Žymos: "Europa"
3

LG pristato „Centum System“ skalbykles su 20 metų garantija

Berlyne vykstančioje parodoje IFA „LG Electronics“ (LG) pristatė Europos rinkai skirtas skalbimo mašinas su „Centum System“ technologija, suteikiančia papildomo patikimumo ir ilgaamžiškumo. Šioms, iš priekio pakraunamoms skalbimo mašinoms suteikiama 20 metų garantija.

Centum System_1

Skaityti toliau →

„InnoFest 2015“ parodoje – Europos rinkai skirtos LG naujovės

Lisabonoje vyksta kasmetinė „LG Electronics“ (LG) paroda „Innovation Festival“ (InnoFest). Joje pristatomos Europos rinkai skirtos inovacijos – nuo televizorių, garso sistemų iki išmanių buitinių prietaisų.

 02_LG_Europe_Region_Head_Brain_Na_giving_a_speech_at_LG_InnoFest_Europe_held_in_Lisbo Skaityti toliau →

LG pristatė Europos rinkai skirtą buitinės technikos kolekciją

Berlyne vykusiose LG parodoje „Innovative Festival“ (InnoFest) pristatyta 2013 m. buitinės technikos kolekcija. Daugiau nei 300 dalyvių – tiekėjų ir rinkos ekspertų iš visos Europos pirmieji galėjo išvysti šiam regionui pritaikytus, efektyviai energiją naudojančius įrenginius.

InnoFest 2013

 

Skaityti toliau →

LG mažins šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją Europoje

Ne pirmus metus įgyvendindama ekologiškus projektus „LG Electronics“ (LG) įsipareigojo iki 2020 m. Europoje sumažinti šiltnamio dujų (GHG) emisiją 15 proc. Šis skaičius lyginamas su 2010 m. emisija, kurią bendrovė išskiria bendru gamybos, produktų transportavimo bei patalpų eksploatacijos metu.

„LG įsipareigoja vykdyti dar daugiau „žaliųjų“ iniciatyvų, kurios padės tausoti energiją ir sumažinti anglies dvideginio kiekį. Kompanija aktyviai įgyvendina aplinką tausojančias iniciatyvas visame pasaulyje, todėl aplinkosauginiai planai Europoje nėra išimtis“, – sakė Sung-ha Cho, „LG Electronics Europe“ vadovas.

Skaityti toliau →

„LG Optimus Vu:“ atkeliauja į Europą

Po sėkmingo starto Azijos (Pietų Korėjos ir Japonijos) rinkoje, LG išmanusis „Optimus Vu:“ šį rugsėjį atkeliauja į Europą. Šis telefonas vadinamas tarpiniu variantu tarp išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio, mat turi telefonams neįprastai didelį, 5 colių įstrižainės ekraną ir 4:3 ekrano formatą.

Akivaizdu, jog Pietų Korėjos ir Japonijos naudotojai teigiamai įvertino „Optimus Vu:“ – nuo pristatymo kovo mėnesį jau parduota daugiau nei 500 tūkst. šio telefono vienetų.

Skaityti toliau →

Pasakų pilys realybėje

Bene visos vaikystės pasakos apie princeses turi du nenuginčijamus faktus. Pirma – jos gyvena ilgai ir laimingai, antra – jos gyvena gražioje, tarsi iš paveikslėlio pilyje. Tikrovėje pilimis vadinami statiniai – kone išskirtinai sutinkami Europos žemyne ir neretai apsilankius jose tenka pasukti galvą, kur gi tas bokštas su įkalinta princese, juk tai tik didelėje teritorijoje išsidėstęs dvaras su masyvia gynybine tvora.

Tikrai ne viskas prarasta. Jei nenorite apvilti vaizduotės, kviečiame apsilankyti gražiausiose, pasakų vertose pilyse:

Prahos pilis, Čekija

Prahos pilis, Čekija

Tai didžiausia senovinė pilis pasaulyje – jos aukštis 570 m, o plotis – 130 m. Šią pilį drąsiai galėtume vadinti miestu – apjuosti sienos jos viduje įsikūrę namai, gatvės, katedra, aikštės. Šiuo metu pilyje saugomos kareliškosios Čekijos brangenybės, rengiami valstybinės reikšmės renginiai.

Skaityti toliau →

Europa svarsto galimybę uždrausti plastikinius maišelius

Kol lietuviai piktinasi, jog prekybos centrai ima mokestį už plastikinius maišelius, tokia praktika kitose Europos šalyse vertinama kaip sveikintinas ir pažangus žingsnis. Senojo žemyno gyventojai kviečiami išreikšti nuomonę dėl plastikinių maišelių naudojimo Europos Sąjungoje (ES). Svarstoma, ar reikėtų juos apmokestinti, ar visai uždrausti. Diskusiją paskatino vis aštrėjanti plastikinių atliekų problema.

Plastikinį maišelį

Europos Komisija (EK) pradėjo svarstyti, kaip sumažinti plastikinių maišelių atliekų problemą bei patobulinti maišelių žymėjimą. Visi, norintys pareikšti savo nuomonę, tai padaryti gali iki rugpjūčio, adresu – ec.europa.eu.

Skaityti toliau →

1

Lankomiausios Europos vietos: verta aplankyti ar praleisti

Europa turtinga lankytinomis vietomis, kurių pristatinėti nereikia net ir atokiausių pasaulio regionų gyventojams. Eifelio bokštas, Romos Koliziejus – tai tik keletas pasididžiavimo vertų Senojo žemyno eksponatų. Viliodami turtinga istorija ir architektūra, jie, deja, neretai atbaido milžiniškomis lankymo kainomis ir turistų grūstimi.

Žurnalas „Lonely Planet” atliko 13 tūkst. respondentų apklausą, kurios tikslas – sužinoti ar verta aplankyti įžymiausias Europos vietas, ar geriau apsiriboti gražiu šios vietos atviruku.

Geriausiai apklausos dalyvių įvertina vieta – Atėnų Partenonas. Už aplankymą šioje V a. prieš Kristų pastatytojo šventykloje pasisako 93 proc. prieš – vos 7 proc. apklaustųjų. Nieko keisto – Partenonas ne veltui vadinamas vienu didingiausių Graikijos pastatų ir pasaulio kultūros paveldo objektų.

Atėnų Partenonas

Skaityti toliau →

Įdomiausi maršrutai Europoje keliaujant keltu

Galbūt artėjant atostogoms norėtumėte išbandyti naują keliavimo būdą? Pristatome jums įdomiausius Europos maršrutus, kuriuos pasiekti galite keltu.

1. Santander – Ispanijos uostamiestis prie Biskajos įlankos. Turistus šis miestas žavi savo architektūra, smėlėtais paplūdimiais ir jūrų gėrybių valgiais.

Santander

Skaityti toliau →