Žymos: "Latvija"

„Didysis žygis po Baltijos šalis“ kviečia iš arčiau susipažinti su Lietuva, Latvija ir Estija

Vasara jau įsibėgėjo ir dienos vėl pradeda pamažu trumpėti… Brangus vasaros laikas senka, o jūsų atostogų ir kelionių planai vis dar skendi nežinomybėje? O gal net neišmanote, ką veikti atostogų metu, nes nenorite išleisti krūvos pinigų? Neverta snausti ir atidėlioti – laikas keliauti dabar ir pigiai! Išnaudokite kiekvieną savaitgalį ir netgi laisvą popietę pažintinėms kelionėms po Lietuvą, Latviją ar Estiją. Užsukite į interneto svetainę www.greatbaltic.eu ir vasaros maršrutai jums atsivers kaip ant delno.

„Didysis žygis po Baltijos šalis” – tai turistinio pobūdžio projektas, kurio tikslas populiarinti keliones po Baltijos šalis. Galima džiaugtis, kad jau penktus metus iš eilės trys Baltijos šalių turizmo agentūros susivienija, siekdamos suteikti galimybę geriau pažinti Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Šiai metais www.greatbaltic.eu tinklalapyje surasite informaciją apie 30 išskirtinių turistinių objektų, kuriuos verta aplankyti šią vasarą. Susidarykite jums labiausiai į akį kritusių objektų sąrašą – ir į kelią! Keliaudami nepamirškite fotografuoti ir dalyvauti projekto konkurse. Projektas tęsis iki rugsėjo 15 dienos.

Susipažinkime su keliais lankomiausiais objektais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

LIETUVA:

Sūrininkų Namai

„Sūrininkų namų” šeimininkai kviečia į skrandžio šventę. Atvykę į Dargužių kaime įsikūrusią sodybą, savo gomurį palepinsite įvairiausiais sūriais ir iš jų pagamintais patiekalais. Atitrūkę nuo miesto šurmulio ir besimėgaudami jaukia kaimo aplinka galėsite pasijusti tikrais gamtos vaikais. Pamirškite kasdienį stresą, atsipalaiduokite ir mėgaukitės sūriais.

Skaityti toliau →

Su gimtadieniu, LG Electronics Latvia!

Rugpjūčio 1 dieną „LG Electronics Latvia“ švenčia savo gimtadienį. Vienos iš pasaulinių lyderių ir vartotojiškos elektronikos technologijų inovacijų kūrėjų „LG Electronics“ atstovybė Latvijoje buvo įkurta prieš ketverius metus.

Su gimtadieniu

Siunčiame virtualų tortą ir sveikinimus darbuotojams, kuo nuoširdžiausius linkėjimus – klientams ir partneriams!