Žymos: "6 Motion"
1

IFA parodoje ir išmanioji LG buitinė technika

IFA parodoje yra ką pažūrėti ne tik technologijų mėgėjams. Čia puikiausiai jausis ir kiekvieno mūsų močiutė, kuri taikosi į naują buitinę techniką.

Neseniai praūžusioje parodoje LG pristatė eilę buitinės technikos, o tarp jos ir būtiną namų atributą – skalbimo mašiną bei džiovyklę.

LG New Eco Hybrid Washer Dryer

Skaityti toliau →

LG pardavė daugiau nei 2 mln. skalbimo mašinų „6 Motion“

„LG Electronics” (LG) skelbia rekordinius „6 Motion” serijos skalbimo mašinų pardavimus. Per dvejus metus – nuo pristatymo rinkoje 2009 m. pabaigoje – pasaulyje parduota 2,25 mln. šių skalbimo mašinų.

6 Motion skalbimo masina

„LG skalbimo mašinos pelnė inovatyvios buitinės technikos reputaciją. „6 Motion” tapo tikru perversmu ir per dvejus metus šios serijos populiarumas auga nesustodamas”, – sakė Young-ha Lee, „LG Electronics Home Appliance Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Skaityti toliau →

Parodoje „IFA 2011“ LG stebins išmaniąja buitine technika

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje tarptautinėje elektronikos technologijų parodoje „IFA 2011″ „LG Electronics” pristatys didžiausią savo išmaniosios buitinės technikos kolekciją. Naujuose LG buitinės technikos prietaisuose – šaldytuvuose, skalbimo mašinose, orkaitėse ir automatiniuose dulkių siurbliuose pritaikytos išmaniosios technologijos, kurios efektyviai sumažina elektros energijos kaštus ir palengvina kasdieninius namų ruošos darbus.

LG išmanusis šaldytuvas

LG buitiniai technikai „išmaniąsias” savybes suteikia keturios pagrindinės technologijos – „Linear Compressor”, „Inverter Direct Drive”, „Lightwave” ir KOMPRESSOR. Jas papildo pažangi technologija „Smart ThinQ” ir jos funkcijos „Smart Manager”, „Smart Diagnosis”, „Smart Access”, „Smart Adapt” ir „Smart Grid”. Šių technologijų ir savybių dėka LG buitinė technika yra ekologiška ir leidžia naudotojams kasdieniniuose darbuose taupyti energiją, jėgas bei laiką.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ tyrimas: lietuvės neįsivaizduoja namų ruošos darbų be skalbimo mašinos

„LG Electronics” pristatydama naująsias „6 Motion” skalbimo mašinas atliko bendrą Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalių tyrimą, kurio metu siekta sužinoti, kaip pasikeitė moters, kaip šeimininkės, vaidmuo bei namų ruošos įpročiai dvidešimt pirmajame amžiuje.

6 Motion skalbimo mašinos

Tyrimas atskleidė, jog Lietuvos moterys (57 proc.) kiek rečiau nei latvės (61 proc.) ar estės (63 proc.) sutinka su teiginiu, jog „moteris yra pagrindinė namų šeimininkė”. Visgi, panašiai kaip ir kitose Baltijos šalyse, pusė moterų, kurios sutinka su šiuo teiginiu (49 proc.), pabrėžė, kad XXI amžiaus moteris yra daugiau nei tik namų šeimininkė.

Skaityti toliau →