Žymos: "Optimus 3D"

Kokius patobulinimus siūlo „LG Optimus 3D“ skirta „Android 2.3“

Lapkričio pabaigoje išleistas operacinės sistemos „Android 2.3″ atnaujinimas telefonams „LG Optimus 3D”. Kaip ir reikėjo tikėtis – jis atneš įvairių patobulinimų, atnaujinimų ir visai naujų savybių.

LG Optimus 3D (P920) telefonas

„Google” iš savo pusės operacinei sistemai pridėjo galingumo, vartotojo sąsajos patobulinimų. Tuo tarpu LG telefoną „atšviežino” šiomis savybėmis:

  • Spartesniu duomenų perdavimo protokolu HSPA – naršymas internete ir realaus laiko transliavimas tapo sklandesnis ir paprastesnis su 21 Mbps HSDPA;
  • 3D efektais – atnaujinta 3D vaizdo koregavimo funkcija leidžia lengvai kurti ir koreguoti tiek 2D, tiek 3D formato vaizdus. LG taip pat išplėtė vaizdui peržiūrėti ar jam fiksuoti skirtą erdvę ekrane;
  • Daugialypės terpės funkcijomis – dabar bus galima įrašyti aukštos raiškos 2D vaizdą su vaizdo stabilizavimo funkcija. Anksčiau tokia funkcija buvo pritaikyta tik 3D formatui. Taip pat sutrumpėjo vaizdų galerijos „užsikrovimo” laikas.

„Android 2.3″ atnaujinimas pagerins vaizdo įrašymą, pailgins MP3 grojimo laiką.

HD era atkeliauja į išmaniuosius telefonus

Aukštos raiškos vaizdas, trumpai vadinamas HD kaip terminas ilgą laiką buvo naudojamas kalbant apie televizorius. Konkrečiai, pasakyti, jog tokio televizoriaus vaizdas aukštos kokybės – labai ryškus, švarus, puikia perteikia spalvų gamą. Nuo šiol žodis „HD” aptinkamas greta kitų prietaisų, kaip fotoaparatai ar išmanieji telefonai. Ir ne be reikalo. Pastarieji įrenginiai itin sparčiai tobulėja ir jau dabar gali fiksuoti HD vaizdus.

Iš tiesų, šią galimybę jie įgavo visai neseniai – anksčiau HD vaizdas telefonuose buvo neįmanomas dėl mažo ekrano. Nepagelbėdavo net prijungtas išorinis ekranas.

Optimus LTE

Naujausios technologijos pakeitė situaciją. HD pionieriumi išmaniųjų telefonų rinkoje tapo LG, pristačiusi telefonus „Optimus 2X”, „Optimus 3D” bei „Optimus LTE”.

Skaityti toliau →

Patarimai fotografuojantiems 3D formatu

LG ir „National Geograhic” pradėjo bendrą projektą, kurio tikslas – sukurti pirmąją 3D fotografijų kolekciją. Visos nuotraukos šiai kolekcijai yra fiksuojamos išmaniuoju trimačio vaizdo telefonu „LG Optimus 3D”.

Įsibėgėjus kūrybiniam procesui, „National Geographic” fotografai siūlo keletą patarimų „LG Optimus 3D” savininkams, kaip fotografuojant telefonu sukurti įdomius ir natūralius trimačius vaizdus.

1. Prisiartinkite.

Optimus 3D nuotraukos

Skaityti toliau →

4

LG programinė įranga keis 2D žaidimų formatą į 3D

Žaidimų mobiliuosiuose telefonuose mėgėjams Lietuvoje „LG Electronics” (LG) pristato programinę įrangą „3D Games Converter”, kuri leidžia „OpenGL” grafikos pagrindu kurtus 2D žaidimus konvertuoti į 3D formatą. Pirmoji pasaulyje tokia programa pritaikyta išmaniesiems telefonams „LG Optimus 3D” – atnaujinus telefono operacinę sistemą, „3D Games Converter” automatiškai įsidiegs kartu su naujausia „Android 2.2″ versija.

LG Optimus 3D (P920) telefonas

„3D Games Converter” yra didžiulis laimėjimas žaidimų pramonei ir žingsnis plečiant tiek 3D žaidimų pasirinkimą, tiek jiems pritaikytų 3D įrenginių plėtojimą. Mobiliesiems telefonams skirtų žaidimų rinka sparčiai plečiasi, todėl LG siekia stiprinti lyderio pozicijas šioje srityje”, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Skaityti toliau →

3D kolekcija namuose

Vis dažniau 3D vaizdas naudojamos kine, o tokie kultiniai filmai kaip „Avataras” ar „Transformeriai 3″ laikomi tikrais 3D kino pavyzdžiais. Tačiau jie tik ledkalnio viršūnė visų 3D technologijų, kurios šiandien supa mus.

DLNA

Tiesa ta, jog prasidėjo auksinė 3D era tiek žiūrovams, tiek ir technologijų gamintojams. Dar praėjusiais metais pristačiusi pirmą pasaulyje Full HD 3D televizorių, LG neapsiriboja šia technologija ir plečia 3D ekosistemą – pilną kolekciją namų pramogoms skirtų įrenginių, kurie leidžia greitai ir lengvai kurti, peržiūrėti ir dalintis trimačiu turiniu bet kur ir bet kada.

Skaityti toliau →

LG ir „National Geographic“ pristato 3D fotografijų kolekciją

„LG Electronics” (LG) bendradarbiaudama su „National Geographic” pristatė 3D fotografijų ir vaizdo įrašų kolekciją. Unikali „National Geographic” fotografų sukurta pirmoji tokia kolekcija yra užfiksuota išmaniuoju 3D telefonu „LG Optimus 3D“.

LG Optimus 3D (P990) telefonas

Bendram projektui „National Geographic” iš viso pasaulio surinko šešių fotografų komandą. Pažangios „LG Optimus 3D” savybės, tokios kaip vaizdo stabilizavimas ir nesutapimų koregavimo funkcijos, leido jiems lengvai užfiksuoti aukštos kokybės 3D turinį įvairiose vietose ir situacijose.

Skaityti toliau →

„LG Optimus 3D“ užpildė LG 3D produktų liniją

Neseniai Lietuvoje pristatytas Tri-dual architektūros išmanusis telefonas „LG Optimus 3D” užpildė „LG Electronics” (LG) 3D produktų liniją. Kartu su naujuoju telefonu LG 3D produktų linijoje esantys televizoriai „LG Cinema 3D”, namų kino teatro sistemos, monitoriai, nešiojamieji kompiuteriai, projektorius leis mėgautis visomis namų pramogomis žiūrint, kuriant ir dalinantis aukščiausios kokybės 3D turiniu.

LG Optimus 3D (P920) telefonas

Visus metus plėtojusi 3D strategiją LG iš esmės pakeitė 3D pramogų rinką. Kompanija ne tik sukūrė platformą trimačio vaizdo filmams ir žaidimams, bet ir suteikė galimybę mobiliaisiais telefonais fiksuoti gyvenimo akimirkas 3D formatu.

Skaityti toliau →

Parodoje „IFA 2011“ – LG 3D technologijų demonstracija

„LG Electronics” (LG) parodoje „IFA 2011″ rengia vieną didžiausių iki šiol 3D technologijų demonstracijų „Do it all in 3D”. Joje galima išvysti LG „CINEMA 3D” linijos išmaniuosius įrenginius: televizorius, monitorius, projektorius, kompiuterius, namų kino teatro sistemas bei išmaniuosius telefonus.

LG do it all in 3D

Per pastaruosius metus rinkoje pristatyta LG 3D technika išsiskiria vaizdo kokybe. Gebėdami konvertuoti vaizdą iš 2D į 3D, šie įrenginiai išsprendžia trimačio turinio trūkumo problemą. Vieni iš svarbiausių LG demonstracijos eksponatų – trimačio vaizdo televizoriai su nemirkčiojančiu „Flicker-Free” vaizdu, kurio kokybę patvirtino Europos sertifikavimo agentūros TÜV ir „Intertek”. LG demonstruoja 3D monitorius su gerokai padidintu žiūrėjimo kampu bei siauru, ekraną optiškai didinančiu rėmeliu. Kartu pristatomi ir lengvi 3D akiniai be baterijų, kuriuos galima naudoti su bet kuriuo LG 3D produktu.

Skaityti toliau →

Lietuvoje jau bus galima įsigyti pirmąjį pasaulyje Tri-Dual architektūros trimačio vaizdo išmanųjį telefoną

„LG Electronics” (LG) paskelbė, kad ilgai lauktą išmanųjį telefoną „LG Optimus 3D” bus galima įsigyti ir Lietuvoje, „Omnitel” salonuose jau nuo rugpjūčio 8d.

„LG Optimus 3D” žymiai išplečia išmaniųjų telefonų galimybes. Dėl ypatingos šio telefono Tri-Dual architektūros – dviejų branduolių procesoriaus, dvikanalės atminties ir dukart didesnio jos dydžio – telefonas veikia sparčiau net ir tuomet, kai vienu metu reikia atlikti kelias užduotis, taip pat žiūrint filmus ar žaidžiant grafinius žaidimus. Nauja 3D vaizdo technologija šiame telefone geriau pritaikyta kasdieniam naudojimui – dabar vartotojai gali filmuoti ir iškart peržiūrėti vaizdo įrašus 3D formatu be specialių akinių.

LG Optimus 3D (P920) Android telefonas

„Tri-Dual architektūra atveria naują erdvę pritaikyti išmaniuosius telefonus. Naujausias mūsų „Optimus” serijos įrenginys turėtų ypač sudominti entuziastus, nekantraujančius išbandyti naujas išmaniųjų telefonų funkcijas ir 3D atveriamas galimybes”, – sakė „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius Dr. Jong-seok Park.

Skaityti toliau →

„LG Optimus 3D“ žiniasklaidos diena

„LG Electronics” žengė dar vieną svarbų žingsnį. Bendrovė pradėjo savo naujųjų telefonų „LG Optimus 3D” prekybą Pietų Korėjoje. Kviečiame nukeliauti į Pietų Korėjos sostinę Seulą ir pasižvalgyti po LG surengtos „LG Optimus 3D” žiniasklaidos dienos „užkulisius“.

LG Optimus 3D (P920) Android telefonas

„LG Optimus 3D” renginio metu „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius Dr. Jong-seok Park teigė, kad LG įžengė į naują, trimačių telefonų erą. Jis sakė tikintis, jos 3D prietaisų ir turinio infrastruktūra bus plėtojama greitai ir sėkmingai.

Skaityti toliau →