Žymos: "lenktynės"

Super automobilių varžytuvės

Tikrieji superautomobilių fanai ir kolekcionieriai tikrai turi iš ko pasirinkti – vien šiais metais rinkoje pasirodė šviežutėliai „McLaren 12C”, „Mercedes SLS AMG”, „Audi R8″. Tačiau kuris iš jų „kiečiausias”?

Ferrari 458, Porsche 911, Lambo Gallardo

Šis klausimas nedavė ramybės britų leidinio „Car” ekspertams, kurie sumanė nesismulkinti, o tiesiog imti ir surinkti vieną būrį vienas už kitą efektyvesnius automobilius. Taip šalia jau minėtųjų gražuolių prie starto linijos stojo „Ferrari 458″, „Porsche 911″, „Lambo Gallardo”.

Skaityti toliau →

Pašto balandis greitesnis už internetą

Didžiosios Britanijos Jorkšyro grafystėje buvo surengtos informacijos perdavimo lenktynės tarp pašto karvelio ir plačiajuosčio interneto.

Vežėjas karvelis

Lenktynių metu karvelis vardu Rory atminties kortelę nuskraidino per dvi grafystes greičiau nei prie plačiajuosčio interneto prijungtu kompiuteriu į internetą buvo persiųstas penkių minučių trukmės vaizdo įrašas. Balandis iš Rytų Jorkšyro į Linkolnšyrą išskrido tuo pat metu, kai kompiuteriu imta į internetą siųsti įrašą. Balandis atskrido maždaug per 80 minučių, o įrašas tebebuvo siunčiamas.

Skaityti toliau →