Žymos: "IFA"

Parodoje „IFA 2014“ LG pristato naujosios kartos energiją taupančius šaldytuvus

Berlyne vykusioje parodoje IFA, „LG Electronics“ (LG) pristatė naujausią šaldytuvų seriją, kurios modeliai išsiskiria elektros energijos tausojimu ir didele, patogiai suprojektuota vidine talpa. Tai reiškia, kad šaldytuve galima patogiai sudėlioti daug maisto, jį šviežią išlaikyti ilgą laiką.

Premium-Multi-Door-(model-GMJ916NSHV)_2 Skaityti toliau →

LG pristatė išmanių namų sistemą „Smart Home“

Parodoje IFA kompanija „LG Electronics“ (LG) pristatė išmaniųjų namų koncepciją „Smart Home“. Tai technologinė sistema, apjungianti į vieną tinklą namuose esančią buitinę techniką – šaldytuvus, skalbimo mašinas, dulkių siurblius ir virykles.

Smart Home[4] Skaityti toliau →

LG pristatė „Swarovski“ kristalais puoštą OLED televizorių

Šią savaitė vyksiančioje IFA parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatys OLED televizorių, kurį sukūrė kartu su juvelyrinių dirbinių kompanija „Swarovski“. Pastaroji televizoriui pritaikė aptakų stovą, kuriam inkrustuoti panaudota per 400  „Swarovski“ kristalų.

LG S OLED TV Swarovski

Skaityti toliau →

LG išplėtė IPS 21:9 monitorių seriją

Berlyne vykusioje konferencijoje „IFA 2013“ LG pristatė naujus „UltraWide“ serijos monitorius – IPS 21:9 AIO (modelis „V960“), „29EA73“, „29EB73“ ir „29MA73“. Aukštos vaizdo raiškos, plataus ekrano monitoriai sukurti taip, kad leistų vartotojams dirbti kelis darbus vienu metu, o taip pat nestokotų pramogų.

LG IPS Monitor EA73

Skaityti toliau →

IFA parodoje ir išmanioji LG buitinė technika

IFA parodoje yra ką pažūrėti ne tik technologijų mėgėjams. Čia puikiausiai jausis ir kiekvieno mūsų močiutė, kuri taikosi į naują buitinę techniką.

Neseniai praūžusioje parodoje LG pristatė eilę buitinės technikos, o tarp jos ir būtiną namų atributą – skalbimo mašiną bei džiovyklę.

LG New Eco Hybrid Washer Dryer

Skaityti toliau →

LG IFA 2013 technologijų parodoje pristatys naujausią OLED televizoriaus modelį

„LG Electronics“ (LG) Berlyne vyksiančioje IFA 2013 technologijų parodoje pristatys naujausią OLED televizoriaus modelį GALLERY OLED TV (Modelis 55EA8800). Naujasis modelis turi elegantišką rėmą, kuriame įmontuoti galingi, bet į akis nekrentantys „Canvas“ garsiakalbiai. Tai pirmasis 55 colių OLED televizorius kabinamas ant sienos.

LG GALLERY OLED TV Skaityti toliau →

LG G serijoje – pirmasis planšetinis kompiuteris „LG G Pad 8.3“

Pristatytas LG Electronics (LG) G serijos planšetinis kompiuteris „LG G Pad 8.3“. Tai yra pirmasis įrenginys, turintis 8 colių įstrižainės ekraną su „Full HD” raiškos kokybe. Oficialus „LG G Pad 8.3“ pristatymas įvyks kitą savaitę rengiamoje „IFA 2013“ technologijų parodoje Berlyne.

LG G Pad 8.3

Skaityti toliau →

Nuotraukų albumas iš „IFA 2012“ mugės

Nors tarptautinė elektronikos paroda „IFA 2012“ baigėsi prieš kelias savaites, jos įspūdžiai vis dar sklando ore. Nieko keisto. Juk tai ne eilinis įvykis. Čia galima vienoje vietoje pamatyti ir pačiam išbandyti visas technologijas, kurias gamintojai sukūrė per metus.

Deja, ne visiems laimingiesiems tenka galimybė pabuvoti Berlyne ir apsilankyti parodoje. Būtent todėl LG komanda įamžino įdomiausias ir daugiausiai dėmesio sulaukusias parodos akimirkas. Tam, kad jas pamatyti galėtų visi.

Miesto ritmu

Šiais metais LG  nesutilpo parodos rėmuose ir pristatė save Berlyno gatvėse.

Skaityti toliau →

Išmanieji LG įrenginiai parodoje „IFA 2012“

„LG Electronics“ (LG) Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2012“ pristatė didžiausias šių metų naujoves ir įrenginius, kurie dar tik pasiek rinką.

OLED televizoriai

LG planuoja plėsti organinių šviesos diodų (OLED) televizorių asortimentą. Dar šiais metais Europos rinkoje bus pradėta prekyba 4 mm storio, 55 colių įstrižainės OLED televizoriais su „4 Color Pixel“ technologija. Ši technologija naudoja keturių spalvų – baltos, raudonos, žalios, mėlynos – organinių šviesos diodų derinį WRGB, kuris padeda tiksliau ir ryškiau atkurti spalvas. Vaizdo kokybę papildo technologija „Color Refiner“, kuri užtikrina spalvų nuoseklumą ekrane, todėl atspalviai ir tonai nesikeičia žiūrint televizorių bet kuriuo kampu. Technologijos „Cinema 3D“ dėka LG OLED televizorius geba atkurti tiek 2D, tiek 3D formato vaizdus.

Skaityti toliau →

LG duoklė pramogų ištroškusiems vartotojams bei tobulybės ieškantiems profesionalams

„LG Electronics“ parodoje „IFA 2012“ pristatė du monitorius su IPS matrica: „EA93“ ir „EA83“. Pirmasis modelis sukurtas pramogoms. Jo kraštinių santykis 21:9 atitinka kino teatro ekranų proporcijas. Tuo tarpu antrasis modelis „EA83“ sukurtas specialiai grafikos profesionalams. Monitorius turi itin aukštos WQHD raiškos vaizdą, platų spalvų spektrą.

Skaityti toliau →