Žymos: "Cinema 3D"

LG OLED televizorius – meno kūrinys namuose

Įsivaizduokite, įžengi į kambarį, o ten – langas į patį Luvrą. Neskubėkite nerti per sieną, ten tik televizorius. Bet… ne bet koks. Tai šį rudenį pristatytas 55 colių LG OLED televizorius „EA8800“.

LG OLED TV

Skaityti toliau →

Naujausias „LG Cinema 3D Smart TV“ modelis – jau Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato naujausios „Cinema 3D Smart TV“ serijos modelį „LA860V“. Naujasis televizorius turi paprastai valdomą ir intuityvią vartotojo sąsają, patogią prieigą prie pramogų turinio ir naujos kartos nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“.

Smart TV_1

Skaityti toliau →

„LG Cloud“ paslauga jau daugiau nei 40 šalių

„LG Electronics“ (LG) debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“ jau šio mėnesio pabaigoje bus prieinama daugiau nei 40 Europos, Azijos, Centrinės Azijos ir Lotynų Amerikos šalių. Iki šiol ji buvo prieinama tik JAV, Pietų Korėjoje ir Rusijoje. Praėjusiais metais pristatyta paslauga leidžia perduoti turinį tiesiogiai tarp „LG Cinema 3D Smart TV“ televizorių ir kitų LG mobiliųjų įrenginių, suteikia duomenų saugyklą „debesyje“.

LG Cloud

 

Skaityti toliau →

1

Pristatyti 2013 m. serijos „LG Cinema 3D Smart TV“ modeliai

„LG Electronics“ (LG) pristatė 2013 m. skirtus „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius – juos pirmieji galės išvysti elektronikos parodos „CES 2013“ lankytojai. 2013 m. skirtą seriją sudarys įvairaus dydžio modeliai, tarp kurių – 84 colių „Ultra HD“ ir 55 colių OLED televizoriai.

LG Smart TV televizoriai

Vartotojo sąsają „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriuose papildo naujos funkcijos, skirtos palengvinti ir pagreitinti turinio paiešką bei valdymą. „Smart Home“ siūlo specialų aplanką „My Interest Cards“, kuris skirtas talpinti mėgstamas programėles, nuorodas į interneto svetainės bei kitą turinį. Funkcija „On Now“ padeda struktūruoti aktualiausius „VoD“ ar kitų turinio programų naujienas. 2013 m. serijos naujiena – integruota savybė „Tag On“. Ji leidžia televizorių sujungti su telefonu ir perkleti jame saugomą informaciją NFC technologijos dėka. Turinio pasirinkimą išplečia funkcijos „Smart Sharing“, „WiDi“ ar „Miracast“, kurios leidžia perkelti turinį iš išorinių įrenginių. Be to, televizoriai suderinti su debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“, skirta apsikeitimui duomenimis tarp skirtingų tipų įrenginių.

Skaityti toliau →

CES parodoje – atnaujinta LG „Ultra HD TV“ televizorių serija

Kasmetinėje elektronikos parodoje CES „LG Electronics“ (LG) pristato „Ultra HD TV“ televizorių seriją. Joje – kiek anksčiau oficialiai pristatytas 84 colių įstrižainės „Ultra HD TV“ modelis ir pirmą kartą demonstruojami 55 ir 65 colių įstrižainės televizoriai.

LG Ultra HD televizoriai

Parodoje pristatomi „Ultra HD TV“ serijos modeliai turi „Triple XD“ variklį. Tai vaizdo apdorojimo technologija, gebanti sukurti gyvus vaizdus su 8 mln. taškų Full HD (3840×2160) raiška. Prie vaizdo kokybės prisideda funkcija „Resolution Upscaler Plus“, rodanti daug detalesnį vaizdą, kai jis transliuojamas iš interneto portalų ar išorinių įrenginių, tokių kaip kietieji diskai.

Skaityti toliau →

Lietuvoje pristatomas 84 colių įstrižainės LG Ultra HD 3D televizorius

Rugpjūčio mėnesį pasaulinėje rinkoje pristatytas „LG Electronics“ (LG) 84 colių įstrižainės televizorius „84LM960V“ jau lapkritį bus prieinamas Lietuvoje. Didžiausią LG 3D televizorių su „Smart TV“ funkcija bei itin aukštos raiškos vaizdo technologija „Ultra HD“ bus galima įsigyti iš anksto užsakius „Topo centras“ parduotuvėse.

LG 84LM960V Ultra HD televizorius

„LG Ultra HD 3D TV“ savo dydžiu ir funkcijomis prilysta namų pramogų centrui. Jis turi 8 mln. taškų, keturis kartus aukštesnę rezoliuciją (3840×2160), lyginant su „Full HD TV“ bei galingą „Triple XD Engine“ variklį.

Skaityti toliau →

LG televizorius parodoje „IFA 2012“ pripažintas efektyviausiu

Parodoje „IFA 2012“ surengtuose „Super-efficient Equipment and Appliance Deployment“ (SEAD) apdovanojimuose „LG Electronics“ (LG) pelnė „Global Efficiency Medal“ nominaciją. Apdovanojimas kompanijai pelnė  serijos „Cinema 3D Smart TV“ modelis 47LM670S, kuris pripažintas Europoje efektyviausiai energiją naudojančiu televizoriumi.

Skaityti toliau →

„LG CINEMA 3D SMART TV“ – laikas keisti įpročius

Niekas nepaprieštaraus, jog technologijos keičia mūsų įpročius, gyvenimo būdą bei pomėgius. Muziejuje pamatę žibalinę lempą sutiksime, jog elektros lemputėmis naudotis kur kas patogiau, o į rankas paėmę vinilinę plokštelę nustebsime prisiminę, kaip neseniai ją „išstūmė“ dabar įprastiniais tapę CD diskai.

Skaityti toliau →

LG sukūrė 3D žaidimų programėlę kompiuterinių žaidimų mėgėjams

„LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąją rinkoje 3D žaidimų programėlę, pritaikytą televizoriams. Naujoji programa bus prieinama kompiuterinių žaidimų mėgėjams, kurie namuose turi televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“.

LG 42LM760S 3D Smart TV televizorius

Iki šiol populiarūs žaidimai daugiausiai buvo pritaikyti išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams – daugiausiai jų galima parsisiųsti iš operacinių sistemų gamintojų parduotuvių internete – „Apple Apps Store“ ar „Google Play“. Beje, tik 2D formatu. LG į specialią 3D programėlę atrinko linksmus, visai šeimai skirtus žaidimus. Tarp jų – „Burn the City“, „Downhill Bowling 2“, „Diversion“ ir „Air Penguin“ – praėjusių metų JAV ir dar aštuoniolikoje pasaulio šalių populiarias žaidimas iš tų, kurie buvo siunčiami kaip programėlė.

Skaityti toliau →

Turinio apsikeitimas tarp įrenginių – ką gali tavo televizorius?

Tam tikros tendencijos, ar tiesiog mados, būdingos kiekvienoje srityje. Ne išimtis ir televizorių rinka. Čia pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie galimybę keistis informacija nuotoliniu būdu su kitais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, kompiuteriais ir t.t. Kaip sužinoti, ar tavo televizorius irgi tą gali?

Visų pirma, tai turi būti pakankamai naujas (ne senesnis nei poros metų) televizorius „LG Cinema 3D Smart TV“. Šie televizoriai turi funkciją „Smart Share“, kuri užtikrina suderinamumą su įvairiomis turinio apsikeltino technologijomis – DLNA, WiDi, MHL ar 2nd Display. Būtent šių technologijų dėka televizoriaus ekrane rodomą filmą galima peržiūrėti kompiuteryje ar atvirkščiai. Susipažinkime su jomis.

DLNA standartas

Paveikslėlio viršutiniame kairiajame kampe esantis ženkliukas reiškia, jog įrenginys yra suderintas su DLNA (Digital Living Network Alliance) standartu. Tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams tarpusavyje keistis skaitmenine informacija, pvz. muzika, nuotraukomis, vaizdo įrašais.

Skaityti toliau →