Žymos: "moterys"

Galingiausios pasaulio moterys 2011 m.

JAV žurnalas „Forbes” paskelbė kasmetinį šimto įtakingiausių pasaulio moterų sąrašą. Į jį pateko daug įvairių sričių atstovių, tačiau pirmajame galingiausių dešimtuke karaliauja verslo ir politikos atstovės.

1. Angela Merkel

Angela Merkel

Vokietijos lyderė nuo 2005-ųjų, kai užėmė atsakingą postą, tik vieną kartą užleido „Forbes” įtakingiausių moterų sąrašo pirmąją vietą. Šiuo metu Vokietijos kanclerė atlieka svarbiausios euro zonos gelbėtojos vaidmenį.

Skaityti toliau →

Gražiausios visų laikų moterys

Grožis – laikinas ir trapus dalykas. Tai, kas buvo gražu vakar, šiandien gali būti senamadiška ir nepatrauklu – tuo nesunku įsitikinti pažvelgus į istoriją. Kiekvienas laikotarpis turėjo susikūręs savitą grožio etaloną vertinti ne tik menui, architektūrai, bet ir moterims.

Lauren Bacall

Interneto portalas Gather.com paskelbė 38 visų laikų gražiausių moterų sąrašą. Į jį pateko ne tik šiuolaikinės pramogų pasaulio žvaigždės – Angelina Jolie ar Julia Roberts, bet ir istorinės asmenybės – Kleopatra ar Trojos Elena.

Skaityti toliau →

Automobilių reitingas moterų akimis

Interneto tinklapio „Women-Drivers.com“ teigimu, moterys labiausiai vertina „Mercedes“, „Jeep“, „Lexus“, BMW ir „Chrysler“ automobilius.

Automobilius

Kiekvienais metais kompanija analizuoja tūkstančius JAV moterų atliepimų apie automobilių kokybę, aptarnavimą prekybos salonuose, pirkimų ar apžiūros patirtį.

Skaityti toliau →

1

10 moterų drabužių, kurių nemėgsta vyrai

Daugelį dalykų moterys ir vyrai supranta skirtingai. Jų skonis dažnai radikaliai išsiskiria kalbant apie madą. Interneto portalo msn.com atlikto tyrimo metu paaiškėjo 10 madingais laikomų apdarų ir aksesuarų, kuriuos dievina moterys, tačiau nemėgsta vyrai.

1. Haremo kelnės – plačios, rytietiško tipo kelnės, kurių užpakalis yra nusmukęs iki kelių. Vyrai nemėgsta šio drabužio, nes medžiaga užgožia moterų kojas.

2. Kombinezono tipo kostiumai. Jie neįtinka stipriajai lyčiai, nes juos apsivilkusios merginos ir moterys praranda savo formą.

Drabužiai

3. Galvos puošmenos – kaspinai, segtukai, net plaukų lakas. Jie kliudo vyrams braukti pirštais per moters plaukus.

Skaityti toliau →

1

10 didžiausių aprangos stiliaus klaidų

„Pagal drabužį sutinka, pagal protą išlydi“ – sako lietuvių liaudies patarlė. Tačiau ši išmintis ne visuomet prisimenama susiruošus į darbą, kur svarbi ne tik patirtis, bet ir išvaizda. Nebūtina sekti naujausias mados tendencijas, tačiau, norint atrodyti profesionaliai, darbe derėtų vengti kai kurių aprangos stiliaus klaidų.

Moterys turėtų atkreipti dėmesį į šiuos niuansus:

1. „Kroksai“ – ši avalynė skirta dėvėti tik paplūdimyje ar namuose.

Kroksai

Skaityti toliau →