Žymos: "katė"

Ką daryti su įkyria kate?

Katės – mieli, tačiau įnoringi ir arogantiški gyvūnai, kurie kaip niekas kitas gali išvesti iš kantrybės. Ypatingai tuomet, kai įkyriu miaukimu prašosi į lauką ir kiekvieną kartą taikosi prasprukti pro duris. Jei turite atliekamų santaupų, nuo šiol galėsite palengvinti gyvenimą tiek sau, tiek ir savo augintiniui.

Pikta katė

Pristatome naują išradimą – „katės liftą”. Anot jo išradėjų, tereikia katę sudominti įtaisu, o toliau viskas paprasta – katė pati įlipa į prie balkono ar lango išorinės pusės primontuotą įtaisą ir tuomet yra automatiškai nuleidžiama žemyn. Tuomet durelės atsidaro ir katė gali išbėgti laukan.

Skaityti toliau →

Katė stiklainyje

Tikriausiai daugelis esate girdėję apie katę skrybėlėje. Susipažinkite ir su kate stiklainyje.

Kakis kleptomans

Skaityti toliau →

Lietuvių dirigentas ir pianinu grojanti katė Nora pasiekė pasaulio rekordą

Į Guinnesso rekordų knygą pateko pirmasis Lietuvos muzikas – Vokietijoje gyvenantis dirigentas Mindaugas Piečaitis, išgarsėjęs kūriniu katei Norai „Catcerto“.

Katė

Praėjusių metų vasarą Klaipėdos kamerinis orkestras edukacinio projekto „Žaismingos muzikos orkestras“ metu Klaipėdoje atliko „Catcerto“ – kūrinį solistei Norai ir orkestrui. Katės Noros partija koncerte buvo įrašyta iš anksto ir rodoma ekrane.

Skaityti toliau →

Katės ir šunys

Kačių bei šunų šeimininkai galėtų ilgai diskutuoti, kieno augintiniai meilesni, geresni, gražesni. Jūsų dėmesiui portalas „Holy Kaw“ pristato įdomius faktus apie šiuos keturkojus:

  1. Šunis žmonės prisijaukino prieš 14 000 metų, kates – prieš 7 000.
  2. Katės turi geresnę klausą už šunis
  3. Tačiau šunys geriau užuodžia kvapus
  4. Šunys – visaėdžiai, katės – mėsėdžiai
  5. Kiekvieno šuns nosies antspaudas unikalus, kaip ir žmogaus pirštų antspaudai

katė ja šuo