Žymos: "monitoriai"

CES parodoje – nauja LG monitorių serija

Jau visai netrukus, sausio mėn., JAV startuos didžiausia pasaulyje elektronikos paroda CES. Gamintojai pamažu atskleidžia kortas, ką ypatingo pristatys ten. Tarp visų naujienų, LG pademonstruos naują monitorių seriją „Ultra Wide“, kuri išsiskirs didelės rezoliucijos, 21:9 kraštinių santykio IPS ekranais.

CES monitoriai

Skaityti toliau →

LG išplėtė IPS 21:9 monitorių seriją

Berlyne vykusioje konferencijoje „IFA 2013“ LG pristatė naujus „UltraWide“ serijos monitorius – IPS 21:9 AIO (modelis „V960“), „29EA73“, „29EB73“ ir „29MA73“. Aukštos vaizdo raiškos, plataus ekrano monitoriai sukurti taip, kad leistų vartotojams dirbti kelis darbus vienu metu, o taip pat nestokotų pramogų.

LG IPS Monitor EA73

Skaityti toliau →

LG MT93 – televizorius ir monitorius viename

Mėgstantiems „viskas viename“ tipo daiktus, turime puikių žinių. LG dar šiais metais pristatys 27 colių įstrižainės „Smart TV“ televizorių, kurį galima naudoti ir kaip kompiuterio monitorių.

LG MT93 Smart TV monitorius

 

Naujasis televizorius, darbiniu pavadinimu „MT93“ turi IPS matricą, o tai jau savaime reiškia, kad vaizdo raiška jame puiki. Kita, ne ką mažiau džiuginanti savybė – plonas, išvaizdus korpusas. Taigi, nebus vargo perstatyti televizoriaus nuo lentynos ant rašomojo stalo ir atvirkščiai.

Skaityti toliau →

LG IPS monitori, “So Real it’s Scary”, LG Electronics Nederland

Pristatydama naują IPS monitorių Olandijoje, LG ir kūrybos agentūra „SuperHeroes“ sukūrė vaizdo įrašą „So real it‘s scary“. Šis vaizdo įrašas per trumpą laiką sulaukė didelio populiarumo „YouTube“.

Kas gi tokio baisaus?

Įsivaizduokite, įlipate į liftą ir staiga matote, kaip pradeda kristi jo grindų plokštės, o po kojomis atsiveria tuštuma. Pirmas kelias sekundes tikrai ištinka šokas. Laimei tik iki tada, kai suprantate, jog tai tėra optinė apgaulė, o jūs tvirtai stovite ant kojų.

Skaityti toliau →

LG pristatė lietimu valdomą monitorių su „Windows 8“

„LG Electronics“ (LG) pristatė „Touch 10“ monitorių (modelis ET83) su „Windows 8“ operacine sistema. 23 colių įstrižainės ekraną turintis monitorius, skirtingai nei jo pirmtakai rinkoje, gali būti valdomas visais dešimt pirštų vienu metu. Naujoji funkcija patogi ir todėl, jog nereikalauja diegti papildomas programas ar atnaujinti visą kompiuterį.

LG 23ET83 Touch IPS monitorius, jutiklinis monitorius

Daugelis lietimu valdomų ekranų naudoja dviejų pirštų atpažinimo sistemą ir leidžia valdyti pagrindinius meniu elementus. LG „Touch 10“ monitorius suteikia galimybę  naudoti visus pirštus vienu metu. Monitoriaus ekranas turi greitą atsako laiką, todėl leidžia pasinaudoti pažangiomis „Windows 8“ savybėmis, pvz. ekrane atverčiama klaviatūra. „Touch 10“ suderinamas su liečiamo ekrano pieštuku (įsigyjamas atskirai). Tai patogu vartotojams, mėgstantiems vartotojo sąsają valdomą pieštuku.

Skaityti toliau →

LG duoklė pramogų ištroškusiems vartotojams bei tobulybės ieškantiems profesionalams

„LG Electronics“ parodoje „IFA 2012“ pristatė du monitorius su IPS matrica: „EA93“ ir „EA83“. Pirmasis modelis sukurtas pramogoms. Jo kraštinių santykis 21:9 atitinka kino teatro ekranų proporcijas. Tuo tarpu antrasis modelis „EA83“ sukurtas specialiai grafikos profesionalams. Monitorius turi itin aukštos WQHD raiškos vaizdą, platų spalvų spektrą.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ pristatė naują IPS monitorių seriją

„LG Electronics“ (LG) pristatė monitorių seriją „IPS7“ su „Cinema Screen“ dizainu, IPS ekrano matrica ir plačiu matymo kampu. Monitoriai turi MHL technologiją, kuri leidžia jungtis ir dalintis turiniu su išoriniais mobiliaisiais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais. Šiuo metu parduodama Azijos rinkoje, naujoji „IPS7“ serija netrukus bus siūloma ir kitose pasaulio šalyse.

LG IPS237L LED IPS monitorius Cinema Screen

„IPS7“ serijos monitoriai išsiskiria unikaliu „Cinema Screen“ dizainu – itin plonas, vos 1,2 mm ekrano storio rėmelis vizualiai susilieja su vaizdu ir optiškai išplečia monitoriaus ekraną. Be to, bendras vaizdo gylis sumažintas iki 14,1 mm. Elegantiškos išvaizdos monitoriui, šalia plono rėmelio, suteikia ir metalinis stovas bei ekrano valdymo skydelyje išdėstyti lietimui jautrūs mygtukai, pakeitę tradicinius plastikinius. Monitoriai lengvai priderinami prie skirtingų interjerų.

Skaityti toliau →

Lietuvoje pristatomas LG televizoriai-monitoriai „M52“

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato televizorių seriją „M52“, kuri siūlo televizoriaus ir monitoriaus savybes viename įrenginyje. Šiuos televizorius galima prijungti prie kompiuterio ir žiūrėti tiek daugialypės terpės dokumentus, tiek tradicinės televizijos kanalus, kad ir tuo pat metu. Naujųjų televizorių ekrano IPS matrica atkuria aukštos HD kokybės vaizdą ir turi platų matymo kampą, leidžiantį žiūrėti televizorių iš įvairių padėčių.

LG M2352D TV monitorius

„LG M52“ serijos televizoriai turi „Picture-inPicture“ (PIP) funkciją, kuri leidžia žiūrovams ekrane atverti atskirą langą ir jame žiūrėti televizijos laidas, o pagrindiniame ekrane naudotis kompiuteriu. Dvi integruotos HDMI jungtys skirtos prijungti prie televizoriaus žaidimo konsolę, televizoriaus priedelį ir kitą išorinį įrenginį. „USB Quik View“ funkcija sutrumpina kompiuteriui reikalingą įsijungimo laiką ir leidžia greitai ir paprastai paleisti filmus, vaizdo klipus ar nuotraukas.

Skaityti toliau →

LG perkėlė monitorius į „debesį“

LG pristatė pažangią monitorių seriją, pavadintą tiesiog „P“, kuri veikia „debesų kompiuterijos“ pagrindu. Tokiems monitoriams nereikalingas kompiuteris (stalinis ar nešiojamas). LG technologija „Zero Client Cloud Computing“ sujungia monitorių su „debesyje“ esančiu serveriu, todėl vartotojams tereiks LAN laido, klaviatūros ir pelės. Čia nėra procesoriaus, atmintie plokštės ir saugyklos. Nereikia diegti operacinės sistemos ar programinės įrangos. Beje, tokie monitoriai yra greiti, spartesni už tradicinius ekranus.

„VMware“ virtualios infrastruktūros pagrindu veikiantys monitoriai gali susijungti į tinklą ir sukurti virtualią kompiuterinę sistemą. Skaityti toliau →

1

LG – už kompiuterinius žaidimus

LG sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo su kompiuterinių žaidimų komanda „Incredible Miracle“, gerai pažįstama pasaulinės „Starcraft II“ lygos dalyviams ir fanams. Šią lygą kasmet aplanko per du tūkstančius dalyvių, dar 1,7 mln. žiūrovų ją žiūri įvairiose pasaulio šalyse.

Komandą „Incredible Miracle“ sudaro du nariai – Jae-duk Im ir Jong-hyun Jung. Skaityti toliau →