Žymos: "pavasaris"

Aksesuarai pavasariui

Stilių sukuria ne tik drabužiai, bet ir aksesuarai. O juk ir ne kiekvienas galime įsigyti naujausią „Armani“ švarką ar apsitempti trumpute prigludusia suknute. Tokiais atvejais stilingas ir derantis aksesuaras – puiki išeitis. Šių metų pavasariui dizaineriai nepagailėjo idėjų ir pristatė eilę stilingų rankinių – nuo mažų iki didelių, taip pat prašmatnių batelių. Kviečiame žvilgtelti į šio sezono naujienas, kurios turėtų atsirasti mūsų spintose.

Aukštakulniai

Delninikė Skaityti toliau →

Pavasaris pagal stilistę Rachel Zoe

Į giliausią kampą grūdame pilkus megztinius, ilgus batus ir sunkias striukes. Daugiau jokių šalikų, pirštinių ar kepurių. Skelbiame pavasarį ir duodame kelią spalvoms ir lengvumui!

kelnės

Skaityti toliau →

Į mados pasaulį atkeliauja pavasaris

Mados pasaulis jau dvelkia šiluma – garsiausi aukštosios mados korifėjai pristato pavasario-vasaros sezono kolekcijas. Mados Meka vadinamas tinklalapis „Style.com“ vienas pirmųjų kviečia pasižvalgyti po pasaulio mados podiumus.

Vivienne Westwood

Skaityti toliau →

Paryžiaus mados savaitė – kas madinga šį pavasarį

Paryžiaus aukštosios mados savaitėje garsiausi pasaulio dizaineriai pristatė naujausiais kolekcijas, skirtas 2010 metų pavasariui.

Mados savaite

Visi nekantriai laukė kokias naujoves pristatys garsiausi pasaulio mados namai „Chanel“, „Lanvin“, „Yves Saint Laurent“, mados grandai Carl Lagerfeld, Giorgo Armani ir kiti.

Skaityti toliau →

Kaip atrodysi pavasarį?

Pagaliau mėgaujiesi pavasario saule – nusimeti visus kailinius, šalikus ir storus megztinius, atsidarai spintą ir į galvą šauna tik viena mintis „Neturiu ką apsirengti“.

Džinsai dizians

Nepanikuok – viskas grįš į savo vėžias po pavasarinio apsipirkimo, o jo metu nepraleisk stilistų patarimų dėl drabužių ir aksesuarų, kurie šį sezoną yra tiesiog „must haves“.

Skaityti toliau →