Žymos: "ekologija"

LG OLED televizoriui lenktu ekranu Europos komisija suteikė ES ekologinį ženklą

„LG Electronics“ (LG) pranešė, kad OLED televizorius lenktu ekranu buvo sertifikuotas už efektyvų energijos naudojimą ir dizainą. Televizorius buvo įvertintas Europos Komisijos ir tarptautinių sertifikavimo programų „Intertek“ bei EPEAT.

LG Curved OLED TV Skaityti toliau →

Ekologiškų LG gaminių seriją papildė televizorius „LA6900“

„LG Electronics“ (LG) ekologiškų produktų kolekciją papildė „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius „LA6900“. Šio gaminio aplinkosaugines savybes patvirtinantį sertifikatą suteikė tarptautinė testavimo agentūra „UL“.

„UL“ suteiktas sertifikatas

Tarptautinės technologijos gaminių testavimo agentūros „UL“ suteiktas sertifikatas patvirtina įrenginių „Ekologinio gaminio deklaraciją“ (EPD). Tai prie ekologiškų gaminių pateikiama instrukcija, kurioje nurodomas jo poveikis aplinkai. Jame išsamiai aprašomos gamybos procese naudojamos medžiagos, jų išgavimo ir apdirbimo procesai, transportavimo sistema, taip pat gaminio pritaikymas perdirbimui.

Skaityti toliau →

LG mažins šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją Europoje

Ne pirmus metus įgyvendindama ekologiškus projektus „LG Electronics“ (LG) įsipareigojo iki 2020 m. Europoje sumažinti šiltnamio dujų (GHG) emisiją 15 proc. Šis skaičius lyginamas su 2010 m. emisija, kurią bendrovė išskiria bendru gamybos, produktų transportavimo bei patalpų eksploatacijos metu.

„LG įsipareigoja vykdyti dar daugiau „žaliųjų“ iniciatyvų, kurios padės tausoti energiją ir sumažinti anglies dvideginio kiekį. Kompanija aktyviai įgyvendina aplinką tausojančias iniciatyvas visame pasaulyje, todėl aplinkosauginiai planai Europoje nėra išimtis“, – sakė Sung-ha Cho, „LG Electronics Europe“ vadovas.

Skaityti toliau →

Išmanus ir ekologiškas pastatas

Villa Sera“ yra ekologiškos konstrukcijos pastatas. Jis pats apsirūpina energija, kurią gauna iš saulės kolektorių ir surenkamo lietais vandens. Visas šias gamtos „gėrybes“ pastatas naudoja jame esantiems augalams. Taip sukuriamas ekologinis mikropasaulis, kuris sumažina išmetamo anglies dvideginio kiekį aplinkoje.

Skaityti toliau →

LG pelnė ekologiško produkto apdovanojimą

LG pelnė ekologiškiems produktams skirtą „TÜV Rheinland“ sertifikatą – šį kartą už skalbimo mašiną. Kompanijai įteiktas „Green Product Mark“ sertifikatas, skiriamas įrenginiams, kurie turi aplinkai draugiškų savybių.

LG skalbimo mašina yra pirmasis produktas buitinės technikos srityje, gavęs šį apdovanojimą. Jis skirtas už „Inverter Direct Drive“ motorą, kuris sumažina elektros sunaudojimą 50 proc., lyginant su tradicinėmis skalbimų mašinomis.

Skaityti toliau →

Kiek kilogramų anglies emisijos sutaupo televizorius?

Galime jums atsakyti – 90 kg, jei tai „LG Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius 47LM760S. Būtent tiek per 7 metus (standartinį visų televizorių eksploatavimo laiką) sutaupo LG 47LM760S, lyginant su tradiciniu televizoriumi.

Neseniai LG 47LM760S televizorius gavo nepriklausomos Šveicarijos tyrimų laboratorijos „Climatop Label“ sertifikatą – jis buvo skirtas už mažą anglies emisijos kiekį (jį išskiria visi energiją naudojantys prietaisai) bei aplinkai draugišką gamybos bei transportavimo procesą.

Ekologiškas televizorius LG 47LM760S

„Climatop Label“ atlikti tyrimai patvirtino, jog 47LM760S išskiriama anglies emisija yra gerokai mažesnė, nei kitų 3D Smart TV televizorių. Tai didžiąja dalimi lemia sumažėjęs bendrasis televizoriaus svoris – lengvesni 3D akiniai bei siauras Cinema Screen dizaino rėmelis (vos 1 mm pločio). Atrodytų smulkmena, tačiau dėl šių „sumažinimų ir pasiaurinimų“ 47LM760S tampa 14 proc. lengvesnis, lyginant su ankstesniaisiais televizorių modeliais. Lengvesnis svoris leidžia sunaudoti mažiau energijos ir produktų transportavimo bei platinimo metu.

Skaityti toliau →

„Žalieji“ LG televizoriai

Tirpstantys ledynai, ozono sluoksnis ir kitos su Žemės bei gamtos išsaugojimu susijusios temos, matyt, niekuomet nepraras aktualumo. Ne veltui šiais metais buvo paminėta jau 42-oji Žemės diena.

Jau eilę metų ekologijai bei aplinkos išsaugojimui itin didelį dėmesį skiria ir LG. Ir tai nėra tik gražūs žodžiai. Kompanijos kuriamuose produktuose vis daugiau kenksmingų medžiagų keičiama sveikesniais pakaitalais, daug dirbama plėtojant ekologiškiau veikiančius, energiją tausojančius namų aplinkos prietaisus, taip pat ekologišką produktų dizainą ir perdirbamas pakuotes.

Šį kartą kviečiame žvilgtelti, ką ekologiško LG pristato naujuose televizoriuose „LG Cinema 3D Smart TV“.

Trys išmanios energijos taupymo funkcijos

Smart Energy Saving Plus / Efektyvus energijos taupymas

Pirmoji iš šių funkcijų yra galinio apšvietimo kontrolė („Backlight Control“), kuri leidžia reguliuoti vaizdo ryškumą atitinkamai pagal paros metą ar patalpos apšvietimą. Ekrano išjungimo funkcija („Screen Off Function“) patogu naudotis tuomet, kai vaizdas jums visiškai nereikalingas, pvz. klausantis muzikos. Skaityti toliau →

LG pristato Europos rinkai skirtas patalpų mikroklimato sistemas

Italijoje vykstančioje parodoje „Mostra Convengo Expocomfort“ (MCE) LG pristato patalpų mikroklimato sprendimų liniją. Europos rinkai pritaikyti sprendimai išsiskirs tiek funkcionaliomis savybėmis, tiek ir taupiu elektros energijos naudojimu, maža anglies dvideginio emisija.

LG oro kondicionavimo sistema Multi V III

Vienas iš naujosios linijos produktų – ekologiška oro kondicionavimo sistema „Multi V III“, galinti tuo pačiu metu maksimaliai efektyviai šildyti ir šaldyti skirtingas patalpų zonas. Skaityti toliau →

1

Ekologiškiausias 2011 m. produktas – LG oro kondicionavimo sistema

Dubajuje vykusiuose apdovanojimuose „Big Project and BGreen“ LG pelnė geriausio 2011 metų gaminio tiekėjo apdovanojimą. Geriausiu ir ekologiškiausiu produktu apdovanojimuose pripažinta LG oro kondicionavimo sistema „Multi V III“.

LG Big green oro kondicionierius

 LG atstovų teigimu, gautas apdovanojimas yra nuopelnas už kompanijos investicijas į aplinką ir energiją tausojančias technologijas. Skaityti toliau →

LG oro kondicionierius – ekologiškiausias pasaulyje

Tarp daugelio elektronikos produktų – telefonų, televizorių, namų kino sistemų – LG gamina ir oro kondicionierius. Šiame sektoriuje kompanija tikrai turi kuo pasigirti – kad ir ekologiškiausiu pasaulyje oro kondicionieriumi „Multi V III” (ARUN072DT3). Tokiu jį pripažino Šiaurės Amerikos sertifikavimo organizacija „Carbonfund.org”, atsakinga už verslo ir fizinių asmenų veiklos sukeliamo poveikio aplinkai nustatymą.

Multi V III

„Carbonfund.org” pripažino, jog LG „Multi V III” išskiria mažiausiai anglies dvideginio, lyginant su bet kuriuo kitu rinkoje esančiu oro kondicionieriumi. Toks rodiklis nustatomas, suskaičiavus bendrą anglies dvideginio išskyrimą įrenginio gyvavimo ciklo, jo gamybos ir transportavimo metu.

Skaityti toliau →