Žymos: "Blu-ray"

LG pristato garso įrenginių seriją „Music Flow Wi-Fi”

„CES 2015“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatys garso įrenginių seriją „Music Flow Wi-Fi“. Joje – pirmasis LG baterijomis veikiantis nešiojamas garsiakalbis (modelis H4 Portable/NP8350), du garso barai (modeliai HS7/LAD750M ir HS9/LAS950M) ir 3D Blu-ray grotuvas (modelis BP550).

LG Music Flow_1 Skaityti toliau →

LG pristatė naują 3D „Blu-ray“ grotuvą

„LG Electronics“ (LG) šiandien pristatė 3D „Blu-ray“ grotuvą BP730. BP730 modelis už jame įdiegtas pažangias funkcijas pelnė tarptautinės parodos „CES Innovations Award 2013“ apdovanojimą. Naująjį grotuvą greitai bus galima įsigyti ir Baltijos šalyse.

LG Ultra HD 3D Blu-Ray

Skaityti toliau →

2

LG dovana melomanams – muzikos programa „Spotify“

LG ir vėl džiugina melomanus. Jos naujausių (2013 m. serijos) „Blu-ray“ grotuvų ir „Blu-ray“ namų kinų sistemų savininkai galės naudotis muzikine programa „Spotify“.

Spotify - LG Smart TV programa

„Spotify“ – tai interneto muzikos grotuvas, su grojaraščių kūrimo galimybe. Jis leidžia naudotis daugiau nei 20 mln. garso įrašų biblioteka, taip pat klausytis radijo, o patikusias dainas patalpinti socialiniame tinkle.

Skaityti toliau →

2

Lietuvoje – erdvinio 3D garso LG namų kino sistema

Lietuvos rinkoje pristatoma trimačio garso namų kino sistemą „LG BH9520T“. 9.1 kanalo sistema suderinta su visų modelių „LG  Smart TV“ televizoriais bei leidžia perkelti duomenimis iš įvairaus tipo išorinių įrenginių.

LG BH9520T 3D namų kino sistemos

Naujojoje namų kino teatro sistemoje įdiegta „3D Sound Zooming“ technologija, kuri sinchronizuoja garso stiprumą su įvairių televizoriaus ekrane rodomų objektų padėtimi ir judesiais. Skaityti toliau →

Kino filmų mėgėjams – LG 3D garso namų kino teatro sistema

„LG Electronics” (LG) pristato naujieną savo 3D įrenginių kolekcijoje – erdvinio 3D garso namų kino teatro sistemą „LG HX996TS”. Sistemos atkuriamus kino bei koncertų salėms prilygstančius 3D vaizdo ir garso efektus vartotojai gali įvertinti ir Lietuvoje.

LG HX996TS namų kino sistemos

Naujoje sistemoje įdiegtos LG technologijos – tarp jų „LG Sound Field Expansion” ir „3D Sound Analyzer” – sustiprina kino filmo garsus, net ir tuos, kurie paprastai lieka „antrajame plane”. Pro ausį prazvimbianti kulka, lietaus lašėjimas ant stogo, šnabždėjimas už nugaros – keturi pailgos formos garsiakalbiai geba atkurti konkrečius efektus tikslingai pulsuodami garso bangas įvairiomis kryptimis ir pripildydami patalpą iki pat lubų. Taip sukuriamas erdvinio garso kupolas, kuris klausytoją apgaubia iš visų pusių, todėl leidžia pasijusti pačiame kino filmo veiksmo centre.

Skaityti toliau →

Lietuvoje pristatomi pirmieji LG „Blu-ray“ 3D grotuvai

Viena pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics” (LG) pristato „Blu-ray” 3D grotuvus „LG BD660″ ir „LG BD650″. Lengvą ir greitą prieigą prie interneto turinio bei 3D pramogų suteikiančius grotuvus jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

LG BD650 "Blu-ray" diskų grotuvas

Naujieji LG „Blu-ray” 3D grotuvai išplės namų pramogų pasirinkimą, taps puikia platforma trimačio vaizdo įrašų peržiūrai. Vartotojai galės greitai ir sklandžiai reguliuoti garso stiprumą, taip dar sustiprindami 3D vaizdo kuriamus efektus. Be to, „LG BD660″ ir „LG BD650″ geba DVD diskų vaizdą sustiprinti iki aukščiausios Full HD 1080p kokybės, tokiu būdu atkurti didelės rezoliucijos, ryškius vaizdus.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ pristato naują „Blu-ray“ 3D diskų grotuvą

„LG Electronics” (LG) pristato „Blu-ray” diskų grotuvą „BD670“. Jo ypatybės – 3D diskų atkūrimo funkcija, pramogauti internete leidžianti technologija „LG Smart TV” ir paprastas prisijungimas prie kitų skaitmeninių įrenginių.

„Nebeužtenka pasiūlyti platų turinio pasirinkimą, trimatį vaizdą ar lengvą prieigą prie interneto – šiandien žiūrovai šių savybių ieško viename, lengvai naudojamame įrenginyje. Dėl šios priežasties LG sukūrė „BD670″ – kompaktišką ir elegantišką įrenginį, kuris dėl savo savybių yra namų pramogų ateitis”, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

LG BD670 3D "Blu-ray" diskų grotuvas

Naujajame „LG BD670” integruota „LG Smart TV”, kuri suteikia patogią vartotojo sąsają ir platų pramogų pasirinkimą internete. Taip pat, kaip ir pasauliniai turinio tiekėjai internete, tokie kaip „YouTube” ar „VOD”, „LG BD670″ leidžia rinktis iš vietinių, atitinkamame regione sukurtų filmų, laidų. Vartotojai pramogų turinį gali išplėsti internetinėje programų parduotuvėje „LG Apps”. Pagal penkias temas – „Gyvenimas” (angl. Life), „Pramogos” (angl. Entertainment), „Žaidimai” (angl. Games), „Informacija” (angl. Information) ir „Švietimas” (angl. Education) – suskirstytos programos yra pritaikytos televizoriams ir suteikia juokingą, jaudinantį ar švietėjišką turinį, kuris atitinka visos šeimos pomėgius.

Skaityti toliau →

Lietuvoje – naujos „LG Electronics“ namų kino teatro sistemos

„LG Electronics” (LG) pristato daugiafunkcines namų kino teatro sistemas „LG HB806PH” ir „LG HT806TQ”. Elegantišku dizainu ir pažangiomis technologinėmis naujovėmis išsiskiriančias sistemas jau galima įsigyti Lietuvoje.

LG HB806PH namų kino teatras

Kompaktiška 3D „Blu-ray” namų kino sistema „LG HB806PH” patiks net ir išrankiausiems namų kino pramogų mėgėjams – naujoji sistema siūlo 850 vatų 5.1 kanalo erdvinį garsą ir „Smart TV” funkciją, leidžiančią tiesiogiai ir lengvai pasiekti platų pramogų, žaidimų ir informacijos turinį. „LG HB806PH” turi belaidžio interneto prieigos funkciją „Wi-Fi Ready”, atkuria 3D „Blu-ray” bei „Blu-ray”, DVD ir CD diskus. Naujoji sistema suderinta su DLNA standartu, o joje įdiegta „” koduotė užtikrina aukštos kokybės dinamišką garsą.

Skaityti toliau →

LG Lietuvoje pristato 3D „Blu-ray“ namų kino sistemą „LG HLX55W“

Viena pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics” (LG) Lietuvoje pristato trimačio (3D) „Blu-ray” namų kino sistemą „LG HLX55W“. Naujoji sistema siūlo pažangias ir lengvai naudojamas funkcijas, todėl yra puikus pasirinkimas netgi pirmą kartą besinaudojantiems namų kino sistema. Be to, kompaktiško dydžio „LG HLX55W” nepareikalaus daug vietos namuose.

LG HLX55W  namų kino teatro sistema

430 vatų galios 4.1 garso sistema suteikia „LG HLX55W” sodrų erdvinį garsą, kurio kokybę sustiprina „LG Sound Gallery” technologija, suteikianti septynis skirtingus garso stiprumą ir efektus reguliuojančius režimus. Erdvinio garso aplinką vartotojai nesunkiai gali susikurti skirtingoje namų erdvėje pagal poreikius išdėliodami atskirus sistemos komponentus. „Blu-ray” grotuvas ir garsiakalbis gali būti tvirtinamas prie sienos, belaidis žemų dažnių imtuvas – lengvai kilnojamas bei derinamas prie interjero.

Skaityti toliau →

LG pristato stilingą „Blu-ray“ namų kino sistemą „HB45E“

„LG Electronics” (LG) pristato „Blu-ray” namų kino sistemą „LG HB45E”. Pelniusi EISA apdovanojimą už atkuriamo garso kokybę, naujoji namų kino sistema išsiskiria patraukliu dizainu ir kompaktiškumu.

LG HB45E namų kino teatras

Unikalaus dizaino garsiakalbiai bei žemų dažnių imtuvas sukuria sodraus garso aplinką namuose. Viršutinę garsiakalbių dalį galima sukioti į šonus ir tokiu būdu nukreipti garsą norima kryptimi. „LG HB45E” dizainą papildo glazūruotos garsiakalbių platformos, tvirtas perforuoto metalo tinklelis bei garsiakalbių ir žemų dažnių imtuvo priekinę dalį perpus skirianti horizontali sidabrinė juostelė.

Skaityti toliau →