Žymos: "orkaitė"
1

LG išmanioji buitinė technika – kuo ji išmani?

Prieš kurį laiką demonstravusi išmaniuosius buitinius prietaisus parodų salėse, LG juos pristato ir realybėje, kuri pirmoji atėjo į Pietų Korėją, bet netrukus pasiek JAV, o vėliau ir kitas pasaulio šalis.

LG Smart Refrigerator

Skaityti toliau →

LG orkaitė „Lightware Conversion“ – dabar maistą ruošime išmaniai

„LG Electronics“ žinoma ne tik tarp technarių, bet ir tarp namų buitimi besirūpinančių žmonių, ypač moterų. Taip yra dėl to, jog kompanija gamina daug vertos dėmesio buitinės technikos – šaldytuvų, skalbimo mašinų, viryklių ar dulkių siurblių – be kurios šiuolaikiniuose namuose sunku išsiversti.

 

Skaityti toliau →

Tailande įvyko pasaulinis LG kulinarijos čempionatas „LG Life Tastes Good 2009“

Tailande baigėsi antrojo LG pasaulinio kulinarijos čempionato „LG Life Tastes Good 2009“ finalas. Jame susirungę keturi pasaulinio lygio kulinarai Guy Martin (Prancūzija), Ik (Tailandas), Anna Kim (Pietų Korėja) ir Cat Cora (JAV), pademonstravo gyvą kulinarijos šou.

LG Life Tastes Good 2009

Savo meistriškumą kiekvienas iš jų įrodė gamindamas gurmaniškus skirtingų pasaulio šalių virtuvių patiekalus. Valgiams gaminti pasitelktos ir LG orkaitės su „Light Wave“ technologija, leidžiančia paprastai, ekonomiškai bei kokybiškai paruošti įvairiausius patiekalus bet kurioje aplinkoje.

Skaityti toliau →