

Ar žinojote, jog telefonas su „Android” ar „iOS” operacine sistema gali tampi nuotolinio valdymo pulteliu? Juo telefoną paverčia speciali LG programa „LG Remote App”, kurią nemokamai galima parsisiųsti iš „Android” ar „iOS” programų parduotuvės internete.

“LG Remote App” paverčia telefoną nuotolinio valdymo pulteliu

Įsidiegus programą telefone, ją reikia „suporuoti” su televizoriumi. Tačiau tai visiškai paprasta tol, kol išmanusis ir televizorius veikia tame pačiame namų belaidžio interneto tinkle. Tereikia įjungus programą pakreipti telefoną į televizorių (kaip pultelį). Kai televizorius „pagauna” signalą, telefone atsiranda paskyra „connect” – paspaudus ją tereikia suvesti prisijungimo kodą.

Skaityti toliau →