Žymos: "3D televizoriai"

CES parodoje – atnaujinta LG „Ultra HD TV“ televizorių serija

Kasmetinėje elektronikos parodoje CES „LG Electronics“ (LG) pristato „Ultra HD TV“ televizorių seriją. Joje – kiek anksčiau oficialiai pristatytas 84 colių įstrižainės „Ultra HD TV“ modelis ir pirmą kartą demonstruojami 55 ir 65 colių įstrižainės televizoriai.

LG Ultra HD televizoriai

Parodoje pristatomi „Ultra HD TV“ serijos modeliai turi „Triple XD“ variklį. Tai vaizdo apdorojimo technologija, gebanti sukurti gyvus vaizdus su 8 mln. taškų Full HD (3840×2160) raiška. Prie vaizdo kokybės prisideda funkcija „Resolution Upscaler Plus“, rodanti daug detalesnį vaizdą, kai jis transliuojamas iš interneto portalų ar išorinių įrenginių, tokių kaip kietieji diskai.

Skaityti toliau →

LG sukūrė 3D žaidimų programėlę kompiuterinių žaidimų mėgėjams

„LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąją rinkoje 3D žaidimų programėlę, pritaikytą televizoriams. Naujoji programa bus prieinama kompiuterinių žaidimų mėgėjams, kurie namuose turi televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“.

LG 42LM760S 3D Smart TV televizorius

Iki šiol populiarūs žaidimai daugiausiai buvo pritaikyti išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams – daugiausiai jų galima parsisiųsti iš operacinių sistemų gamintojų parduotuvių internete – „Apple Apps Store“ ar „Google Play“. Beje, tik 2D formatu. LG į specialią 3D programėlę atrinko linksmus, visai šeimai skirtus žaidimus. Tarp jų – „Burn the City“, „Downhill Bowling 2“, „Diversion“ ir „Air Penguin“ – praėjusių metų JAV ir dar aštuoniolikoje pasaulio šalių populiarias žaidimas iš tų, kurie buvo siunčiami kaip programėlė.

Skaityti toliau →

„LG Electronics“ pristato naują plazminių televizorių kolekciją

„LG Electronics“ (LG) pristato plazminių televizorių kolekciją, kurios modeliai turi išmaniąją interneto turinio funkciją „Smart TV“, atkuria aukštos HD raiškos bei 3D vaizdus, taip pat išsiskiria efektyviu elektros energijos naudojimu. Visi naujosios kolekcijos modeliai bus parduodami Lietuvoje, o du iš jų – „PM9700“ ir „PM6800“ – jau galima įsigyti šiuo metu.

LG 60PM9700 3D Smart TV plazminis televizorius

Viena iš svarbiausių naujosios kolekcijos televizorių savybių – gebėjimas atkurti natūralias spalvas. Išplėsto spalvų diapazono dėka atkuriamas vaizdas yra ryškus ir išskirtinai aiškus. LG 2012 m. kolekcijos plazminiai televizoriai atitinka energijos reguliavimo standartus EPA ir ErP, sunaudoja iki 20 proc. mažiau elektros energijos nei 2011 m. pagaminti modeliai.

Skaityti toliau →

LG pristatė OLED televizorių „Ultimate display“

„LG Electronics“ (LG) Monake vykusioje parodoje pristatė didžiausią ir ploniausią organinių šviesos diodų OLED televizorių – 55 colių (137,5 cm) įstrižainės „Ultimate display“. Vartotojus Europoje šis modelis pasieks kitą pusmetį.

LG 55EM9600 Cinema 3D Smart TV OLED televizoriai

OLED technologija yra viena svarbiausių inovacijų televizorių evoliucijoje. Pavadinimas „Ultimate display“ puikiai atitinka naujovės esmę. Sieksime, kad per metus OLED taptų LG televizorių sinonimu“, – sakė Havis Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Skaityti toliau →

4

Lietuvoje – 2012 m. LG televizorių kolekcijos modeliai

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato 2012 m. televizorių kolekciją „Cinema 3D Smart TV“, kuri išsiskiria patobulintomis 3D vaizdo technologijomis, sukuriančiomis kokybišką ir gilų 3D vaizdą, taip pat išplėsta, lengvai naudojama „Smart TV“ pramogų funkcija, kuri siūlo 3D vaizdus ir daugiau nei 1200 programėlių.

LG 55LM960V Cinema 3D Smart TV televizorius

Viena iš pagrindinių naujosios kolekcijos „Cinema 3D Smart TV“ televizorių naujovių – dizainas „Cinema Screen“. Skaityti toliau →

LG tyrimas Baltijos šalyse: televizorius tampa pramogų centru

Baltijos šalyse atliktas tyrimas atskleidė, jog renkantis naują televizorių, jo pramogų funkcijos vertinamos labiau nei vaizdo kokybė, energijos taupymas ar valdymo patogumas. Tai patvirtina Lietuvoje, kaip ir pasaulyje, augančią tendenciją televizorių naudoti ne tik tradiciškai – televizijos programų žiūrėjimui, bet ir kaip pramogų centrą, kur galima dalintis turiniu, naršyti internete, žaisti žaidimus. Tyrimą balandžio mėnesį atliko kompanija „LG Electronics“ (LG), Lietuvoje pristatanti televizorių seriją „LG Cinema 3D Smart TV“ su trimačio vaizdo galimybe ir įvairiomis namų pramogomis.

LG 55LM760S Cinema 3D Smart TV televizorius

Kalbant apie naująsias televizoriaus savybes, Lietuvoje labiausiai vertinama galimybė belaidžiu ryšiu jungtis ir siųsti informaciją į televizoriaus ekraną iš išorinių įrenginių. Skaityti toliau →

3D vaizdas gali būti dar geresnis

Esame nemažai kalbėję apie įvairius televizoriaus „LG Cinema 3D Smart TV“ privalumus, vienas iš jų – vaizdo kokybė, kuri sulaukė teigiamų ekspertų bei vartotojų įvertinimo.

2D–3D konvertavimas

Šį kartą kviečiame detaliau susipažinti su 2D vaizdo konvertavimo į 3D funkcija. Skaityti toliau →

Nerk į televizoriaus ekraną

Na, gal ir ne fiziškai visu kūnu (neverta trankytis į televizorių), tačiau panerti mintimis dabar tikrai galite. Tokį efektą suteikia 3D televizoriai ir jų atkuriami trimatės realybės vaizdai.

Cinema Screen televizorius

Ar kada nors susimąstėte, kas lemia 3D efektų „tikroviškumą“? Tikėsite ar ne, tačiau tam didelės įtakos turi tiek 3D vaizdo technologijos, tiek ir televizoriaus dizainas, o konkrečiai – ekrano rėmelio plotis. Būtent jis, daugeliu atvejų yra pagrindinis komponentas, skiriantis namuose stovinčio televizoriaus ir kino teatro ekrano atkuriamą trimačio vaizdo „gilumą“.

Skaityti toliau →

3D pasaulio naujienos

Gerėjant 3D filmų kokybei, vis daugiau kino gerbėjų yra pasiryžę įsigyti keliais litais brangesnį bilietą į trimačio kino seansą. Visgi nereikėtų pamiršti, kad 3D filmai – tik 3D pramogų ledkalnio viršūnė.

3D vaizdo turinys

Yra ir daugybė kitų pramogų, kuriomis galima mėgautis 3D formatu. Tai ir televizijos laidos, ir koncertai, ir sporto renginiai. Maža to, visos šios ir daugybė kitų pramogų nuo šiol pasiekiamos net neiškėlus kovos iš šiltų namų – jos telpa „LG Cinema 3D Smart TV“ televizoriuje. Skaityti toliau →

1

Milžiniškos raiškos milžinas iš LG

LG parodoje „CES 2012“ pristatė didžiausią pasaulyje, 84 colių įstrižainės 3D „ultra definition“ (UD) televizorių. Be UD, kitaip dar itin didelės raiškos, naujasis televizorius, be abejo, rodys 3D vaizdus, taip pat turės pramogų platformą „Smart TV“.

LG84LM960V Ultra HD televizorius

Trumpai pakalbėkime apie UD raišką – ji itin aukšta vadiname dėl 8 mln. pikselių arba 3840×2160 rezoliucijos – keturis kartis didesnės nei Full HD televizoriuose. Naujasis televizorius turės vaizdo arba efektų gilumo kontrolės funkciją, kuri leis nustatyti 3D efektų – tiek vaizdo, tiek ir garso – stiprumą. Tokiu būdu jis drąsiai gali būti vadinamas „mažuoju“ kino teatru namuose.

Skaityti toliau →