Žymos: "CES"

„CES 2015“ parodoje – LG televizoriai su atnaujinta „webOS“

„CES 2015“ parodoje LG pristatys išmaniųjų televizorių seriją su atnaujinta operacine sistema „webOS 2.0“ ir pramogų platforma „Smart TV“. Naujoji serija išsiskirs aukšta 4K raiška, paprastu išmanių televizoriaus funkcijų valdymu ir plačiu turinio pasirinkimu, kuris bus papildytas iš „Amazon“ ir „Netflix“.

LG_webOS_2.0 Skaityti toliau →

LG pristato televizorių su „Quantum dot“ technologija

Artėjančioje „CES 2015“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatys skystųjų kristalų televizorių su „Quantum dot“ technologija. Ji išplečia ir sustiprina spalvų gamą ekrane, pritaiko jį kokybiškai atkurti 4K rezoliucijos vaizdą.

Quantum dot Skaityti toliau →

Dešimčiai LG įrenginių – „CES 2015 Innovation“ apdovanojimai

Dešimt „LG Electronics“ (LG) įrenginių pelnė „CES Innovation Awards 2015“ apdovanojimus. Jie LG skirti buitinės technikos, kompiuterijos įrenginių, vaizdo ekranų ir belaidžių įrenginių kategorijose.

CES 2015

Skaityti toliau →

Žvilgsnis į LG tendencijas 2014 metais

Nuo technologinių naujovių iki madingų pramogų – naujų metų pradžia atneša puikią galimybę žvilgtelti į naujausias ir įdomiausias šių metų tendencijas. Pirmasis pliūpsnis technologinių pasiekimų pristatytas CES parodoje – joje gamintojai koncentravosi į televizorių ir dėvimų įrenginių tendencijas. Pastarąsias šiais metais diktavo ir LG.

LG webOS

Skaityti toliau →

CES 2014 įspūdžiai: moderni LG virtuvė „LG Studio“

Dar šviežiai praėjusioje pasaulinėje parodoje „CES 2014“ LG pristatė naują buitinės technikos seriją „LG Studio“. Savo technologijomis virtuvės įranga nenusileidžia naujausiems išradimams, o dizainu visiškai pritaikyta „susilieti aplinkoje“.

Bet pradėkime nuo to, kad naujajai kolekcijai dizainą kūrė įžymus pasaulyje interjero dizaineris ir didelė JAV televizijos žvaigždė Nate Berkus. Jis pasistengė, kad visi virtuvės įrenginiai, nuo viryklės iki indaplovės derėtų vienas su kitu ir, kaip sakoma, puikiausiai atskleistų savo technologines savybes. Žvilgtelkime, kas gi LG virtuvėje naujo ir modernaus.

LG STUDIO

Skaityti toliau →

LG pristatė pirmą rinkoje lankstaus ekrano OLED televizorių

„CES 2014“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatė lankstaus ekrano OLED televizorių. Pirmas toks rinkoje televizorius turės platų, lenktą ekraną, kurio lenkimo kampą savininkas galės reguliuoti pats.

LG FLEXIBLE OLED

Skaityti toliau →

CES parodoje – pirmoji LG sportui skirta technika

CES parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatė apyrankę „LifebandTouch“ ir ausines „LG Heart Rate“ – tai pirmoji LG technika, skirta sportuojantiems. „Lifeband Touch“, išmanioji apyrankė suderinama su širdies ritmo matuokliu (HRM), taip pat išmaniuoju telefonu. „Heart Rate“ ausinės matuoja širdies ritmą atliekant pratimus. Abu įrenginiai unikalūs, nes be paskirties padėti sportuojant, atlieka ir kasdieninėje veikloje naudingas funkcijas – apyrankė tarnauja kaip laikrodis, gali priimti skambučius ir techninius pranešimus, siunčiamus išmanaus telefono, o ausinės pritaikytos klausytis muzikos.

Heart Rate Earphones 1

Skaityti toliau →

CES parodoje – nauja LG monitorių serija

Jau visai netrukus, sausio mėn., JAV startuos didžiausia pasaulyje elektronikos paroda CES. Gamintojai pamažu atskleidžia kortas, ką ypatingo pristatys ten. Tarp visų naujienų, LG pademonstruos naują monitorių seriją „Ultra Wide“, kuri išsiskirs didelės rezoliucijos, 21:9 kraštinių santykio IPS ekranais.

CES monitoriai

Skaityti toliau →

CES 2014: LG pristatys 105 colių Ultra HD televizorių lenktu ekranu

„LG Electronics“ (LG) sausio mėnesį vyksiančioje CES parodoje pristatys Ultra HD televizorių (105UB9). Tai pirmasis kompanijos ULTRA HD televizorius lenktu ekranu ir pirmasis rinkoje su 21:9 ekrano kraštinių santykiu. Be to, dėl 105 colių įstrižainės ekrano 105UB9 bus kol kas didžiausias lenkto ekrano televizorius.

105UB9 TV

Skaityti toliau →

Aplodismentai telefonui „LG Optimus G“

Technologijos tobulėja greitai, tačiau ne per vieną dieną, todėl geriausio LG telefono titulu jis dar pasidžiaugs. Bent kurį laiką. Mes kalbame apie „Optimus“ serijos „masterpiece“ – tai „LG Optimus G“ (E975).

LG Optimus G (E975) Android telefonas

2012 m. trečią ketvirtį oficialiai pristatytas telefonas pelnytai vertas dėmesio. Kaip sakoma, šaunus ir gražus tiek išore, tiek vidumi. Jis labai spartus (sakoma greičiausias ne tik tarp LG telefonų, bet ir visoje rinkoje), veikia sklandžiai, turi pažangiausias funkcijas, kokybiškas dalis. Jo ekranas rodo puikiai, o dizainas tiesiog traukia akį.

Skaityti toliau →