Žymos: "P990"
12

Kaip atnaujinti „Android 2.3“ telefone „LG Optimus 2X“

Gera naujiena išmaniųjų telefonų „LG Optimus 2X” stovykloje – jiems išleistas „Android 2.3″ atnaujinimas. Dabar atsišviežinti galima ir Lietuvoje, tereikia:

– Apsilankyti interneto puslapyje – www.lg.com/lt

– Pasirinkite „Techninė pagalba – Mobiliojo telefono palaikymas”

– Pasirinkite telefono modelio numerį. Šiuo atveju tai bus „LGP990″

– Spauskite mygtuką „Windows USB įrenginys”

– Spauskite mygtuką „Programinės įrangos naujinimas” ir išsaugokite „.exe” dokumentą. „LG Mobile Support” įrankis bus įdiegtas automatiškai

– Prijunkite telefoną USB laidu prie kompiuterio

LG Mobile Support Tool

– Spauskite „Start Updating”

– Atjunkite telefoną nuo kompiuterio tik pilnai įdiegus atnaujinimą.

Daugiau informacijos apie programinės įrangos atnaujinimą – telefonų modelius, detalias instrukcijas – rasite svetainėje www.lg.com/lt

HD era atkeliauja į išmaniuosius telefonus

Aukštos raiškos vaizdas, trumpai vadinamas HD kaip terminas ilgą laiką buvo naudojamas kalbant apie televizorius. Konkrečiai, pasakyti, jog tokio televizoriaus vaizdas aukštos kokybės – labai ryškus, švarus, puikia perteikia spalvų gamą. Nuo šiol žodis „HD” aptinkamas greta kitų prietaisų, kaip fotoaparatai ar išmanieji telefonai. Ir ne be reikalo. Pastarieji įrenginiai itin sparčiai tobulėja ir jau dabar gali fiksuoti HD vaizdus.

Iš tiesų, šią galimybę jie įgavo visai neseniai – anksčiau HD vaizdas telefonuose buvo neįmanomas dėl mažo ekrano. Nepagelbėdavo net prijungtas išorinis ekranas.

Optimus LTE

Naujausios technologijos pakeitė situaciją. HD pionieriumi išmaniųjų telefonų rinkoje tapo LG, pristačiusi telefonus „Optimus 2X”, „Optimus 3D” bei „Optimus LTE”.

Skaityti toliau →

LG ir „National Geographic“ pristato 3D fotografijų kolekciją

„LG Electronics” (LG) bendradarbiaudama su „National Geographic” pristatė 3D fotografijų ir vaizdo įrašų kolekciją. Unikali „National Geographic” fotografų sukurta pirmoji tokia kolekcija yra užfiksuota išmaniuoju 3D telefonu „LG Optimus 3D“.

LG Optimus 3D (P990) telefonas

Bendram projektui „National Geographic” iš viso pasaulio surinko šešių fotografų komandą. Pažangios „LG Optimus 3D” savybės, tokios kaip vaizdo stabilizavimas ir nesutapimų koregavimo funkcijos, leido jiems lengvai užfiksuoti aukštos kokybės 3D turinį įvairiose vietose ir situacijose.

Skaityti toliau →

„Optimus“ serija: istorija prieš sulaukiant sėkmės

Naujausią telefonų seriją pavadinusi „Optimus” (lotyniškai – geriausias), kompanija „LG Electronics” (LG) tikėjosi jai didelės sėkmės. Ir iš ties, dviejų šios serijos modelių – „LG Optimus Black” ir „LG Optimus 2X” – pasaulyje jau parduota daugiau nei po milijoną vienetų. Tuo tarpu „LG Optimus 3D” pretenduoja tapti dar vienu dideliu išmaniųjų telefonų rinkos hitu.

LG Inzinieria

Tačiau už kiekvienos sėkmės slepiasi istorijos tų, kurie prisidėjo prie jos savo sunkiu ir pasiaukojančiu darbu. Ne išimtis ir LG, kuri „Optimus” serijos kūrimui pasitelkė didžiulius resursus ir šviesiausius kompanijos protus.

Nuo to laiko, kai LG „įkėlė koją” į išmaniųjų telefonų rinką, apie 6 tūkst. „LG Electronics Mobile Communications” inžinierių intensyviai dirbo prie dešimties projektų. Laboratorija „dūzgė” nuo ryto iki vakaro, kiekvieną darbo dieną, kartais ir savaitgaliais, tuo tarpu įkvėpimo pagauti inžinieriai nevengė pasilikti ir naktimis.

Skaityti toliau →

Išmanusis telefonas „LG Optimus 2X“ – Gineso pasaulio rekordų knygoje

„LG Electronics” (LG) išmanusis telefonas „LG Optimus 2X” pateko į Gineso rekordų knygą kaip pirmasis pasaulyje telefonas su dviejų branduolių procesoriumi.

Šis technologinis šuolis suteikia LG telefonui didesnį greitį ir našumą, sklandžiai veikiančias daugialypės terpės pramogų savybes.

LG Optimus 2X (P990) Android telefonas

„Didžiuojamės, jog „LG Optimus 2X” tapo prestižinės Gineso pasaulio rekordų knygos dalimi. Šis telefonas skelbia naują išmaniųjų telefonų „dviejų branduolių” erą, išsiskiriančią beprecedenčiu greičiu ir veikimu. Išsiskirdamas unikaliomis savybėmis, tokiomis kaip HDMI atvaizdavimo funkcija „HDMI mirroring”, „LG Optimus 2X” yra išmaniųjų telefonų su „Android” operacine sistema iškirtinės kokybės pavyzdys”, – sakė Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ pristato telefoną žaidimų mėgėjams

„LG Electronics” Lietuvoje pristato kompiuterinių žaidimų mėgėjams skirtą išmanųjį telefoną „LG Optimus 2X” su dviejų branduolių „NVIDIA Tegra 2″ procesoriumi. Spartus vaizdo procesorius kokybiškai atkuria sudėtingus grafinius elementus, tuo tarpu telefonas gali būti naudojamas kaip nešiojamas žaidimų kompiuteris, suderinamas ir su keliams vartotojams skirtais žaidimais.

LG Optimus 2X žaidimai

Dviejų branduolių „NVIDIA Tegra 2″ procesorius užtikrina žaidimams reikiamą greitį, kokybiškai atkuria žaidimų grafiką ir spalvas. Sujungtas su kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar „PlayStation 3″, „LG Optimus 2X” gali būti naudojamas kaip žaidimų konsolė – telefonas puikiai tiks tiek vienam, tiek keliems vartotojams pritaikytuose žaidimuose. Integruota HDMI jungtis leis išbandyti telefone esančius žaidimus išoriniame ekrane, tuo tarpu atkuriamas kokybiško skambesio 7.1 erdvinis garsas sustiprins vaizdo efektus.

Skaityti toliau →

LG ir Ennio Morricone projekte „Encore“

Dėl intensyvaus ir nenutrūkstamo technologijų vystymosi nauji ir stebinantys dalykai netrukus tampa įprastiniais. Galimybė reguliuoti šildymą namuose telefonu, bendrauti bet kurioje pasaulio vietoje su milijonais žmonių internetu… visi šie pasiekimai dar vakar matyti fantastiniuose filmuose, šiandien tapo kasdienybe.

Ennio Morricone

Prieš penketą metų stebuklu buvo laikoma galimybė išgirsti orkestrą savo mobiliajame telefone. Šią svajonę bendradarbiaudama su vienu populiariausių filmų muzikos kūrėjų Ennio Morricone įgyvendino LG.

Skaityti toliau →

Europoje pristatomi naujausi „LG Optimus“ serijos įrenginiai

Pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress” Barselonoje „LG Electronics” pristato naujausius „LG Optimus” serijos įrenginius – išmanųjų trimačio vaizdo telefoną „LG Optimus 3D” ir planšetinį kompiuterį su „Android” operacine sistema „LG Optimus Pad”.

Mobile World Congress 2011

Siekiant užsikariauti lyderio pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje 2011 m., LG sustiprins aukštos kokybės išmaniųjų telefonų liniją, kurios pirmieji atstovai – „LG Optimus 2X”, „LG Optimus Black” ir 4G LTE tinkle veikiantis „LG Revolution” – buvo pristatyti sausio mėnesį JAV vykusioje vartotojiškos elektronikos parodoje „CES 2011″.

Skaityti toliau →

LG sukūrė pirmąjį pasaulyje trimačio vaizdo telefoną

„LG Electronics” (LG) sukūrė pirmąjį pasaulyje trimačio vaizdo telefoną „LG Optimus 3D”.

LG Optimus 3D (P920) Android telefonas

Kompanija skelbia, jog naujojo „LG Optimus 3D” savybės išspręs trimačio turinio trūkumo problemą, būdingą daugeliui šiuo metu rinkoje esančių 3D įrenginių. Dvigubo objektyvo kamera užfiksuotus vaizdus telefone bus galima peržiūrėti 3D formatu skystųjų kristalų ekrane nedėvint specialių akinių. Tuo tarpu HDMI ir DLNA jungtys leis dalintis informacija su išoriniais 3D įrenginiais. Skaityti toliau →

Naujausios LG technologijos – „CES 2011“ parodoje

Sausio pradžioje vykusioje „CES 2011“ parodoje vyravo pagrindinis motyvas – „Išmaniosios technologijos“. Pažvelkime į LG stendą ir jame pristatomas naujausias technologijas, kurios šiais metais iš parodos salių atkeliaus į mūsų namus.

LG CES 2011

Viena didžiausių šių metų naujovių taps LG technologija „Smart TV”, kuri suteiks televizoriams paprastą intuityvų valdymą, išplės funkcionalumą.

Skaityti toliau →