Žymos: "IFA 2010"

LG Europos rinkai pristato naujausius buitinės technikos sprendimus

LG Europos rinkai pristatys naujausius buitinės technikos sprendimus. Ekologiškesnį, sveikesnį ir patogesnį gyvenimo būdą skatinančios technologijos bus demonstruojamos Berlyne vyksiančioje parodoje „IFA 2010“.

Dulkių siurblys

Didžiausią dėmesį LG šiais metais skirs pirmą kartą Europoje pristatomiems produktams ir technologijoms. Parodos dalyviai galės susipažinti su naujausiomis skalbimo mašinomis, galinčiomis kokybiškai skalbti įvairaus audinio drabužius, naujos kartos šaldytuvais, maistą šviežią išlaikančiais ilgiau nei iki šiol ir moderniais dulkių siurbliais.

Skaityti toliau →

Parodoje IFA pristatytas „LG Optimus“ serijos telefonas „One“

LG pristato naujausią „Optimus“ serijos telefoną „One“. Pirmą kartą Europos rinkai telefonas pristatytas Berlyne vykstančioje parodoje „IFA 2010“.

Parodoje IFA pristatytas „LG Optimus“ serijos telefonas „One“

„LG Optimus One“ pristatymui buvo sukurta įspūdingo dydžio – 23 metrų aukščio ir 21 metrų pločio – trimačio vaizdo projekcija. Naujojo „One“ šūkis „Optimize Your Life!“ pakvietė į trimačio vaizdo kelionę – panardyti vandenyno gelmėse, skrieti ledo pačiūžomis dideliu greičiu, klajoti džiunglėse. Stendo lankytojai čia pat galėjo išbandyti telefoną ir juo užfiksuotas nuotraukas išvysti trimačio vaizdo projekcijos sukurtame ekrane.

Skaityti toliau →

LG mobilieji telefonai išplės namų pramogų galimybes

LG parodoje „IFA 2010“ pristatė technologiją, leidžiančią telefonuose esančią informaciją lengvai perkelti į su DLNA standartu suderinamas išorines laikmenas. Namų pramogų galimybes išplečianti technologija bus įdiegta į jau šiais metais prekyboje pasirodysiančius „LG Optimus 7“ telefonus.

Optimus 7Q Windows Mobile telefonas

Unikali daugiafunkcinių dokumentų dalijimosi technologija rinkoje pirmą kartą pasirodys su šių metų ketvirtą ketvirtį pristatomais telefonais „LG Optimus 7“. Naujoji technologija automatiškai aptiks su telefono belaidžio ryšio tinklu suderintas išorines laikmenas ir leis paprastai, be papildomų programų persiųsti telefone saugomą informaciją – 720p raiškos vaizdo įrašus, didelės raiškos nuotraukas, aukštos kokybės garso įrašus – į televizorius, namų kino sistemas ir kitus išorinius įrenginius.

Pristatomi naujausi „LG Electronics“ sprendimai namų pramogoms

LG Berlyne vykstančioje IFA parodoje pristatys naujausias technologijas, skirtas namų pramogoms. Patogesnį ir linksmesnį laisvalaikį suteikianti LG vaizdo ir garso technika stebins lankytojus savo įvairove, pažangiomis technologijomis ir galimybe prisijungti prie virtualių pramogų.

LG LEX9 televizorius

Viena didžiausių LG naujovių vaizdo inovacijų srityje – naujasis „LEX8“, pirmasis pasaulyje LED skystųjų televizorius su „NANO Lighting Technology“, atkuriančia itin ryškų ir sklandų vaizdą ekrane. Plačią trimačio vaizdo technologijų kolekciją parodoje pristatys didžiausią, 72 colių įstrižainės LED skystųjų kristalų ekraną turintis televizorius „LEX9“ bei itin aukštos kokybės erdvinio garso namų kino sistema „HX900“.

Skaityti toliau →

Pristatomos naujausios „LG Electronics“ technologijos verslui

LG pristatys naujausius verslo sprendimus – pažangias vaizdo technologijas ir aukštos raiškos LED bei trimačio vaizdo monitorius.

Viena didžiausių „IFA 2010“ naujienų – technologija „Super+ Resolution“. Ją pristatantys monitoriai „E50VR“, „E60“ ir „E80“ geba atkurti aukštos raiškos vaizdą, kurį tolygiai perteikti padeda 5 000 000:1 kontrasto santykis.

LG IPS236 IPS monitorius

Parodos dalyviams LG pasiūlys ekologišką ir nebrangų „E10“ – iki 40 proc. mažiau energijos naudojantį monitorių, kurio atkuriamam vaizdui ryškumo ir aiškumo suteikia 5 000 000:1 kontrasto santykis. Ekologiškų monitorių stendą parodoje šiais metais papildys ir „IPS“ serijos monitoriai – „IPS1“ ir „IPS6“. Puikia vaizdo kokybe ir mažesnėmis energijos sąnaudomis išsiskiriantys monitoriai mažiau vargina akis net ir ilgą laiką žiūrint į ekraną.

Skaityti toliau →

„IFA 2010“ parodoje – naujausia LG trimačio vaizdo technologijų kolekcija

LG parodoje „IFA 2010“ pristatys naujausią trimačio vaizdo pramogas siūlančią kolekciją – LED skystųjų kristalų ir plazminius televizorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ diskų grotuvus ir 3D projektorius.

LG 55LX9500 3D televizorius

Trimačio vaizdo pramogas siūlančių LED skystųjų kristalų televizorių kolekciją pristato „LEX8“, pirmasis televizorius su naujos kartos vaizdo kokybės technologija „NANO Lighting Technology“. Kokybišku vaizdu ir 72 colių įstrižainės LED skystųjų kristalų ekranu gali didžiuotis IFA pristatomas LG televizorius „LX9500“. Parodos lankytojai išvys ir šiais metais pristatytą pirmąjį LG trimačio vaizdo televizorių „LX9500“.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ IFA parodoje pristatys integruotus verslo sprendimus

LG Berlyne vyksiančioje parodoje „IFA 2010“ pristatys integruotus verslo sprendimus. Viešbučiams, mokykloms, biurams ir parduotuvėms pritaikyti sprendimai skirti pagerinti klientų aptarnavimą, darbo bei mokymosi procesus.

LG IPS236 IPS monitorius

Integruotus technologijų ir programinės įrangos sprendimus siūlantis „LG SuperSign“ sprendimas pristato parduotuvėms pritaikytą aukštos kokybės skaitmeninį ekraną, kuriame informacija automatiškai kontroliuojama ir atnaujinama realiuoju laiku. „Shine-Out Display“ technologija leidžia sumažinti saulės ir kitų šviesos šaltinių atspindžius, todėl ekranas idealiai tinka įmonės naujienas ar reklamą transliuoti lauke, be to jis apsaugotas nuo dulkių ir lietaus. Tuo tarpu „LED BLU“ technologija suteikia vaizdui išskirtinio ryškumo bet kokiu oru.

Skaityti toliau →

LG Electronics – septyni prestižiniai „iF“ apdovanojimai

LG Electronics (LG) mobiliųjų telefonų dizainas bei pažangios technologijos buvo įvertintos prestižiniuose „iF“ apdovanojimuose. Apdovanojimus pelnė septyni kompanijos telefonai: „LG Lollipop“, „LG Watch“, „LG Chocolate“, „LG Crystal“, „LG Lotus Elite“, „LG Mini“ ir „LG GW620“ su Android operacine sistema.

„iF“ apdovanojimai yra vieni didžiausių ir seniausias tradicijas turinčių dizaino konkursų pasaulyje, garsėjantys aukštais standartais ir griežta vertinimo sistema. Teisėjai vertina ne tik telefonų dizainą, bet ir gamybai taikomas medžiagas, inovacijas, funkcionalumą, saugumą, ergonomiškumą. „iF“ apdovanojimuose LG sėkmė vainikuoja nuo 2005 metų.

Pristatome laimėtojus:

1. „LG Lollipop“ (LG SV800) – specialiai jaunimui sukurtas telefonas, leidžiantis fiksuoti ir dalintis aukštos kokybės nuotraukomis su draugais.

LG SV800 telefonas

2. „LG Watch“ (LG GD910) yra pirmasis telefonas su vaizdo pokalbių funkcija. Jis skirtas nešioti ant rankos ir primena įprastą laikrodį. Jo storis siekia 1,43 colių, o integruoto lietimais valdomo ekrano įstrižainės dydis – apie 3,6 cm.

Skaityti toliau →