Žymos: "Magic Remote"

LG tyrimas: televizoriaus pultelį lietuviai pameta ir šaldytuve

LG atliko tyrimą nustatyti, kur vartotojai pameta televizorių nuotolinius valdymo pultelius. Baltijos šalyse atliktas tyrimas atskleidė, kad didžioji dalis, net 88 proc. lietuvių yra bent kartą suradę pamestą pultelį lovoje ar sofoje. Dar 16 proc. teigė pultelį pametantys chalato kišenėje.

LG Smart TV

Skaityti toliau →

LG OLED televizorius – meno kūrinys namuose

Įsivaizduokite, įžengi į kambarį, o ten – langas į patį Luvrą. Neskubėkite nerti per sieną, ten tik televizorius. Bet… ne bet koks. Tai šį rudenį pristatytas 55 colių LG OLED televizorius „EA8800“.

LG OLED TV

Skaityti toliau →

LG MT93 – televizorius ir monitorius viename

Mėgstantiems „viskas viename“ tipo daiktus, turime puikių žinių. LG dar šiais metais pristatys 27 colių įstrižainės „Smart TV“ televizorių, kurį galima naudoti ir kaip kompiuterio monitorių.

LG MT93 Smart TV monitorius

 

Naujasis televizorius, darbiniu pavadinimu „MT93“ turi IPS matricą, o tai jau savaime reiškia, kad vaizdo raiška jame puiki. Kita, ne ką mažiau džiuginanti savybė – plonas, išvaizdus korpusas. Taigi, nebus vargo perstatyti televizoriaus nuo lentynos ant rašomojo stalo ir atvirkščiai.

Skaityti toliau →

1

Pristatyti 2013 m. serijos „LG Cinema 3D Smart TV“ modeliai

„LG Electronics“ (LG) pristatė 2013 m. skirtus „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius – juos pirmieji galės išvysti elektronikos parodos „CES 2013“ lankytojai. 2013 m. skirtą seriją sudarys įvairaus dydžio modeliai, tarp kurių – 84 colių „Ultra HD“ ir 55 colių OLED televizoriai.

LG Smart TV televizoriai

Vartotojo sąsają „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriuose papildo naujos funkcijos, skirtos palengvinti ir pagreitinti turinio paiešką bei valdymą. „Smart Home“ siūlo specialų aplanką „My Interest Cards“, kuris skirtas talpinti mėgstamas programėles, nuorodas į interneto svetainės bei kitą turinį. Funkcija „On Now“ padeda struktūruoti aktualiausius „VoD“ ar kitų turinio programų naujienas. 2013 m. serijos naujiena – integruota savybė „Tag On“. Ji leidžia televizorių sujungti su telefonu ir perkleti jame saugomą informaciją NFC technologijos dėka. Turinio pasirinkimą išplečia funkcijos „Smart Sharing“, „WiDi“ ar „Miracast“, kurios leidžia perkelti turinį iš išorinių įrenginių. Be to, televizoriai suderinti su debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“, skirta apsikeitimui duomenimis tarp skirtingų tipų įrenginių.

Skaityti toliau →

LG pristato projektoriaus sistemą su „Laser Display“ technologija

„LG Electronics“ (LG) pristato projektoriaus sistemą „Laser Display“ (LG HECTO) su „Ultra Short Throw“ lazeriniu projektoriumi ir 100 colių įstrižainės ekranu. Pastarasis turi skaitmeninės televizijos galimybes ir pramogų platformą „Smart TV“, o lazerinis projektorius atkuria vaizdus Full HD 1080p raiška.

LG HECTO Laser Display lazerinis projektorius

Didelio kontrasto vaizdas 100 colių „Laser Display“ ekrane suteikia kino teatrui prilygstantį įspūdį. Naujasis projektorius nereikalauja didelio atstumo, kuris iki šiol buvo būtinas, norint projektuoti didelius vaizdus. Dabar tereikia projektorių padėti ne mažesniu nei 56 cm atstumu nuo ekrano. To užtenka atkuriant auštą Full HD rezoliuciją, 10 000 000:1 kontrastinį santykį turinčius vaizdus.

Skaityti toliau →

2

LG pristato atnaujintą išmanųjį valdymo pultelį „Magic Remote“

Beruošdama naujų technologijų desantą metų pradžioje vyksiančiai tarptautinei parodai „CES 2013“, „LG Electronics“ (LG) pristatė atnaujinto modelio nuotolinį valdymo pultelį „Magic Remote“. „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriams skirtas pultelis išsiskirs atnaujintu dizainu ir kalbos atpažinimo funkcija, leidžiančia patogiai vykdyti komandas balsu.

Magic Remote 2013 pultelis

„LG Magic Remote“ turi kompiuterio pelei analogišką ratuką, gebantį paslinkti aukštyn ir žemyn interneto puslapius bei žymeklį, kuriuo patogu pažymėti tam tikrus meniu punktus ar reikiamą vietą atvertame puslapyje. Pultelis leidžia valdyti televizorių gestis ir taip greitai įjungti reikiamas ir dažniausiai naudojamas programas ar televizijos kanalus. Išmaniosios pultelio funkcijos pasitarnauja žaidžiant kompiuterinius žaidimus.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ pristato naują plazminių televizorių kolekciją

„LG Electronics“ (LG) pristato plazminių televizorių kolekciją, kurios modeliai turi išmaniąją interneto turinio funkciją „Smart TV“, atkuria aukštos HD raiškos bei 3D vaizdus, taip pat išsiskiria efektyviu elektros energijos naudojimu. Visi naujosios kolekcijos modeliai bus parduodami Lietuvoje, o du iš jų – „PM9700“ ir „PM6800“ – jau galima įsigyti šiuo metu.

LG 60PM9700 3D Smart TV plazminis televizorius

Viena iš svarbiausių naujosios kolekcijos televizorių savybių – gebėjimas atkurti natūralias spalvas. Išplėsto spalvų diapazono dėka atkuriamas vaizdas yra ryškus ir išskirtinai aiškus. LG 2012 m. kolekcijos plazminiai televizoriai atitinka energijos reguliavimo standartus EPA ir ErP, sunaudoja iki 20 proc. mažiau elektros energijos nei 2011 m. pagaminti modeliai.

Skaityti toliau →

Turinio apsikeitimas tarp įrenginių – ką gali tavo televizorius?

Tam tikros tendencijos, ar tiesiog mados, būdingos kiekvienoje srityje. Ne išimtis ir televizorių rinka. Čia pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie galimybę keistis informacija nuotoliniu būdu su kitais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, kompiuteriais ir t.t. Kaip sužinoti, ar tavo televizorius irgi tą gali?

Visų pirma, tai turi būti pakankamai naujas (ne senesnis nei poros metų) televizorius „LG Cinema 3D Smart TV“. Šie televizoriai turi funkciją „Smart Share“, kuri užtikrina suderinamumą su įvairiomis turinio apsikeltino technologijomis – DLNA, WiDi, MHL ar 2nd Display. Būtent šių technologijų dėka televizoriaus ekrane rodomą filmą galima peržiūrėti kompiuteryje ar atvirkščiai. Susipažinkime su jomis.

DLNA standartas

Paveikslėlio viršutiniame kairiajame kampe esantis ženkliukas reiškia, jog įrenginys yra suderintas su DLNA (Digital Living Network Alliance) standartu. Tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams tarpusavyje keistis skaitmenine informacija, pvz. muzika, nuotraukomis, vaizdo įrašais.

Skaityti toliau →

Valdyti televizorių balsu

Televizoriaus nuotolinio valdymo pultelis buvo išrastas 1950 m. Tuo metu jis vadinosi „Lazy Bones“ ir buvo jungiamas prie televizoriaus laidu. Dar po penkių metų buvo pristatytas belaidis nuotolinis pultelis „Flashmatic“. Nuo to laiko žmonės galėjo patogiai sėdėdami ant sofos perjunginėti kanalus.

Šių laikų nuotolinio valdymo pultelio koncepcija ne ką pakito nuo belaidžio pirmtako – pagrindinė paskirtis yra perjunginėti kanalus ir keisti garso stiprumą. Norėdama pasiūlyti kažką naujo ir praktiško, LG sukūrė pultelį „Magic Remote“, kuris be įprastinių savybių veikia kaip kompiuterio pelė – geba pažymėti objektus, juos tempti ekrane, taip pat turi ratuką, kuriuo patogu slankioti puslapius aukštyn ir žemyn. Naujasis pultelis reaguoja į gestus ir atpažįsta balso komandas. Būtent apie pastarąsias šį kartą norime pakalbėti plačiau.

LG Smart TV valdymas balsu

Balso atpažinimo komanda nėra sensacinga naujiena – tokios galimybės siūlomos mobiliuosiuose įrenginiuose (pvz. telefonuose), taip pat ir televizoriuose. Skirtumas tik tas, jog „Magic Remote“ įdiegta funkcija labai tiksliai atpažįsta tariamus garsus, todėl nereikia jų kartoti po keletą kartų, įtakos nedaro netgi triukšminga aplinka.

Skaityti toliau →

1

Kuo stebuklingas nuotolinis pultelis „Magic Remote“?

Kalbant apie televizoriaus techninius parametrus ir stiliaus detales, svarbu nepamišti dar vieno elemento – nuotolinio valdymo pultelio. Ypatingai svarbus jis tampa tuomet, kai sugenda ir tenka ropštis nuo sofos kiekvieną kartą perjungiant kanalus.

Šiais metais LG pristatė atnaujintą nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“, kuris pirmasis rinkoje sulaukė ekspertų pripažinimo už ergonomišką dizainą, taip pat pasipildė keturiomis unikaliomis funkcijomis. Šiuo pulteliu, kaip ir kompiuterio pele galima žymėti objektus televizoriaus ekrane, specialiu ratuku judėti aukštyn ir žemyn. Dar dvi unikalios savybės – valdymas gestais ir balso komandomis. Skaityti toliau →