Žymos: "Prada"

LG 3.0 Prada – unikalus telefonas, unikaliai asmenybei

Šiuo metu išmaniųjų telefonų gamintojai didelį dėmesį skiria moderniausių technologijų diegimui bei telefono funkcijų tobulinimui. Nepaisant to, šie faktoriai,  toli gražu, nėra pagrindiniai – jie tenkina ne visus vartotojų poreikius. Išmanusis telefonas atspindi naudotojo asmenybę, vertybes bei poreikius, todėl  tampa kasdieninio gyvenimo dalimi. Sukurti telefoną, kuris atitiktų skirtingus poreikius bei pabrėžtų individualumą yra be galo sunku. Šį iššūkiui pasiryžo LG, kartu su Italijos mados namais PRADA  nusprendę sukurti telefoną, kuris atitiktų ir aukščiausius technologinius standartus, ir išsiskirtų unikaliu bei moderniu dizainu.

LG Prada (P940) Android telefonas

Solidus minimalizmas

Būtent unikalus PRADA dizainas suteikia LG 3.0  telefonui  ypatingą išvaizdą. Kitaip nei kiti išmaniųjų telefonų gamintojai, naudojantys labiau įprastą bei standartinį dizainą, naujajam LG modeliui PRADA suteikė šiuolaikišką minimalistinį stilių. Telefono korpusui ir vartotojo sąsajau naudojama juodos, baltos bei pilkos spalvos kombinacija, o programėlių paveikslėliai telefone yra nupiešti naudojant tik vieną liniją. Į minimalistinį vienos linijos dizainą galima konvertuoti ir kai kurias parsisiųstas programėles.

Skaityti toliau →

Trečiasis „Prada“ vardo telefonas – jau kitą savaitę Lietuvoje

Kitą savaitę Lietuvoje bus pristatytas trečiasis „Prada“ vardo telefonas – bendras garsių mados namų ir pasaulinės telefonų gamintojos „LG Electronics“ (LG) gaminys. Elegantišką „Prada“ dizainą ir LG technologijas sujungiantis telefonas išsiskirs itin ryškiu 800 nitų ekranu bei specialiai šiam telefonui sukurta juodos, pilkos ir baltos spalvos vartotojo sąsają.

LG Prada (P940) Android telefonas

Naujasis „Prada“ veiks dviejų dažnių belaidžio interneto diapazone, turės 1 GHz dviejų branduolių procesorių ir operacinę sistemą „Android Gingerbread 2.3“, kurią vėliau planuojama pakeisti „Android Ice Cream Sandwich 4.0“. Skaityti toliau →

„Prada24“ mados muziejus

Kokia pirma mintis šauna į galvą, paminėjus žodžius „muziejaus eksponatas“? Tikriausia daugeliu atvejų pagalvojate apie paveikslą, keraminę vazą ar etnografinį rakandą. O kaip su aukštąja mada?

Prieš kelias savaites Milane vykęs naujų „Prada“ kolekcijų pristatymas įkvėpė šiuos mados namus atidaryti „Prada24“ muziejų. Tiesa, aukštosios mados muziejus veikė vos vieną parą, tačiau idėja išties verta dėmesio.

Skaityti toliau →

Naująjį „Prada“ telefoną pristatys Edvardas Nortonas ir Daria Werbowy

Šiais metais rinkoje pasirodysiantį „Prada“ vardo telefoną pristatys garsus Holivudo aktorius Edvardas Nortonas ir modelis Daria Werbowy. Naujasis telefonas bus jau trečiasis bendras „LG Electronics“ (LG) ir mados namų „Prada“ kūrinys.

Pagrindiniu „Prada“ telefono reklaminiu veidu tapęs Edvardas Nortonas žinomas iš filmų „Pirmykštė baimė“ (angl. Primal Fear), „Amerikos istorija X“ (angl. American History X), „Dangaus karalystė“ (angl. Kingdom of Heaven) bei garsiojo „Kovos klubo“ (angl. Fight Club). Skaityti toliau →

„Prada“ kolekcijoje – garsūs Holivudo džentelmenai

Pristatydami naujas kolekcijas mados dizaineriai kaskart siekia nustebinti tiek unikaliomis drabužių tendencijomis, tiek išskirtiniais pristatymais. Ne išimtis ir „Prada“ mados namų dizainerė Miuccio Prada. Ji jaunas ilgakojes manekenes ant podiumo pakeitė brandaus amžiaus vyrais. Tiesa, ne bet kokiais, o garsais Holivudo aktoriais Tim Roth, Gary Oldman, Adrien Brody, Willem Dafoe, Emile Hirsh, Jamie Bell.

Iš pirmo žvilgsnio santūri, tarsi specialiai anglų džentelmenui sukurta kolekcija puikiai tiks tiek moderniam Šerlokui Holmsui, tiek prabangių vakarėlių dendžiui. Skaityti toliau →

LG atskleidė trečiojo „Prada“ telefono technines ir stiliaus savybes

Kitų metų pradžioje pasaulinėje rinkoje bus pristatytas išskirtinio dizaino „Prada” vardo telefonas. Jį kurianti „LG Electronics” (LG) atskleidė, kokiomis techninėmis savybėmis bei dizaino detalėmis išsiskirs šis, jau trečias bendras jos ir „Prada” įrenginys.

LG Prada (P940) telefonas

Trečiasis „Prada” vardo telefonas turės 4,3 colių įstrižainės lietimui jautrų NOVA ekraną. 800 nitų ryškumo ekranas užtikrins, jog skirtingo apšvietimo sąlygomis – netgi spiginant saulei ar ryškiai apšviestoje patalpoje – vaizdas išliks aiškus. Telefonas veiks su „Android Gingerbread” operacine sistema, kurią vėliau planuojama pakeisti „Android Ice Cream Sandwich”.

Skaityti toliau →

LG kurs trečiąjį „Prada“ vardo telefoną

„LG Electronics” (LG) tęsia ilgametį bendradarbiavimą su Italijos mados namais „Prada”. LG kuria trečiąjį „Prada” vardo telefoną, kuris bus pristatytas rinkoje kitais metais.

„Mūsų bendro darbo su „Prada” istorija yra ilga ir sėkminga. Kurdami naują, jau trečiąjį modelį, sutelkėme dėmesį tiek į išskirtinį dizainą, tiek į šiandien geriausias mobiliąsias technologijas”, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

LG Prada (940) telefonas

2006 m. pradėjusios bendrą darbą kompanijos 2007 ir 2008 metais pristatė du „Prada” vardo telefonus. Stilingi telefonai susilaukė vartotojų susidomėjimo dėl išskirtinio „Prada” dizaino ir pažangių LG technologijų.

Skaityti toliau →

Bananai aukštojoje madoje

Su kuo jums asocijuojasi bananai? Su tolimais kraštais, vitaminais, beždžionėmis, o gal su nuobodžiais anekdotais apie nevykėlius, paslystančius ant banano žievės? Kad ir kaip būtų, nuo šiol šis vaisius bus siejamas su aukštąja mada.

Prada bananai

Prie netikėtos bananų šlovės prisidėjo mados namų „Prada” dizainerė Muiccia Prada. Būtent po bananais išmargintos kolekcijos pristatymo šie geltonieji vaisiai tapo geidžiamiausiu drabužių ornamentu.

Bananų mada užsikrėtė net ir JAV „Vogue” redaktorė Anna Wintour, vadinama tiktu mados guru. Jos pavyzdžiu netrukus pasekė ir kitos stilingos moterys, o bananais marginti sijonai bei suknelės tapo neatskiriama garderobo detale.

Skaityti toliau →

„Prada“ naujiena – stilizuoti storo stiklo akiniai

Moksliukas, akiniuotis, – šiais ir kitais pašaipiais epitetais apipildavome storo stiklo akinius nešiojusius klasės ar kiemo draugus. Dabar jie nušluostytų nosį visiems šaipūnams, nes storo stiklo akiniai tapo madingiausiu šio sezono aksesuaru.

Patvirtindami visiems gerai žinomą posakį „nauja – tai seniai pamiršta sena” mados namai „Prada” pristatė dvi 2011 m. saulės akinių kolekcijas, kurių pagrindinis akcentas – stori apvalūs stiklai.

Prada sual akiniai

Skaityti toliau →

Nuo podiumo žengia LG „Prada“ įpėdinis

Mieli, prabangos ir mobiliųjų telefonų mylėtojai, ši žinias jums! LG ir „Prada Group“ nusprendė išleisti naują LG „Prada“ telefono modelį. Taip, taip, jau galite mesti savo senuosius lauk ir eiti ieškoti šio naujo grožio.

LG Prada (KF900) telefonas

Beveik identiškas pirmajam modeliui, naujasis telefonas turi paslaptį – vienu sklandžiu judesiu iš po telefono ekrano išslenkančią itin ploną klaviatūrą. Tai ne bet kokia, o unikali visų ženklų (QWERTY) klaviatūra, sukurta tenkinti jūsų patogumo poreikius.

Skaityti toliau →