Žymos: "Optimus"

Telefonai „LG Optimus L5 II“ ir „LG Optimus L7 II“ jau Lietuvoje

Lietuvoje jau galima įsigyti atnaujintos „L II“ serijos telefonus – „LG Optimus L5 II“ ir „LG Optimus L7 II“. Prieinamos kainos kategorijai priskiriami modeliai veikia su naujausia „Android“ operacine sistema „Jelly Bean 4.1.2“ ir nuo pirmtakų – „L“ serijos telefonų – skiriasi atnaujintu dizainu ir papildomomis funkcijomis.

LG Optimus L5 II

 

Skaityti toliau →

Nori naujojo „LG Optimus“ – laimėk!

Ei, pats laikas pakeisti telefoną – tereikia sudalyvauti konkurse, atspėti įvairių prietaisų kainas ir laimėti naująjį „LG Optimus“ (GT540).

Optimus konkursas

Registruokis naudodamas savo „Facebook“, „Frype.lt“ profilį arba elektroninio pašto adresą, atsakyk į klausimus ir mėgaukis stilinguoju „Optimus“ telefonu. Žaidimo taisykles rasi adresu – optimus.lge.lt

Pranešk ir savo draugams!

Neabejotinai stilingiausias metų telefonas – „LG Optimus“

Metų stilingiausiojo titulą pretenduojantys gauti mobilieji telefonai turi rimtą konkurentą – „LG Optimus“ GT540. Susipažinkime iš arčiau su šiuo ateities dizainą pristatančiu telefonu.

Optimus (GT540) Android telefonas

Tik pasirodęs Azijoje ir Europoje, „LG Optimus“ sulaukė didžiulio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio. Naujas požiūris į dizainą ir patogų naudojimą, pritaikymas plačiajai visuomenei suteikia „LG Optimus“ išskirtinumą išmaniųjų telefonų rinkoje 2010 m.

Skaityti toliau →

LG Optimus – vaizdo apžvalga

Augant telefonų su „Android“ operacine sistema populiarumui, LG siūlo naują, nebrangų telefoną „LG Optimus“ (GT540), kai kuriose šalyse dar žinomą „Swift“ vardu.

LG Optimus (GT540) Android telefonas

Nepaisant patrauklios kainos, telefonas išsiskiria dideliu funkcionalumu – belaidis ryšys, GPS, DivX formato atpažinimas, mobiliosios paslaugos „YouTube“, „Gmail“, Google Talk“ – tai tik dalis visų „LG Optimus“ privalumų. Visus juos galite pamatyti interneto svetainėse „Hi-tech.mail.ru“ ar „YouTube“.

Skaityti toliau →

Pristatomas itin lengvai valdomas LG išmanusis telefonas – „Optimus“

„LG Electronics“ (LG) pristato išmanųjį telefoną „Optimus“ (LG GT540) su „Android“ operacine sistema. Pažangių technologijų „LG Optimus“ išsiskiria itin lengvu valdymu, leidžiančiu patogiai ir greitai naudotis visomis išmaniojo telefono funkcijomis net ir nepatyrusiems naudotojams.

LG Optimus (GT540) Android telefonas

„LG Optimus“ pritaikytas naudotis visomis „Google“ mobiliosiomis paslaugomis – „YouTube“, „Gmail“, „Google Talk“, „Google Maps“ ir kt. Internetinė „Android“ parduotuvė suteikia prieigą prie daugiau nei 30 tūkstančių programų ir žaidimų.

Skaityti toliau →