Žymos: "arbata"

Zaliosios arbatos ir vyno SPA

Tie, kas galvoja, kad vynas ir žalioji arbata tinkami tik gerti, neišnaudoja visų šių skysčių teikiamų galimybių. Japonų išmintis neapsiriboja vien filosofija, jie geba praktiškai pritaikyti iš pirmo žvilgsnio neįtikėtinus dalykus.

Japonų SPA

Jeigu norite netradiciškai atsipalaiduoti ir parsivežti svaigių įspūdžių, Yunessun vandens pramogų parkas (Japonija), netoli Fuji kalno, kaip tik jums. Dar viena būtina sąlyga – turite mėgti Božolė (Beaujolais Nouveau) vyną. Japonai švęsdami Božolė vynų pasirodymą, savaitę į vieną iš savo baseinų pila šį jauną vyną. Iš Prancūzijos kilęs Božolė vynas yra gaminamas iš tų metų vynuogių derliaus ir prekyboje pasirodo trečią lapkričio ketvirtadienį. Vyno SPA procedūrai kiekvieną dieną sunaudojami tuzinai butelių vyno.

Skaityti toliau →

Faktai, kurių tikriausiai nežinojote apie arbatą

Nors arbatmedžiai Lietuvoje neauga, šis karštas gėrimas mūsuose yra mėgstamas. Keldami puodelį prie lūpų retai susimąstome apie veikliąsias arbatos savybes, kurios veikia visą organizmą.

Atskleisime jums keletą faktų, kurie gali šokiruoti ir netgi priversti atsisakyti arbatos visiems laikams. Juokaujame! Bet žinios visgi stebina.

Arbatos plantacijų

Pasirodo mes, paprasti mirtingieji žmonės, nemokame gerti arbatos ir dažnai laužome jos gėrimo taisykles.

Skaityti toliau →