Žymos: "dizainas"

„LG“ gaminiai „Red Dot“ dizaino apdovanojimuose įvertinti už išskirtinį dizainą

Šiemet vykusiuose prestižiniuose dizaino apdovanojimuose „Red Dot Awards“ net du „LG Electronics“ gaminiai įvertinti kaip „Geriausi iš geriausių“, o dar trisdešimčiai už inovacijas ir išskirtinį dizainą skirtas „Red Dot Award“. Iš viso šiuose apdovanojimuose „LG“ susirinko net 32 laimėjimus.

LG_RedDot-Award

Skaityti toliau →

LG pelnė „Red Dot“ apdovanojimą „Metų prekės ženklas“

LG Electronics (LG) pelnė „Metų prekinio ženklo“ nominaciją tarptautiniuose „Red Dot“ dizaino apdovanojimuose. Šį dizaino apdovanojimą yra pelniusios tokios pasauliniai prekės ženklai, kaip „PepsiCo“, „Audi AG“ ar „Mercedes-Benz“. LG taip pat tapo trečiąja kompanija „Red Dot“ apdovanojimų istorijoje, turinti du prestižinius apdovanojimus – „Metų prekės ženklo“ ir „Metų dizaino komandos“. Pastarąjį kompanija pelnė dar 2006 metais.

CD2015_Brand_of_the_year_rgb

Skaityti toliau →

„LG G4“: odinio dangtelio sukūrimo istorija

Birželio mėn. Lietuvoje pristatytas „LG Electronics“ (LG) flagmanas „G4“ yra moderniausias ir kol kas ambicingiausias kompanijos telefonas. Jis išsiskiria moderniu dizainu, praktiškomis funkcijomis, patogia vartotojo sąsaja, o didžiausias jo unikalumas rinkoje – odinė nugarėlė.

LG_G4_2

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ pelnė IDEA dizaino apdovanojimų prizus

„LG Electronics“ (LG) įrenginiai pelnė eilę prizų tarptautiniuose dizaino apdovanojimuose „IDEA 2014“.Didžiausio dėmesio ir pripažinimo sulaukė šiais metais pristatyta „webOS“ operacinė sistema, skirta LG televizorių platformai „Smart TV“.

LG IDEA Award

Skaityti toliau →

LG Lietuvoje pristato namų kondicionierių „ARTCOOL Stylist Inverter V“

LG Lietuvoje jau šio mėnesio pabaigoje pristatys gyvenamosioms patalpoms skirtą oro kondicionierių „ARTCOOL Stylist Inverter V“. Šiais metais „iF“ dizaino apdovanojimą laimėjęs oro kondicionierius pritaikytas prie namų interjero – dirba tyliai, taip pat padeda taupyti elektros energiją.

LG Artcool Stylist

Skaityti toliau →

CES 2014 įspūdžiai: moderni LG virtuvė „LG Studio“

Dar šviežiai praėjusioje pasaulinėje parodoje „CES 2014“ LG pristatė naują buitinės technikos seriją „LG Studio“. Savo technologijomis virtuvės įranga nenusileidžia naujausiems išradimams, o dizainu visiškai pritaikyta „susilieti aplinkoje“.

Bet pradėkime nuo to, kad naujajai kolekcijai dizainą kūrė įžymus pasaulyje interjero dizaineris ir didelė JAV televizijos žvaigždė Nate Berkus. Jis pasistengė, kad visi virtuvės įrenginiai, nuo viryklės iki indaplovės derėtų vienas su kitu ir, kaip sakoma, puikiausiai atskleistų savo technologines savybes. Žvilgtelkime, kas gi LG virtuvėje naujo ir modernaus.

LG STUDIO

Skaityti toliau →

Interviu su LG dizaineriu: plačiau apie OLED televizorių lenktu ekranu

Metų pradžioje CES parodoje LG pristatė OLED televizorių lenktu ekranu. 55 colių įstrižainės televizorius atrodė tikrai įspūdingai tiek dizainu, tiek technologinėmis savybėmis – tai padėjo laimėti eilę apdovanojimų.

Atkuriamo vaizdo kokybe OLED toli lenkia skystųjų ekranų ar LED ekranus. Lenktas ekranas išplečia matymo kampą, kitaip sakant, televizorių galima žiūrėti iš bet kurio kampo. Dėl lenktų ekrano kraštų atstumas nuo akių iki ekrano vienodas visame plote. Taip mažiau iškraipomas vaizdas, atkuriama daugiau detalių.

Na, bet daugiau detalių papasakos dizaineris, sukūręs televizorių.

LG CURVED OLED TV

Skaityti toliau →

Mados infekcija – stiliaus mėgėjams ir ne tik

Lapkričio 9-10 d. Vilniuje, šalia Šiuolaikinio meno centro buriuosis daugybė stilingų žmonių. Visus juos suburs didžiausias šalyje mados šou „Mados infekcija“.

Nuo 1999 m. organizuojama „Mados infekcija“ išsiskiria ne tik vis naujais mados kūrėjų darbais, bet ir renginio tema. Šį kartą renginys pražys įvairiausiais gėlių raštais. Kaip teigia organizatoriai: „renginio tapatybę žyminti kaukolė su sukryžiuotomis žirklėmis šiais metais lauko stenduose pražys 50-ųjų audinių raštais. Antikinėje mitologijoje gėlės žymėjo vaisingumą ir atsinaujinimą, ši tema bene svarbiausia kalbant apie pavasario sezoną“.

Skaityti toliau →

Projektorius apyrankėje

Dizaino namai „Prospective Design Studio“ sukūrė unikalią apyrankę, kuri gali tarnauti ir kaip aksesuaras, ir kaip mini projektorius. Dar vienas puikus pavyzdys, kaip aukštoji mada randa bendrą kalbą su aukštosiomis technologijomis.

Iš pirmo žvilgsnio ši apyrankė yra tiesiog dailus aksesuaras. Tačiau tai dar ne viskas. Apyrankėje yra įmontuotas aukštos rezoliucijos mini projektorius, kuris leidžia demonstruoti dokumentus ant bet kurio paviršiaus. Tai galima daryti tiesiogiai, neprijungiant papildomo įrenginio, mat apyrankė yra ir USB laikmena, į kurią patogu perkelti duomenis prezentacijoms.

Skaityti toliau →

1

Nuo mados podiumo nužengusi skalbyklė

„LG Electronics“ (LG) tapo oficialiu 2012 m. Londono mados savaitės partneriu, kuris rūpinsis… drabužių priežiūra. O tiksliau, tai darys stilingos LG skalbimo mašinos.

LG sugebėjo pilką ir neišvaizdžią namų užkampyje laikomą daiktą – skalbyklę – paversti prabangia namų puošmena. Stilingoji skalbimo mašina – tai LG ir garsaus mados dizainerio Giles Deacon bendro darbo vaisius.

Skaityti toliau →