Žymos: "P970"

Lietuvoje – naujas baltos spalvos telefonas „LG Optimus Black“

LG Electronics” (LG) pristato atnaujintą – baltos spalvos korpusą turintį – išmanųjį telefoną „LG Optimus Black” (P970). Šį ploną ir lengvą telefoną su „Android” operacine sistema rugpjūčio mėnesį bus galima įsigyti Lietuvoje.

LG Optimus Black (P970) Android telefonas baltas

„LG Optimus Black” išskirtinumas – naujos kartos NOVA ekranas, atkuriantis itin ryškias ir švarias spalvas – šios pagrindinės savybės garantuoja, kad telefono ekranas išliks įskaitomas bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. 4 colių įstrižainės NOVA ekranas preciziškai atkuria juodą ir baltą spalvą, taip pat sunaudoja iki 50 proc. mažiau energijos nei tradiciniai skystųjų kristalų ekranais.

Skaityti toliau →

„Optimus“ serija: istorija prieš sulaukiant sėkmės

Naujausią telefonų seriją pavadinusi „Optimus” (lotyniškai – geriausias), kompanija „LG Electronics” (LG) tikėjosi jai didelės sėkmės. Ir iš ties, dviejų šios serijos modelių – „LG Optimus Black” ir „LG Optimus 2X” – pasaulyje jau parduota daugiau nei po milijoną vienetų. Tuo tarpu „LG Optimus 3D” pretenduoja tapti dar vienu dideliu išmaniųjų telefonų rinkos hitu.

LG Inzinieria

Tačiau už kiekvienos sėkmės slepiasi istorijos tų, kurie prisidėjo prie jos savo sunkiu ir pasiaukojančiu darbu. Ne išimtis ir LG, kuri „Optimus” serijos kūrimui pasitelkė didžiulius resursus ir šviesiausius kompanijos protus.

Nuo to laiko, kai LG „įkėlė koją” į išmaniųjų telefonų rinką, apie 6 tūkst. „LG Electronics Mobile Communications” inžinierių intensyviai dirbo prie dešimties projektų. Laboratorija „dūzgė” nuo ryto iki vakaro, kiekvieną darbo dieną, kartais ir savaitgaliais, tuo tarpu įkvėpimo pagauti inžinieriai nevengė pasilikti ir naktimis.

Skaityti toliau →

Keitho Haringo pasaulis

Keithas Haringas (1958 – 1990) – vienas žymiausių visų laikų gatvės menininkų, kurio spalvingi ir originalūs darbai papuošė ir tebepuošia ne vieną metro stotelę, požeminę perėją ir pastatą. Savo darbais K. Haringas stengėsi priversti nusišypsoti, taip pat siekė sumažinti atskirtį tarp menininkų pasaulio ir paprastų žmonių. Be to, Haringo darbai turėjo ir socialinį atspalvį: juose atsispindėjo kova su apartheidu, AIDS baime, priklausomybės nuo narkotikų problema.

Struktūra

2008-aisiais, praėjus 18 metų po menininko mirties, apie jį buvo sukurtas dokumentinis filmas „The universe of Keith Haring”. Christinos Clause režisuotoje juostoje prisiminimais apie menininką dalinosi jo geri draugai ir gerbėjai, tarp jų ir Kenny Scharf, Yoko Ono, Jeffry Deitch bei Tony Shafrazi.

Skaityti toliau →

Į Lietuvą atkeliauja išmanusis telefonas „LG Optimus Black“

Jau šios savaitės pabaigoje Lietuvos parduotuves pasieks išmanusis telefonas „LG Optimus Black” (P970). Stilingas, itin plonas ir lengvas išmanusis telefonas su „Android” operacine sistema išsiskirs unikaliu NOVA ekranu.

LG Optimus Black (P970) Android telefonas

Naujoji LG NOVA ekrano technologija suteikia „LG Optimus Black” optimaliai ryškų ir švarų vaizdą, sustiprina jo aiškumą. NOVA ekranas taip pat išsiskiria precizišku juodos ir baltos spalvos atkūrimu, be to, jis iki 50 proc. sumažina energijos naudojimą, lyginant su tradiciniais skystųjų kristalų ekranais.

Skaityti toliau →

Europoje pristatomi naujausi „LG Optimus“ serijos įrenginiai

Pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress” Barselonoje „LG Electronics” pristato naujausius „LG Optimus” serijos įrenginius – išmanųjų trimačio vaizdo telefoną „LG Optimus 3D” ir planšetinį kompiuterį su „Android” operacine sistema „LG Optimus Pad”.

Mobile World Congress 2011

Siekiant užsikariauti lyderio pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje 2011 m., LG sustiprins aukštos kokybės išmaniųjų telefonų liniją, kurios pirmieji atstovai – „LG Optimus 2X”, „LG Optimus Black” ir 4G LTE tinkle veikiantis „LG Revolution” – buvo pristatyti sausio mėnesį JAV vykusioje vartotojiškos elektronikos parodoje „CES 2011″.

Skaityti toliau →

„LG Optimus Black“ atgaivins legendinio menininko Keitho Haringo stilių

„LG Electronics” pristato lengviausią ir ploniausią pasaulyje – 109 g ir 6 mm pločio – išmanųjį telefoną „LG Optimus Black” (P970). Naujasis telefonas išsiskirs moderniu ir stilingu dizainu, sukurtu bendradarbiaujant su legendinio gatvės meno atstovo Keitho Haringo fondu.

LG Optimus Black (P970) Android telefonas

Modernus naujojo „LG Optikus Black” dizainas sukurtas remiantis dviem Keitho Haringo darbais – glotnios ir lygios telefono formos išryškinamos sodriomis telefono korpuso spalvomis. Tai jau antras kartas, kai LG bendradarbiauja su Keitho Haringo fondu – 2008 m. menininko darbai panaudoti kuriant telefonų „LG KF600″ ir „LG KF700″ dizainą.

Skaityti toliau →

Naujausios LG technologijos – „CES 2011“ parodoje

Sausio pradžioje vykusioje „CES 2011“ parodoje vyravo pagrindinis motyvas – „Išmaniosios technologijos“. Pažvelkime į LG stendą ir jame pristatomas naujausias technologijas, kurios šiais metais iš parodos salių atkeliaus į mūsų namus.

LG CES 2011

Viena didžiausių šių metų naujovių taps LG technologija „Smart TV”, kuri suteiks televizoriams paprastą intuityvų valdymą, išplės funkcionalumą.

Skaityti toliau →