Žymos: "Cinema 3D Smart TV"

Debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“ jau ir Lietuvoje

Lietuvos jau prieina „LG Electronics“ (LG) debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“. Ji suteikia iki 5 GB nemokamą duomenų saugyklą, leidžia keistis duomenimis tarp LG įrenginių – televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“, kompiuterių ar išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema. Vartotojų patogumui „LG Cloud“ turi vartotojo sąsają lietuvių kalba.

LG Cloud

 

Skaityti toliau →

Ekologiškų LG gaminių seriją papildė televizorius „LA6900“

„LG Electronics“ (LG) ekologiškų produktų kolekciją papildė „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius „LA6900“. Šio gaminio aplinkosaugines savybes patvirtinantį sertifikatą suteikė tarptautinė testavimo agentūra „UL“.

„UL“ suteiktas sertifikatas

Tarptautinės technologijos gaminių testavimo agentūros „UL“ suteiktas sertifikatas patvirtina įrenginių „Ekologinio gaminio deklaraciją“ (EPD). Tai prie ekologiškų gaminių pateikiama instrukcija, kurioje nurodomas jo poveikis aplinkai. Jame išsamiai aprašomos gamybos procese naudojamos medžiagos, jų išgavimo ir apdirbimo procesai, transportavimo sistema, taip pat gaminio pritaikymas perdirbimui.

Skaityti toliau →

1

Pristatyti 2013 m. serijos „LG Cinema 3D Smart TV“ modeliai

„LG Electronics“ (LG) pristatė 2013 m. skirtus „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius – juos pirmieji galės išvysti elektronikos parodos „CES 2013“ lankytojai. 2013 m. skirtą seriją sudarys įvairaus dydžio modeliai, tarp kurių – 84 colių „Ultra HD“ ir 55 colių OLED televizoriai.

LG Smart TV televizoriai

Vartotojo sąsają „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriuose papildo naujos funkcijos, skirtos palengvinti ir pagreitinti turinio paiešką bei valdymą. „Smart Home“ siūlo specialų aplanką „My Interest Cards“, kuris skirtas talpinti mėgstamas programėles, nuorodas į interneto svetainės bei kitą turinį. Funkcija „On Now“ padeda struktūruoti aktualiausius „VoD“ ar kitų turinio programų naujienas. 2013 m. serijos naujiena – integruota savybė „Tag On“. Ji leidžia televizorių sujungti su telefonu ir perkleti jame saugomą informaciją NFC technologijos dėka. Turinio pasirinkimą išplečia funkcijos „Smart Sharing“, „WiDi“ ar „Miracast“, kurios leidžia perkelti turinį iš išorinių įrenginių. Be to, televizoriai suderinti su debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“, skirta apsikeitimui duomenimis tarp skirtingų tipų įrenginių.

Skaityti toliau →

2

LG pristato atnaujintą išmanųjį valdymo pultelį „Magic Remote“

Beruošdama naujų technologijų desantą metų pradžioje vyksiančiai tarptautinei parodai „CES 2013“, „LG Electronics“ (LG) pristatė atnaujinto modelio nuotolinį valdymo pultelį „Magic Remote“. „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriams skirtas pultelis išsiskirs atnaujintu dizainu ir kalbos atpažinimo funkcija, leidžiančia patogiai vykdyti komandas balsu.

Magic Remote 2013 pultelis

„LG Magic Remote“ turi kompiuterio pelei analogišką ratuką, gebantį paslinkti aukštyn ir žemyn interneto puslapius bei žymeklį, kuriuo patogu pažymėti tam tikrus meniu punktus ar reikiamą vietą atvertame puslapyje. Pultelis leidžia valdyti televizorių gestis ir taip greitai įjungti reikiamas ir dažniausiai naudojamas programas ar televizijos kanalus. Išmaniosios pultelio funkcijos pasitarnauja žaidžiant kompiuterinius žaidimus.

Skaityti toliau →

LG sukūrė 3D žaidimų programėlę kompiuterinių žaidimų mėgėjams

„LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąją rinkoje 3D žaidimų programėlę, pritaikytą televizoriams. Naujoji programa bus prieinama kompiuterinių žaidimų mėgėjams, kurie namuose turi televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“.

LG 42LM760S 3D Smart TV televizorius

Iki šiol populiarūs žaidimai daugiausiai buvo pritaikyti išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams – daugiausiai jų galima parsisiųsti iš operacinių sistemų gamintojų parduotuvių internete – „Apple Apps Store“ ar „Google Play“. Beje, tik 2D formatu. LG į specialią 3D programėlę atrinko linksmus, visai šeimai skirtus žaidimus. Tarp jų – „Burn the City“, „Downhill Bowling 2“, „Diversion“ ir „Air Penguin“ – praėjusių metų JAV ir dar aštuoniolikoje pasaulio šalių populiarias žaidimas iš tų, kurie buvo siunčiami kaip programėlė.

Skaityti toliau →

Turinio apsikeitimas tarp įrenginių – ką gali tavo televizorius?

Tam tikros tendencijos, ar tiesiog mados, būdingos kiekvienoje srityje. Ne išimtis ir televizorių rinka. Čia pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie galimybę keistis informacija nuotoliniu būdu su kitais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, kompiuteriais ir t.t. Kaip sužinoti, ar tavo televizorius irgi tą gali?

Visų pirma, tai turi būti pakankamai naujas (ne senesnis nei poros metų) televizorius „LG Cinema 3D Smart TV“. Šie televizoriai turi funkciją „Smart Share“, kuri užtikrina suderinamumą su įvairiomis turinio apsikeltino technologijomis – DLNA, WiDi, MHL ar 2nd Display. Būtent šių technologijų dėka televizoriaus ekrane rodomą filmą galima peržiūrėti kompiuteryje ar atvirkščiai. Susipažinkime su jomis.

DLNA standartas

Paveikslėlio viršutiniame kairiajame kampe esantis ženkliukas reiškia, jog įrenginys yra suderintas su DLNA (Digital Living Network Alliance) standartu. Tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams tarpusavyje keistis skaitmenine informacija, pvz. muzika, nuotraukomis, vaizdo įrašais.

Skaityti toliau →

3

„LG Smart TV“ vartotojams Lietuvoje – „Megogo.net“ paslaugos

„LG Electronics“ (LG) televizorius su „Smart TV“ funkcija turintys lietuviai nuo šiol galės nemokamai naudotis interneto svetainės „Megogo.net“ paslaugomis. Naudodamiesi specialia programėle vartotojai galės jungtis prie „Megogo.net“ vaizdo įrašų – filmų, animacijos, serialų, koncertų ar televizijos šou – bazės. Tam nereikės papildomos įrangos ar registracijos, naudotis paslaugomis bus galima bet kuriuo metu.

LG 55LM860V LG Smart TV Megogo.net

Norėdami rinktis iš kelių tūkstančių aukštos HD raiškos vaizdo įrašų, vartotojai turės įjungti specialią programėlę „Smart TV“ platformoje. „Megogo.net“ paslauga prieinama rusų kalba, tačiau ateityje planuojama pridėti lietuvišką vartotojo sąsają bei versti pateikiamą turinį į lietuvių kalbą.

Skaityti toliau →

Valdyti televizorių balsu

Televizoriaus nuotolinio valdymo pultelis buvo išrastas 1950 m. Tuo metu jis vadinosi „Lazy Bones“ ir buvo jungiamas prie televizoriaus laidu. Dar po penkių metų buvo pristatytas belaidis nuotolinis pultelis „Flashmatic“. Nuo to laiko žmonės galėjo patogiai sėdėdami ant sofos perjunginėti kanalus.

Šių laikų nuotolinio valdymo pultelio koncepcija ne ką pakito nuo belaidžio pirmtako – pagrindinė paskirtis yra perjunginėti kanalus ir keisti garso stiprumą. Norėdama pasiūlyti kažką naujo ir praktiško, LG sukūrė pultelį „Magic Remote“, kuris be įprastinių savybių veikia kaip kompiuterio pelė – geba pažymėti objektus, juos tempti ekrane, taip pat turi ratuką, kuriuo patogu slankioti puslapius aukštyn ir žemyn. Naujasis pultelis reaguoja į gestus ir atpažįsta balso komandas. Būtent apie pastarąsias šį kartą norime pakalbėti plačiau.

LG Smart TV valdymas balsu

Balso atpažinimo komanda nėra sensacinga naujiena – tokios galimybės siūlomos mobiliuosiuose įrenginiuose (pvz. telefonuose), taip pat ir televizoriuose. Skirtumas tik tas, jog „Magic Remote“ įdiegta funkcija labai tiksliai atpažįsta tariamus garsus, todėl nereikia jų kartoti po keletą kartų, įtakos nedaro netgi triukšminga aplinka.

Skaityti toliau →

LG pristatė OLED televizorių „Ultimate display“

„LG Electronics“ (LG) Monake vykusioje parodoje pristatė didžiausią ir ploniausią organinių šviesos diodų OLED televizorių – 55 colių (137,5 cm) įstrižainės „Ultimate display“. Vartotojus Europoje šis modelis pasieks kitą pusmetį.

LG 55EM9600 Cinema 3D Smart TV OLED televizoriai

OLED technologija yra viena svarbiausių inovacijų televizorių evoliucijoje. Pavadinimas „Ultimate display“ puikiai atitinka naujovės esmę. Sieksime, kad per metus OLED taptų LG televizorių sinonimu“, – sakė Havis Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Skaityti toliau →

Kiek kilogramų anglies emisijos sutaupo televizorius?

Galime jums atsakyti – 90 kg, jei tai „LG Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius 47LM760S. Būtent tiek per 7 metus (standartinį visų televizorių eksploatavimo laiką) sutaupo LG 47LM760S, lyginant su tradiciniu televizoriumi.

Neseniai LG 47LM760S televizorius gavo nepriklausomos Šveicarijos tyrimų laboratorijos „Climatop Label“ sertifikatą – jis buvo skirtas už mažą anglies emisijos kiekį (jį išskiria visi energiją naudojantys prietaisai) bei aplinkai draugišką gamybos bei transportavimo procesą.

Ekologiškas televizorius LG 47LM760S

„Climatop Label“ atlikti tyrimai patvirtino, jog 47LM760S išskiriama anglies emisija yra gerokai mažesnė, nei kitų 3D Smart TV televizorių. Tai didžiąja dalimi lemia sumažėjęs bendrasis televizoriaus svoris – lengvesni 3D akiniai bei siauras Cinema Screen dizaino rėmelis (vos 1 mm pločio). Atrodytų smulkmena, tačiau dėl šių „sumažinimų ir pasiaurinimų“ 47LM760S tampa 14 proc. lengvesnis, lyginant su ankstesniaisiais televizorių modeliais. Lengvesnis svoris leidžia sunaudoti mažiau energijos ir produktų transportavimo bei platinimo metu.

Skaityti toliau →