Žymos: "Android"

LG pristatė „Google Play Edition“ planšetę „G Pad 8.3“

„LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąjį rinkoje „Google Play Edition“ planšetinį kompiuterį „LG G Pad 8.3“. Naujasis įrenginys bus pirmasis „Android Open Source Project“ pagrindu kurtas planšetinis kompiuteris su naujausia „Android 4.4 KitKat“ operacine sistema.

LG G PAD 8.3

Skaityti toliau →

LG pristatė programėlę – G2 funkcijų simuliatorių

Prieš kurį tai, neseną laiką LG pristatė naujos kartos flagmaną G2. Nauja karta jis vadinamas ne dėl skambesio – telefonas skiriasi savo vartotojo sąsaja, jos funkcijomis, netgi mygtukų išdėstymu.

LG G2 Emulator

Skaityti toliau →

LG mikro garso sistema: pritaikyta kiekvieno namams

Skubame pradžiuginti melomanus, mat kalbėsime apie naują LG garso sistemą. Ši žinia dar puikesnė dėl to, jog naujuoju įrenginiu dar šiais metais galės džiaugtis ne tik užjūrio šalys, bet ir senasis Europos žemynas.

LG CM3330 mikro garso sistema

Modernūs telefonai, kompiuteriai ar kiti nešiojami įrenginiai dabar tikrai gali pasigirti garso kokybe, bet sutikime, jog jie per silpni norint patogiai sėdėti sofoje ir klausytis kokybiško garso visame kambaryje ar net namuose. Vis tik, jei nenorite ar negalite dėl mažos erdvės investuoti į garso sistemas ir solidaus dydžio garso kolonėles, galite rinktis mažesnį ir kompaktiškesnį variantą – LG mikro sistemą „CM3330“.

Skaityti toliau →

„LG Optimus G Pro“ telefone – akių judesius fiksuojanti funkcija

„LG Electronics“ (LG) pristatė telefonui „Optimus G Pro“ skirtą atnaujinimą „Value Pack“, papildytą naujomis savybėmis. Viena jų – pirmą kartą rinkoje pristatoma „Smart Video“, leidžianti pagal akių judesius groti ar stabdyti vaizdo įrašą. To nereikia daryti rankiniu būdu.

LG Optimus G Pro telefonas

„Smart Video“ turi specialią technologiją, kuri nustato akių poziciją ir automatiškai groja arba sustabdo vaizdo įrašą. Priekinė telefono kamera fiksuoja kada akys nusukamos nuo ekrano ir automatiškai sustabdo įrašą. Jį paleidžia groti toliau iškart, kai tik vartotojas žvilgsnis nukreipiamas į ekraną.

Skaityti toliau →

LG pristato 4G ryšiui pritaikytą telefonų seriją „Optimus F“

„LG Electronics“ (LG) plečia 4G ryšiui skirtų telefonų asortimentą ir pristato naują seriją „Optimus F“, kurią sudarys „Optimus F5“ bei „Optimus F7“. Naujuosius telefonus pirmieji išvys kongreso „Mobile World Congress“ dalyviai.

LG Optimus F-serijos telefonai

„Optimus F5“ turės 4,3 colių IPS matricos ekraną, 1,2 GHz dviejų branduolių procesorių ir 2150 mAh talpos bateriją. Aukštesnės klasės „Optimus F7“ ekrano dydis sieks 4,7 colius, turės True HD IPS matricą, 1,5 GHz dviejų branduolių procesorių ir didelės 2540 mAh talpos bateriją. Abiejuose telefonuose įdiegta „Android Jelly Bean 4.1.2“ operacinė sistema bei išmaniosios vartotojo sąsajos funkcijos – „QSlide“ bei „Live Zooming“.

Skaityti toliau →

LG atnaujino „Optimus L“ serijos telefonus

LG pasiekė smagų ir įspūdingą rekordą – kompanija per pastaruosius du mėnesius pardavė 15 mln. „Optimus L“ serijos telefonų. Statistiškai skaičiuojant, tai po vieną telefoną kas dvi sekundes.

LG Optimus L-serijos

Šios serijos telefonai pirmą kartą buvo pristatyti praėjusiais metais kongrese „Mobile World Congress“ (MWC) ir išsiskyrė ne kuo kitu, o dizainu. Panašu, kad telefonams būdinga „bulkos“ forma kiek pabodo vartotojams, todėl kampuoto kvadratinio korpuso „L“ telefonai – „Optimus L3“, „Optimus L5“, „Optimus L7“ bei „Optimus L9“ sulaukė didelės pasaulinės sėkmės.

Skaityti toliau →

„Mobile World Congress“ kongrese – atnaujinta telefonų seriją „LG Optimus L“

Tarptautiniame kongrese „Mobile World Congress“ (MWC) „LG Electronics“ (LG) pristatys atnaujintą telefonų seriją „LG Optimus L“. Atnaujinti modeliai „LG Optimus L3 II“, „LG Optimus L5 II“ bei „LG Optimus L7 II“ nuo pirmtakų skirsis papildomomis savybėmis bei dizaino elementais, taip pat išplėsta baterijos talpa.

LG L-seriją telefonai

Atnaujinta „Optimus L“ serija išlaikys ankstesniesiems modeliams būdingą dizainą, tačiau pasipildys keliais valdymui pritaikytais elementais. Telefono mygtukai išdėstyti intuityviai, jiems pritaikytas galinis LED apšvietimas, o jų kontūrai apdirbti lazeriu.

Skaityti toliau →

LG flagmanas „Optimus G“ – jau kovo mėnesį Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) kovo mėnesį Lietuvoje pristatys flagmaną „Optimus G“ (E975). Tai kol kas sparčiausias ir pirmasis 4G (LTE) ryšio telefonas su galingu keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon S4 Pro Quad-Core“ procesoriumi.

LG Optimus G (E975) Android telefonas

LG Optimus G“ išsiskirs unikalia vartotojo sąsaja, LTE ryšio galimybėmis, sparčiausiu rinkoje 1,5 GHz „Snapdragon S4 Pro“ (APQ8064) procesoriumi ir  branduolių valdymo procesu, vadinamu „Asynchronous Symmetric Multiprocessing“ (aSMP). Pastarasis reguliuoja kiekvieno iš branduolių galią, taip prailgindamas baterijos veikimo laiką.

Skaityti toliau →

3

LG pristato naują nešiojamąjį spausdintuvą

LG išleido naują nešiojamąjį spausdintuvą „PD221“. Jis bus puikus draugas išmaniajam telefonui, mat spausdins jame saugomas nuotraukas aukštos kokybės raiška, galės be vargo prisijungti belaidžiu ryšiu. Yra sukurta ir speciali programėlė „Android“ išmaniesiems telefonams, kuri leis greitai ir patogiai redaguoti nuotraukas, sukurti QR kodą ir įkelti jas į „Facebook“.

LG PD221 nešiojamą spausdintuvą

Naujasis spausdintuvas tikrai gali būti vadinamas mažyliu. Jo plotis yra 72 mm, ilgis 120 mm, o aukštis tik 25 mm. Sveria jis maždaug kaip du išmanieji telefonai – 215 gr. Nešiojamasis spausdintuvas lengvai tilps į delną ar į rankinę. Nuotraukas spausdins 5,1 x 7,6 cm dydžio formatu.

Skaityti toliau →

3

„LG Electronics“ ir „Google“ pristatė išmanųjį telefoną „Nexus 4“

Šiandien „LG Electronics“ (LG) ir „Google“ pristatė išmanųjį telefoną „Nexus 4“, kuris pasaulinėje rinkoje pasirodys kitą mėnesį. Naujasis „Nexus“ linijos modelis turi LG techninę įrangą, naujausią „Android“ operacinę sistemą bei „Google Apps“ programas.

LG Nexus 4 (E960) Android telefonas

Fiksuok ir dalinkis gyvenimo akimirkomis

„Nexus 4“ turi 8 megapikselių kamerą, kuri geba itin detaliai fiksuoti kiekvieną detalę, užtikrina ryškius ir kokybiškus vaizdus. Telefonas turi „Photo Spheres“ savybę, kuri leidžia fiksuoti vaizdus visomis kryptimis. O funkcijos „Instant Upload“ dėka nuotraukos automatiškai užfiksuojamos ir išsaugomos, taip neprarandant nei vieno vertingo kadro.

Skaityti toliau →