Žymos: "C660"

LG Lietuvoje pristato du naujus „LG Optimus“ serijos išmaniuosius telefonus

„LG Electronics” (LG) Lietuvoje pristato du naujus „LG Optimus” serijos išmaniuosius telefonus – „LG Optimus Pro” (LG C660) ir „LG Optimus Net” (LG P690). Telefonuose veikia operacinė sistema „Android 2.3″, dar žinoma kaip „Gingerbread”, kuri paspartina daugialypės terpės programų ir žaidimų veikimą, racionaliau naudoja bateriją.

LG P690 C660 telefonas

„Šiandien vartotojai ieško originalių, skirtingomis savybėmis ir technologijomis pasižyminčių telefonų, pritaikytų įvairiems poreikiams – tiek darbui, tiek ir pramogoms. Naujieji „LG Optimus Pro” ir „LG Optimus Net” suteikia šią galimybę. Šie telefonai sustiprins LG, kaip kiekvieno vartotojo poreikius atitinkančių „Android” išmaniųjų telefonų kūrėjos įvaizdį”, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Skaityti toliau →

Pristatomas „LG Optimus Pro“, pirmasis LG išmanusis telefonas su QWERTY klaviatūra

„LG Electronics“ (LG) pristato telefoną „LG Optimus Pro“ (LG C660) su „Android“ operacine sistema – tai pirmasis LG monoblokinis išmanusis telefonas su QWERTY klaviatūra ir lietimui jautriu ekranu. Naujasis telefonas Lietuvos parduotuves pasieks rugpjūčio mėnesį.

LG Optimus Pro (C660) Android QWERTY telefonas

„LG Optimus Pro” leis prisijungti prie visų „Google Mobile Services” paslaugų ir naudotis daugiau nei 150 tūkstančių programų. Naujasis telefonas pasiūlys paprastą trijų žingsnių elektroninio pašto konfigūraciją, taip pat tokias funkcijas, kaip aktyvusis elektroninis paštas, elektroniniam paštui skirtą spartųjį klavišą, leidžia skaityti HTML dokumentus, lengvai peržiūrėti ir tvarkyti prisegtukus.

Skaityti toliau →