Žymos: "LG Electonics"

„LG Electronics“ ir „Here Technologies“ suvienijo jėgas dėl autonominių automobilių

„LG Electronics“ (LG) pradėjo bendradarbiauti su „Here Technologies“ (HERE), pasauline skaitmeninių žemėlapių ir vietos nustatymo paslaugų kūrėja. Kartu įmonės kurs pažangius sprendimus autonominiams automobiliams. LG turi daugelį metų patirties kurdama telematikos technologijas, o HERE lyderiauja kurdami žemėlapius ir vietos nustatymo paslaugas. Kartu įmonės sieks sukurti pažangias duomenų perdavimo technologijas, skirtas automatizuotiems arba visiškai autonominiams automobiliams.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ pristato „THINQ“, veikiantį dirbtinio intelekto iniciatyva

„LG Electronics“ pristato „ThinQ“ prekės ženklo kuriamus prietaisus namams, buitinę įrangą ir jų funkcijas, kurios veiks dirbtinio intelekto principu, o gaminiai viešai bus pristatyti 2018 metais. LG „ThinQ“ produktai ir paslaugos turės gebėjimą mokytis ir komunikuoti tarpusavyje, naudodami įvairiausias dirbtinio intelekto platformas, įskaitant ir LG valdomą „DeepThinQ“ technologiją.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ Lietuvoje pristatė revoliuciją sukelsiančią skalbimo mašiną – LG „TWINWash™“

Ko gero, visi nors kelis kartus yra susidūrę su situacija, kai skalbiant automatinėje skalbimo mašinoje netyčia susimaišė balti ir spalvoti drabužiai. „LG Electronics“ (LG) Europai pristato „TWINWash™“ skalbimo mašiną, kuri sugeba vienu metu skalbti net dvi skirtingas skalbinių dalis. „TWINWash™“ neliks nepastabėta ir dėl savo aukštos klasės dizaino, elegancijos bei stiliaus – grūdinto juodo stiklo detalės – tobulumai tiks kiekviename interjere.

Skaityti toliau →

„LG“ IŠMANIOSIOS EKOSISTEMOS SPRENDIMAS BUS PANAUDOTAS ĮKURIANT BŪSIMUS NAUJUS NAMUS

Pasaulinė buitinės technikos lyderė „LG Electronics“ plečia savo pažangių technologijų taikymą prekybos sektoriuje, Seulo priemiestyje esančiame prabangių butų komplekse įdiegdama integruotą pažangiųjų sprendimų komplektą. 2021 m. Šiaurės rytinėje Seulo priemiesčio dalyje planuojama atidaryti penkis, keturiasdešimties aukštų Byeollae I’PARK pastatus su liukso klasės butų kompleksu, kuriame bus įrengta vien tik išskirtinė „LG“ išmanioji buitinė technika ir technologijos.

Skaityti toliau →

LG garso sistema „Sound Bar SJ8“ su „Chromecast“ palaikymu parduodama Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) „Sound Bar“ garso sistema „SJ8“ yra tik 38 mm storio bei suderinama su LG televizoriais, o nuo šiol tampa prieinama ir Lietuvoje. „SJ8“ palaiko populiariausius garso kokybės formatus ir suteikia galimybę žiūrėti mėgstamiausius filmus įspūdingu garsu, vaizdas ir garsas prilygsta tam, kokį matome kino teatre. „Auto Sound Engine“ (Automatinis garso variklis) optimizuoja garso lygį, o įdiegta „Google Chromecast“ funkcija palaiko itin didelį kiekį muzikos ir kitokio turinio srautą.

Skaityti toliau →

LG OLED televizorius pelnė pagrindinius EISA apdovanojimus

Šeštą kartą iš eilės EISA pripažino LG OLED technologijos televizorių geriausiu OLED gaminiu rinkoje. Šių metų geriausias OLED gaminys, itin plonas LG OLED televizorius (modelis OLED65E7), buvo įvertintas už itin aukštą vaizdo kokybę ir platų matymo kampą. EISA taip pat išskyrė gaminio technines savybes – HDR 10 ir „Dolby Vision“ funkcijas, kurios dėl profesionalios garso įrangos namus paverčia tikru kino teatru.

Skaityti toliau →

Pirmasis LG šaldytuvas permatomomis durimis jau ir Lietuvoje

Pirmąjį „LG Electronics“ (LG) išmanųjį šaldytuvą, leidžiantį pamatyti kas yra viduje neatidarant jo durų, dabar galima rasti ir Lietuvoje. LG „InstaView Door-in-Door™“ modelis turi stiklinį ekraną, kuris apšviečia šaldytuvo turinį vos dukart pabeldus į stiklą. Būtent dėl šios naujos technologijos, galite pamatyti kas yra šaldytuvo viduje, neatidarant jo durų. Taip ne tik sumažinamas šalto oro praradimas, bet taip pat sutaupoma elektra, o jūsų maistas išlieka ilgiau šviežias.

  Skaityti toliau →

Nauja LG televizorių serija jau Lietuvoje

Naująjį „LG Electronics” (LG) televizorių „W7” jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Televizorių galima iš anksto užsisakyti didžiuosiuose elektronikos centruose. „W7” OLED televizorius yra vertinamas kaip vienas geriausių šiuo metu rinkoje esančių televizorių, pelnęs pripažinimą tarptautiniuose CES ir „Red Dot Design“ technikos ir dizaino apdovanojimuose. Tai yra pirmasis LG „Signature“ serijos televizorius, kurį galės įsigyti Lietuvos gyventojai.

Skaityti toliau →

LG ir SES pademonstravo 4K aukšto kadravimo dažnio technologija per SES industrijos dienas

„SES“ ir „LG Electronics (LG)“ pademonstravo „OLED“ televizoriaus pažangiausią 4K aukšto kadravimo dažnį (AKD) transliuojant per dešimtąją SES industrijos dienos konferenciją Liuksemburge gegužės 16-17 dienomis. 4K AKD turinys buvo transliuojamas tiesiogiai per ASTRA palydovą 19,2 laipsnių rytų kryptimi ir buvo rodomas per „LG OLED“ televizorių, naudojant AKD programinės įrangos prototipą. Ši demonstracija suteikė lankytojams galimybę savo akimis pamatyti 4K AKD naujos kartos aukščiausią vaizdo kokybę.

Skaityti toliau →

LG ir Londono daržovių orkestras Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną už šviežumą

Šią Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, siekdama atkreipti dėmesį į maisto atliekų problemą, LG suvienijo jėgas su Londono daržovių orkestro muzikiniais talentais ir demonstruoja pažangios šaldytuvų technologijos galimybes pratęsiant maisto šviežumo laikotarpį savaitėmis ir mėnesiais, nepaisant įnoringiausių atlikėjų keliamų reikalavimų.

Skaityti toliau →