Žymos: "Paryžius"

Stiliaus variklis

Garsusis madų dizaineris Ralphas Laurenas trečiadienį Paryžiuje vykstančioje parodoje pristatė įspūdingą savo automobilių kolekciją. Pažiūrėti įspūdingų ratuotų eksponatų į Luvro meno muziejuje surengtą parodą atskubėjo ne viena garsenybė. Tarp jų – „Formulė 1″ prezidentas Jeanas Todtas, aktoriai Ziyi Zhang ir Jeanas Reno. Susirinkusiuosius R. Laurenas pasveikino juokaudamas, kad „visi automobiliai kalbasi tarpusavyje ir džiaugiasi galėdami būti čia”.

Ralph Lauren automobilis

Ralpho Laureno kolekcijoje atsiskleidžia automobilių dizaino ir technologijų raidą nuo ketvirtojo iki septintojo praėjusio amžiaus dešimtmečių, trumpai apžvelgiant ir XX a. pabaigos tendencijas. Parodą pradeda 1929 m. „Bentley Blower”, o baigia 1996 m. „McLaren F1″. Parodoje taip pat demonstruojami tokie modeliai kaip 1958 metų gamybos „Ferrari 250 Testa Rossa” ar 1938 metais pagamintas „Bugatti Type 57SC”.

Skaityti toliau →

Paryžiaus mados savaitė – kas madinga šį pavasarį

Paryžiaus aukštosios mados savaitėje garsiausi pasaulio dizaineriai pristatė naujausiais kolekcijas, skirtas 2010 metų pavasariui.

Mados savaite

Visi nekantriai laukė kokias naujoves pristatys garsiausi pasaulio mados namai „Chanel“, „Lanvin“, „Yves Saint Laurent“, mados grandai Carl Lagerfeld, Giorgo Armani ir kiti.

Skaityti toliau →