Žymos: "namų kino sistemos"
1

LG pristato 9.1. kanalo erdvinio garso namų kino sistemą

„LG Electronics“ (LG) pristatė pažangiausią kompanijos namų kino teatro sistemą „BH9530TW“. 9.1. kanalo, 1460 vatų sistema atkuria kino teatrams prilystantį erdvinį garsą ir tarnauja kaip pramogų centras – vartotojai gali jungtis prie „Smart TV“ funkcijos televizoriuose, belaidžiu ryšiu perkelti turinį iš išorinių mobiliųjų įrenginių.

LG BH9530TW 9.1 kanalų „Blu-ray“ namų kino sistema

Naujoji sistema turi standartinei 5.1 kanalo sistemai būdingą garsiakalbių skaičių – keturis. Jie skleidžia garsą įvairiomis kryptimis visoje patalpoje ir sukuria 3D erdvinio garso efektus. Be to, atsižvelgdama į garso šaltinį naujoji namų kino sistema subalansuoja garso lygį patalpoje.

Skaityti toliau →

2

LG dovana melomanams – muzikos programa „Spotify“

LG ir vėl džiugina melomanus. Jos naujausių (2013 m. serijos) „Blu-ray“ grotuvų ir „Blu-ray“ namų kinų sistemų savininkai galės naudotis muzikine programa „Spotify“.

Spotify - LG Smart TV programa

„Spotify“ – tai interneto muzikos grotuvas, su grojaraščių kūrimo galimybe. Jis leidžia naudotis daugiau nei 20 mln. garso įrašų biblioteka, taip pat klausytis radijo, o patikusias dainas patalpinti socialiniame tinkle.

Skaityti toliau →

Trijulė iš LG vaizdo ir garso kolekcijos

Kalbėjome apie televizorius, buitinę techniką, verslo ekranus, telefonus ir netgi įvairias pramogas, kurias 2013 m. pristatys Pietų Korėjos kompanija „LG Electronics“ arba tiesiog LG. Tačiau, tai dar ne viskas. LG gamina įvairius garso ir vaizdo įrenginius, todėl naujovių pridera laukti ir šioje srityje.

Bent jau kol kas LG planuoja pradžiuginti trimis naujais produktais: dvejomis garsiakalbių sistemomis ir „Blu-ray“ grotuvu.

LG BH9430PW namų kino sistema

Pirmoji naujovė – galinga, 9.1 kanalo garsiakalbių sistema, darbiniu pavadinimu „LG BH9430PW“. Didžiausias pliusas, jog ši naujokė yra tikrų tikriausia erdvinio garso sistema – jos garsiakalbiai turi labai platų diapozoną, o garsą išskirsto 180 laipsnių kampu. Tai reiškia, jog muzika „išsivaikšto“ po visas namų kertes.

Skaityti toliau →

2

Lietuvoje – erdvinio 3D garso LG namų kino sistema

Lietuvos rinkoje pristatoma trimačio garso namų kino sistemą „LG BH9520T“. 9.1 kanalo sistema suderinta su visų modelių „LG  Smart TV“ televizoriais bei leidžia perkelti duomenimis iš įvairaus tipo išorinių įrenginių.

LG BH9520T 3D namų kino sistemos

Naujojoje namų kino teatro sistemoje įdiegta „3D Sound Zooming“ technologija, kuri sinchronizuoja garso stiprumą su įvairių televizoriaus ekrane rodomų objektų padėtimi ir judesiais. Skaityti toliau →

Lietuvoje pristatoma LG 3D namų kino teatro sistema

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato namų kino teatro sistemą „LG BH7520T“. Naujoji sistema turi garso kalibravimo technologiją, 3D garso procesorių, yra suderinta su 3D formato vaizdu ir „LG Smart TV“ programomis.

LG BH7520T namų kino teatro sistema

Su unikalia garso kalibravimo technologija ir 3D garso procesoriumi, „LG BH7520T“ automatiškai sinchronizuoja garsiakalbius, todėl detaliau atkuria įvairaus stiprumo garsus. Skaityti toliau →

Nauja LG namų kino teatro kolekcija

LG pristatė keturias namų kino teatro sistemas su trimačio garso technologija. Kompanijos teigimu, kartu su trimačio vaizdo televizoriumi „Cinema 3D Smart TV“ suderintos namų kino teatro sistemos sukurs geriausius 3D pramogų efektus kiekvienuose namuose.

Keturios 3D namų kino teatro sistemos prekyboje pasirodys pirmą šių metų ketvirtį, o vieną iš jų – modelį  „BH9420PW“ galima išvysti ir šiuo metu Las Vegase vykstančioje pasaulinėje elektronikos parodoje „CES 2012“. Skaityti toliau →

Kino filmų mėgėjams – LG 3D garso namų kino teatro sistema

„LG Electronics” (LG) pristato naujieną savo 3D įrenginių kolekcijoje – erdvinio 3D garso namų kino teatro sistemą „LG HX996TS”. Sistemos atkuriamus kino bei koncertų salėms prilygstančius 3D vaizdo ir garso efektus vartotojai gali įvertinti ir Lietuvoje.

LG HX996TS namų kino sistemos

Naujoje sistemoje įdiegtos LG technologijos – tarp jų „LG Sound Field Expansion” ir „3D Sound Analyzer” – sustiprina kino filmo garsus, net ir tuos, kurie paprastai lieka „antrajame plane”. Pro ausį prazvimbianti kulka, lietaus lašėjimas ant stogo, šnabždėjimas už nugaros – keturi pailgos formos garsiakalbiai geba atkurti konkrečius efektus tikslingai pulsuodami garso bangas įvairiomis kryptimis ir pripildydami patalpą iki pat lubų. Taip sukuriamas erdvinio garso kupolas, kuris klausytoją apgaubia iš visų pusių, todėl leidžia pasijusti pačiame kino filmo veiksmo centre.

Skaityti toliau →

3D kolekcija namuose

Vis dažniau 3D vaizdas naudojamos kine, o tokie kultiniai filmai kaip „Avataras” ar „Transformeriai 3″ laikomi tikrais 3D kino pavyzdžiais. Tačiau jie tik ledkalnio viršūnė visų 3D technologijų, kurios šiandien supa mus.

DLNA

Tiesa ta, jog prasidėjo auksinė 3D era tiek žiūrovams, tiek ir technologijų gamintojams. Dar praėjusiais metais pristačiusi pirmą pasaulyje Full HD 3D televizorių, LG neapsiriboja šia technologija ir plečia 3D ekosistemą – pilną kolekciją namų pramogoms skirtų įrenginių, kurie leidžia greitai ir lengvai kurti, peržiūrėti ir dalintis trimačiu turiniu bet kur ir bet kada.

Skaityti toliau →

1

Parodoje „IFA 2011“ LG pristato 3D namų pramogoms skirtą techniką

Berlyne vyksiančioje parodoje „IFA 2011″ „LG Electronics” (LG) pristato visapusišką 3D namų pramogų technikos kolekciją: televizorius „CINEMA 3D Smart TV”, monitorius, 3D garso namų kino sistemas ir projektorius. Kolekciją papildo ir 3D akiniai, leidžiantys patogiai žiūrėti trimatį vaizdą.

IFA 2011

LG 3D kolekcijos pasididžiavimas – 55 colių įstrižainės Full LED televizorius „LW980S” su pažangiomis „CINEMA 3D” ir „Smart TV” funkcijomis bei apšvietimo technologija „LG NANO”. Kartu su „LW650S”, „LW570S” ir kitais „CINEMA 3D Smart TV” televizoriais „LW980S” atstovauja 3D televizorių linijai, iš kurios galima pasirinkti televizorių pagal pageidaujamą ekrano dydį, nustatymus ir kainą.

Skaityti toliau →

Lietuvoje – naujos „LG Electronics“ namų kino teatro sistemos

„LG Electronics” (LG) pristato daugiafunkcines namų kino teatro sistemas „LG HB806PH” ir „LG HT806TQ”. Elegantišku dizainu ir pažangiomis technologinėmis naujovėmis išsiskiriančias sistemas jau galima įsigyti Lietuvoje.

LG HB806PH namų kino teatras

Kompaktiška 3D „Blu-ray” namų kino sistema „LG HB806PH” patiks net ir išrankiausiems namų kino pramogų mėgėjams – naujoji sistema siūlo 850 vatų 5.1 kanalo erdvinį garsą ir „Smart TV” funkciją, leidžiančią tiesiogiai ir lengvai pasiekti platų pramogų, žaidimų ir informacijos turinį. „LG HB806PH” turi belaidžio interneto prieigos funkciją „Wi-Fi Ready”, atkuria 3D „Blu-ray” bei „Blu-ray”, DVD ir CD diskus. Naujoji sistema suderinta su DLNA standartu, o joje įdiegta „” koduotė užtikrina aukštos kokybės dinamišką garsą.

Skaityti toliau →