Žymos: "iOS"

LG mikro garso sistema: pritaikyta kiekvieno namams

Skubame pradžiuginti melomanus, mat kalbėsime apie naują LG garso sistemą. Ši žinia dar puikesnė dėl to, jog naujuoju įrenginiu dar šiais metais galės džiaugtis ne tik užjūrio šalys, bet ir senasis Europos žemynas.

LG CM3330 mikro garso sistema

Modernūs telefonai, kompiuteriai ar kiti nešiojami įrenginiai dabar tikrai gali pasigirti garso kokybe, bet sutikime, jog jie per silpni norint patogiai sėdėti sofoje ir klausytis kokybiško garso visame kambaryje ar net namuose. Vis tik, jei nenorite ar negalite dėl mažos erdvės investuoti į garso sistemas ir solidaus dydžio garso kolonėles, galite rinktis mažesnį ir kompaktiškesnį variantą – LG mikro sistemą „CM3330“.

Skaityti toliau →

Išmaniajame televizoriuje – „Android“ bei „iOS“ operacinės sistemos

Išmanumui ribų nėra! LG pristatė naują programėlę „LG Magic“, skirtą išmaniesiems telefonams su „Apple iOS“ ir „Google Android“ operacinėmis sistemomis. Šios programėlės paskirtis – leisti tiesiogiai žiūrėti mėgstamas televizijos laidas išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių ekrane. Ir tai dar ne viskas. Ši programėlė leis išmanųjį įrenginį paversti nuotolinio valdymo pulteliu.

LG Optimus L7 ja LG Magic App

Programėlė turi tris pagrindines funkcijas: „Magic“, „TouchPad“ ir „MiniHome“. Kiekviena iš jų pasižymi bent keletu praktiškų savybių. Pavyzdžiui, „Magic“ leidžia mobilųjį įrenginį naudoti kaip nuotolinį televizoriaus valdymo pultelį (ši funkcija pritaikyta 2012 m. išleistiems televizorių modeliams). Pasinaudojus „TouchPad“ funkcija, lietimui jautrus telefono ekranas tampa meniu skydeliu, kuriame galima valdyti televizoriaus ekrane esančius elementus. „MiniHome“ funkcija leidžia prisijungti prie „Smart TV“ programėlių ir naudotis televizoriaus ekrane pasirodančia klaviatūra.

Skaityti toliau →

„LG Remote App“ telefoną paverčia nuotolinio valdymo pulteliu

Ar žinojote, jog telefonas su „Android” ar „iOS” operacine sistema gali tampi nuotolinio valdymo pulteliu? Juo telefoną paverčia speciali LG programa „LG Remote App”, kurią nemokamai galima parsisiųsti iš „Android” ar „iOS” programų parduotuvės internete.

“LG Remote App” paverčia telefoną nuotolinio valdymo pulteliu

Įsidiegus programą telefone, ją reikia „suporuoti” su televizoriumi. Tačiau tai visiškai paprasta tol, kol išmanusis ir televizorius veikia tame pačiame namų belaidžio interneto tinkle. Tereikia įjungus programą pakreipti telefoną į televizorių (kaip pultelį). Kai televizorius „pagauna” signalą, telefone atsiranda paskyra „connect” – paspaudus ją tereikia suvesti prisijungimo kodą.

Skaityti toliau →