Žymos: "interviu"

Interviu su LG dizaineriu: plačiau apie OLED televizorių lenktu ekranu

Metų pradžioje CES parodoje LG pristatė OLED televizorių lenktu ekranu. 55 colių įstrižainės televizorius atrodė tikrai įspūdingai tiek dizainu, tiek technologinėmis savybėmis – tai padėjo laimėti eilę apdovanojimų.

Atkuriamo vaizdo kokybe OLED toli lenkia skystųjų ekranų ar LED ekranus. Lenktas ekranas išplečia matymo kampą, kitaip sakant, televizorių galima žiūrėti iš bet kurio kampo. Dėl lenktų ekrano kraštų atstumas nuo akių iki ekrano vienodas visame plote. Taip mažiau iškraipomas vaizdas, atkuriama daugiau detalių.

Na, bet daugiau detalių papasakos dizaineris, sukūręs televizorių.

LG CURVED OLED TV

Skaityti toliau →

1

Interviu: trumpai apie dizainą „L-Style“

Pasaulinis IT žurnalas „Stuff“ kalbino Mr. Chul Bae Lee, „LG Mobile Communication“ dizaino laboratorijos vadovą apie mobiliųjų telefonų dizaino „L-Style“ ypatumus.

Skaityti toliau →

1

Kuo stebuklingas nuotolinis pultelis „Magic Remote“?

Kalbant apie televizoriaus techninius parametrus ir stiliaus detales, svarbu nepamišti dar vieno elemento – nuotolinio valdymo pultelio. Ypatingai svarbus jis tampa tuomet, kai sugenda ir tenka ropštis nuo sofos kiekvieną kartą perjungiant kanalus.

Šiais metais LG pristatė atnaujintą nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“, kuris pirmasis rinkoje sulaukė ekspertų pripažinimo už ergonomišką dizainą, taip pat pasipildė keturiomis unikaliomis funkcijomis. Šiuo pulteliu, kaip ir kompiuterio pele galima žymėti objektus televizoriaus ekrane, specialiu ratuku judėti aukštyn ir žemyn. Dar dvi unikalios savybės – valdymas gestais ir balso komandomis. Skaityti toliau →