Žymos: "LG Smart TV"

„Smart TV“ – televizorius tampa išmaniuoju įrenginiu

„Smart TV“ (liet. išmanioji televizija) atsirado tuomet, kai kito televizorius ir jo funkcijos. Artėja laikotarpis, kuomet išmanioji televizija bus įdiegta į kiekvieną televizorių ir pirkėjams tiesiog nebeliks pasirinkimo, kokį televizorių pirkti – su „Smart TV“ funkcija ar be jos. Šiandien vis daugiau televizorių yra kur kas daugiau nei tik dėžutė rodanti vaizdą.

„Smart TV“ yra ne tik išmanioji televizija, turinti daugybę funkcijų, parinkčių individualizavimo pagal kiekvieno poreikius, bet ir dizaino sprendimas, kuomet televizorius tampa ir interjero detale.

Skaityti toliau →

Lietuvoje pristatomi nauji LG Ultra HD televizoriai

Plėsdama „Ultra High Definition“ seriją „LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristatė 55 ir 65 colių įstrižainės „Ultra HD“ televizorius. Šių modelių prekyba prasidės spalio viduryje.

LG Ultra HD TV

Skaityti toliau →

2

LG dovana melomanams – muzikos programa „Spotify“

LG ir vėl džiugina melomanus. Jos naujausių (2013 m. serijos) „Blu-ray“ grotuvų ir „Blu-ray“ namų kinų sistemų savininkai galės naudotis muzikine programa „Spotify“.

Spotify - LG Smart TV programa

„Spotify“ – tai interneto muzikos grotuvas, su grojaraščių kūrimo galimybe. Jis leidžia naudotis daugiau nei 20 mln. garso įrašų biblioteka, taip pat klausytis radijo, o patikusias dainas patalpinti socialiniame tinkle.

Skaityti toliau →

LG MT93 – televizorius ir monitorius viename

Mėgstantiems „viskas viename“ tipo daiktus, turime puikių žinių. LG dar šiais metais pristatys 27 colių įstrižainės „Smart TV“ televizorių, kurį galima naudoti ir kaip kompiuterio monitorių.

LG MT93 Smart TV monitorius

 

Naujasis televizorius, darbiniu pavadinimu „MT93“ turi IPS matricą, o tai jau savaime reiškia, kad vaizdo raiška jame puiki. Kita, ne ką mažiau džiuginanti savybė – plonas, išvaizdus korpusas. Taigi, nebus vargo perstatyti televizoriaus nuo lentynos ant rašomojo stalo ir atvirkščiai.

Skaityti toliau →

„LG Optimus G Pro“ telefone – akių judesius fiksuojanti funkcija

„LG Electronics“ (LG) pristatė telefonui „Optimus G Pro“ skirtą atnaujinimą „Value Pack“, papildytą naujomis savybėmis. Viena jų – pirmą kartą rinkoje pristatoma „Smart Video“, leidžianti pagal akių judesius groti ar stabdyti vaizdo įrašą. To nereikia daryti rankiniu būdu.

LG Optimus G Pro telefonas

„Smart Video“ turi specialią technologiją, kuri nustato akių poziciją ir automatiškai groja arba sustabdo vaizdo įrašą. Priekinė telefono kamera fiksuoja kada akys nusukamos nuo ekrano ir automatiškai sustabdo įrašą. Jį paleidžia groti toliau iškart, kai tik vartotojas žvilgsnis nukreipiamas į ekraną.

Skaityti toliau →

LG Electronics įsigijo WebOS siekdama tobulinti Smart TV technologiją

Neseniai technikos pasaulį apskriejo žinia, jog LG iš „Hewlett-Packard“ (HP) įsigijo operacinės sistemos „webOS“ programinės įrangos kodą. Pagal sutartį programinės įrangos kodas, visa dokumentacija, teisės į tinklalapį ir inžinieriai, dirbantys prie projekto, pereina į LG rankas.

LG Electronics ir HP

Kodėl gi LG investuoja į šią sistemą ir kodėl tai turėtų būti įdomu vartotojams? Visų pirma, reikia paminėti, jog „webOS“ skirta mobiliesiems įrenginiams – mobiliesiems, planšetiniams kompiuteriams. Ilgą laiką ši sistema dominavo rinkoje (buvo taikoma „Palm“ gaminamuose įrenginiuose). Ilgainiui populiarumu nusileido kitoms sistemoms, tačiau techninis jos pagrindas niekur nedingo. Jį panaudoti bei plėtoti ir nusprendė LG – tik kompanija jį taikys ne mobiliuosiuose, bet išmaniuosiuose televizoriuose, o konkrečiai platformai „Smart TV“.

Skaityti toliau →

Trijulė iš LG vaizdo ir garso kolekcijos

Kalbėjome apie televizorius, buitinę techniką, verslo ekranus, telefonus ir netgi įvairias pramogas, kurias 2013 m. pristatys Pietų Korėjos kompanija „LG Electronics“ arba tiesiog LG. Tačiau, tai dar ne viskas. LG gamina įvairius garso ir vaizdo įrenginius, todėl naujovių pridera laukti ir šioje srityje.

Bent jau kol kas LG planuoja pradžiuginti trimis naujais produktais: dvejomis garsiakalbių sistemomis ir „Blu-ray“ grotuvu.

LG BH9430PW namų kino sistema

Pirmoji naujovė – galinga, 9.1 kanalo garsiakalbių sistema, darbiniu pavadinimu „LG BH9430PW“. Didžiausias pliusas, jog ši naujokė yra tikrų tikriausia erdvinio garso sistema – jos garsiakalbiai turi labai platų diapozoną, o garsą išskirsto 180 laipsnių kampu. Tai reiškia, jog muzika „išsivaikšto“ po visas namų kertes.

Skaityti toliau →

„LG Smart TV“ televizoriuose – milijoninė muzikos įrašų fonoteka

Išgirdus terminą „išmanusis televizorius“, akimirksniu galima nuspėti, jog kalba eina apie modelius, kurie turi funkciją „Smart TV“. Viena geriausių šios funkcijos (ar kitaip, pramogų platformos) savybių ta, jog joje kas kart galime atrasti kažką naujo. Štai LG neseniai pranešė, jog „Smart TV“ veiks muzikos transliacijų paslauga „Deezer“.

LG Smart TV Dezeer

„Deezer“ yra tarsi milžiniška fonoteka, kurioje galima surasti per 20 mln. skirtingų dainų, klausytis įvairių radijo stočių. Kiekvienas pagal savo pomėgius gali susidaryti grojaraštį, keistis dainomis ir rekomendacijomis su kitais „Deezer“ vartotojais.

Skaityti toliau →

LG pristatė „Cinema 3D Smart TV“ skirtus žaidimus

LG pristatė septynis naujus žaidimus, skirtus „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriams. Tai išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių savininkams jau pažįstami „Where‘s My Water“, „The Sims FreePlay“, „Air Penguin“, Mini Motor Racing“ ir kt. Kiekvieną šių žaidimų galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“.

LG Smart TV žaidynės

Žaidimų klasika tapęs „Where‘s My Water“ yra pirmasis pagal parsisiuntimų iš interneto parduotuvių skaičių devyniasdešimtyje šalių. Šiuo metu žaidimą parsisiuntę yra daugiau nei 2 mln. vartotojų.

Skaityti toliau →

1

„CES 2013“ – išmaniems namams skirta LG „Smart Home“ buitinė technika

„CES 2013“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatė buitinę techniką su išmaniąja valdymo sistema „Smart Home“. Pažangi sistema veikia technologijų „Smart Share“ ir „Smart Control“ pagrindu, todėl buitinės technikos prietaisus galima valdyti nuotoliniu būdu, jie gali dalintis informacija vienas su kito bei kitais išoriniais įrenginiais, kaip išmanieji telefonai ar televizoriai.

LG Smart šaldytuvas

„Smart Home“ sistema leidžia į bendrą tinklą namuose integruoti pagrindinius buitinės technikos prietaisus: skalbimo mašiną, šaldytuvą, dulkių siurblį ir viryklę. Visus juos galima valdyti centralizuotai. Vartotojai gali pasirinkti nustatyti komandas rankiniu būdu prietaiso skystųjų kristalų ekrane arba nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu bei televizoriaus platformoje „LG Smart TV“ nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“. Be to, išmanioji buitinė technika suderinama su NFC (artimo lauko) technologija. Skaityti toliau →