Žymos: "LED televizoriai"

LG Lietuvoje pristato ekonomišką LED skystųjų kristalų televizorių

Viena pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics” (LG) Lietuvoje pristato naują LED skystųjų kristalų televizorių „LG LV 3550″.

LG 37LV3550 televizorius

„LG LV 3550″ yra ekonomiškas televizorius, kaip ir balandžio mėnesį Lietuvoje pasirodę „LG LV570S”, „LG LV5500″, „LG LV4500″ ir „LG LV2500″ modeliai. Naujasis „LG LV3550″ bus prieinamas trijų – 32, 37 ir 42 colių įstrižainės – dydžių. Televizorius išsiskirs itin kokybišku LED apšvietimu ir elektros energiją taupančia funkcija „Smart Energy Saving Plus”.

Naujojo televizoriaus ekranas yra vientisas, todėl jis darniai susilieja su rėmeliu, taip suteikdamas išskirtinį dizainą ir ploną korpusą. Kitaip nei tradiciniuose televizoriuose, „LG LV 3550″ įdirgta unikali LG „Uni-color” apdaila suderina ekrano ir rėmelio spalvas, tuo tarpu „Uni-layer” dizainas virtualiai panaikina tarpą tarp ekrano ir rėmelio.

Skaityti toliau →

Lietuvoje pristatomi naujieji „LG Cinema 3D“ televizoriai

Viena pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics” (LG) Lietuvoje pristato naujus „Cinema 3D” televizorius „LG LW650S“, „LG LW570S”, „LG LW5500″ ir „LG LW4500″. Jie išsiskiria pirmą kartą rinkoje siūlomu nemirkčiojančiu trimačiu vaizdu (angl. Flicker-Free), taip pat patogesniais akiniais, ryškesniu vaizdu ir platesniu matymo kampu. Šios savybės leidžia vartotojams žymiai patogiau žiūrėti 3D turinį su šeima ir draugais.

LG 47LW650S Smart TV Cinema 3D televizorius

Naujasis televizorius „LG LW650S” siūlo kokybišką – be miglos ar mirgėjimo – 3D vaizdą. Prie ekrano pritvirtinta poliarizuota ekrano plėvelė atskiria vaizdą pritaikydama jį kairiajai ir dešiniajai akims. Šis vaizdas suderinamas su „Cinema 3D” akiniais, specialiai sukurtais priimti tokius vaizdus ir atkurti tolygų 3D turinį.

Skaityti toliau →

Naujausi „LG Electronics“ LED ir LCD televizoriai keičia pramogų namuose kokybę

„LG Electronics” (LG) pristato naujausius LED ir LCD televizorių modelius „LG LV570S”, „LG LV5500″, „LG LV4500″ ir „LG LV2500″. Baltijos šalių rinkas balandžio mėnesį pasieksiantys modeliai pasiūlys naują pramogų namuose kokybę.

LG 42LV5500 televizorius

LG LED ir LCD HDTV televizoriuose plonas korpusas dera su plačiomis įrangos prijungimo galimybėmis ir dideliu turinio pasirinkimu. Naujausi LG HDTV serijos televizoriai išplečia vartotojų pramogų galimybes, siūlydami aukštą vaizdo kokybę, pažangias energijos taupymo galimybes ir lanksčią prieigą prie papildomo turinio. LG LED HDTV televizoriai meta iššūkį dabartinėms namų pramogoms, demonstruodami galimybes pasitelkus aukštesnės kokybės ekrano technologijas.

Skaityti toliau →

Stiliaus ir funkcionalumo entuziastams – naujasis televizorius „LG LE4500“

„LG Electronics“ (LG) pristato naujausią LED skystųjų kristalų televizorių „LE4500“. Išskirtinio dizaino ir funkcionalių įrenginių entuziastai naująjį televizorių jau gali įsigyti Lietuvoje.

LG 37LE4500 LED LCD televizorius

Pilnas LED apšvietimas bei „Spot Control“ technologija suteikia akivaizdžiai ryškesnio kontrasto, švaresnį vaizdą, perteikia natūralų spalvų sodrumą. „LG LE4500“ vaizdo kokybę sustiprina pilnos 1080p raiškos vaizdas bei pažangi vaizdo kokybės reguliavimo sistema „Picture Wizard II“.

Skaityti toliau →

LG pristato virtualias pramogas naujajame televizoriuje „LE7500“

LG pristato LED skystųjų kristalų televizorių „LE7500“. INFINIA dizaino linijos televizorius pasižymi aukštos raiškos vaizdu, belaidžio ryšio technologija suteikia itin platų pramogų pasirinkimą internete.

LG LE7500 LED televizorius

„LED Plus“ technologijos kuriamas LED diodų apšvietimas žymiai pagerina spalvų kokybę, suteikia 5000000:1 vaizdo kontrasto santykį. Vietinio užtamsinimo funkcija kontroliuoja skirtingų televizoriaus ekrano segmentų apšvietimą. „TruMotion“ 100 Hz technologija pašalina judesio susiliejimą greitai judančiuose kadruose.

Skaityti toliau →

Lietuvoje pristatomas naujasis LG skystųjų kristalų televizorius „LE3300“

„LG Electronics“ (LG) pristato itin ploną LED skystųjų kristalų televizorių „LG LE3300“. Naujasis televizorius išsiskiria unikalaus dizaino ir pažangių techninių ypatybių deriniu bei siūlo mėgautis 768p HD raiškos vaizdu.

Lietuvoje pristatomas „LE3300“ su 32 colių įstrižainės ekranu. Kaip visi LG LED skystųjų kristalų televizoriai, „LE3300“ pasižymi itin ryškiu, švariu 1 000 000 : 1 kontrasto vaizdu, bei plonu korpusu. Siaura ekrano kraštinė susilieja su televizoriaus plokštuma bei sumažina atspindžių kiekį ekrane.

LG LE3300 LED televizorius

Keturios HDMI jungtys suteikia galimybę prie televizoriaus lengvai prijungti žaidimų kompiuterius, namų kino sistemomas, „Blu-ray“ grotuvus ar palydovinės televizijos imtuvus. USB įvesties jungtis leidžia prijungti skaitmeninius fotoaparatus, MP3 grotuvus, išorinės atminties laikmenas.

Skaityti toliau →

CES parodoje „LG Electronics” gavo 15 apdovanojimų

„LG Electronics“ (LG) už dizaino ir inovacijų išskirtinumą gavo 15 prestižinių apdovanojimų tarptautinėje vartotojų elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES). Kompanija gavo aukščiausią įvertinimą už belaidžio ryšio garso ir vaizdo turinio kokybę.

LG mobilieji telefonai, buitiniai prietaisai, verslo sprendimai ir buitinė elektronika buvo pripažinti 9 kategorijose – ekologiško dizaino ir taikomų technologijų, vaizdo ekranų, belaidžio ryšio vaizdo ir garso turinio, vaizdo technikos komponentų, garso technikos komponentų, namų tinklo, garso kokybės, buitinių prietaisų ir bevielio ryšio prietaisų.

CES 2010 apdovanojimus gavo šie LG Electronics produktai:

Ekologinio dizaino ir taikomų technologijų kategorija

LG LE8500 LED televizorius

Apdovanojimą pelnė 47 colių įstrižainės „LG Infinia“ modelis LE8500 Full LED Slim LCD HDTV (47LE8500) už novatorišką „Single-Layer Desing” dizainą ir panaudotas energiją taupančias technologijas: vietinį užtamsinimą, perdirbtų medžiagų naudojimą ir „LG Intelligent Sensor“ komponentą, leidžiantį pritaikyti vaizdo televizoriaus ekrane apšvietimą prie aplinkos.

Skaityti toliau →

Kai sunku nustebinti – „Borderless“

Dizainas, o ypač televizorių, šiais laikais nieko nebestebina. Įvairiausios formos, medžiagos, spalvų kombinacijos traukia akį, leidžia suderinti buitinę techniką su jau esamų namų stiliaus vientisumu. Tačiau net ir tokiu laikotarpiu LG sugeba nustebinti inovatoriškais sprendimais. Susipažinkite – tai IFA 2009 parodoje debiutavę „Borderless“ (be rėmų) LCD televizoriai.

LG SL8000 televizorius

Pirmiausia kas „krenta į akį“ – tai neįprasta forma. Atrodantis kaip vientisas stiklo lakštas, šis televizorius geriausiai atspindi „paprasto genialumo“ sampratą. Tai – ateitis šiandien. Ne vien tik dizaino, bet ir nepralenkiamų techninių charakteristikų šedevras, greitai radęs kelią į visų parodos lankytojų širdis.

Skaityti toliau →

Ambicingi LG LCD televizoriai su pilnu LED apšvietimu

Kai kas niekada nepavargsta ir pasaulį nuolat stebina naujovėmis. Štai „LG Electronics“ (LG) liepos 13 d. pristatė du naujus skystųjų kristalų (trumpiau LCD) televizorius su pilnu diodiniu (LED) apšvietimu. Naujieji LCD TV su LED apšvietimu už įprastus LCD pranašesni tuo, kad diodai yra išdėstyti po visu ekranu, o ne tik jo kraštuose.

LG LH93 LED LCD televizorius

Naujieji 55 colių (beveik 140 cm) įstrižainės LH95 ir LH93 modelio televizoriai rinkoje pirmauja savo vaizdo kokybe, dizainu ir patogumu. Keletas techninių ypatybių, kodėl jie greičiausiai užkariaus vartotojų akis ir širdis:

  • Naujajame LED LCD televizoriuje pirmą kartą pateikiama inovacija – pažangi belaidžio ryšio sąsaja, leidžianti vaizdą iš DVD grotuvų, žaidimų kompiuterių ar namų kino priedėlių perduoti kokybišką ir nesuglaudintą.
  • LG „šedevrų“ apšvietimo sistemoje naudojami 3360 diodai – tai 7 kartus daugiau nei dabartiniuose LCD su šoniniu LED apšvietimu. Todėl naujieji LG televizoriai pasižymi šviesesniu ir švaresniu vaizdu ekrane.
  • Pilno LED apšvietimo modeliai turi 5000000:1 kontrastą, kurį sukuria pažangi pritemdymo technologija.
  • Dėl 240 Hz siekiančio ekrano atnaujinimo dažnio, net ir aktyvaus, greito veiksmo scenose vaizdas išliks aišku