Žymos: "3D akiniai"

LG ruošia naują 3D akinių kolekciją

Sausio mėnesį vyksiančioje tarptautinėje elektronikos parodoje CES „LG Electronics“ (LG) pristatys naują 3D akinių kolekciją, prie kurios kūrimo ranką pridėjo ir dizaineris Alain Mikli. Rinkoje ši kolekcija bus pristatyta pirmąjį 2012 m. ketvirtį.

Naująją kolekciją sudarys trys akinių serijos – „F310“, „F320“ su prisegamais stiklais ir „F360“. Visi 3D akiniai bus lengvesni ir patogesni, lyginant su ankstesniaisiais, o išlenkti lęšiai ir dailus rėmelis pavers juos dailiais aksesuarais – išvaizda jie nesiskirs nuo kasdien nešiojamų paprastų ar saulės akinių.

Skaityti toliau →

Technologija kiekvienam

„Korea Electronics Show” yra didžiausia Pietų Korėjos paroda, sukviečianti daugiau nei tūkstantį kompanijų pristatyti naujausias technologijas naujovių ištroškusiems žmonėms.

CES 2011 paroda

Natūralu, jog visi parodos stendai siekia pranokti vieni kitus. Naujausi išradimai ir patobulinai, įpakuoti į stilingai ir išmoningai dekoruotus stendus – tik spėk viską pamatyti. O pažiūrėti yra į ką. Vienas iš tokių stendų – kompanijos LG.

Skaityti toliau →

1

Nuo stereoskopo iki Pandoros: 3D praeitis ir ateitis

Ar žinote, koks pirmojo 3D filmo pavadinimas? Daugeliui tikriausiai akimirksniu iškyla žalių Pandora džiunglių vaizdai iš 2009 m. 3D hito „Avatar”. O gal esate tikrasis kinomanas ir mintimis nusikeliate į senesnius, 1983 metus, kuomet buvo sukurtas 3D filmas „Nasrai” (angl. Jaws).

filmas „Nasrai“

Abu šie filmai neabejotini kino istorijos hitai, tačiau nei vienu atveju nepataikėte. Teisingas atsakymas – 1922 m. sukurtas pirmasis stereoskopinis 3D filmas „Meilės galia” (angl. The Power of Love). Beveik prieš šimtmetį šį filmą, naudodamas Anaglyph formatą, sukūrė Harry K. Fairall. Tuomet tai buvo tikrų tikriausias stebuklas, kaip ir televizorius savo metu. Norint pamatyti 3D efektus, reikėjo naudoti akinius, turinčius raudoną stiklą vienoje pusėje bei mėlyną – kitoje.

Skaityti toliau →

Prancūzų dizainerio Alain Mikli sukurtus LG 3D akinius bus galima įsigyti Lietuvoje

Lietuvoje netrukus bus galima įsigyti pasaulyje žinomo prancūzų akinių kūrėjo Alain Mikli sukurtus LG 3D akinius, kurie pagaminti suvienijant technologijų inovacijas ir elegantišką dizainą. Šis dizainerio kūrinys įrodo, kad 3D akiniai gali būti patogūs ir patrauklūs bei leidžia mėgautis kokybišku trimačiu vaizdu.

LG 3D akiniai, Alain Mikli

Alain Mikli sukurti akiniai kuria naujus šios srities dizaino ir nešiojimo bei naudojimosi patogumo standartus. Skirtingai nei šiuo metu vartotojams siūlomi 3D akiniai, LG naujovės gamybai naudota ne plastmasė, o keli metalai. Kurdamas akinius dizaineris išsaugojo savo autorinį braižą – akiniai yra aptakių formų.

Skaityti toliau →

Į pasaulį žvelgiant per 3D akinius

Tiek specializuotoje spaudoje, tiek interneto portaluose sudėtingas 3D technologijas stengiamasi pristatyti kuo įmanoma paprasčiau. Šį kartą pabandysime 3D technologijas paaiškinti taip, kaip tai daro technologijų ekspertas Yoo-chul Kim. Jis siūlo atkreipti dėmesį į 3D akinius – svarbų aspektą, renkantis trimačio vaizdo televizorių.

3D akiniai

„Shutter Type” tipo (SG) akiniuose tarp dviejų poliarizuotų plokštelių yra įtaisytas skystasis kristalas, kuris siunčia signalus iš ir į televizorių. Tokiems akiniams reikalingi įkraunami elementai, o tai padidina akinių kainą. Dėl tos pačios priežasties akiniai yra sunkūs.

Skaityti toliau →

3D namų pramogos: kaip išsirinkti tai, kas įdomiausia

Trimačio vaizdo technologijos ir ypač 3D televizoriai – itin „karšta” rinkos naujovė, iš kino teatrų į patogias namų svetaines perkėlusi gyvus ir ryškius trimačius vaizdus. Trumpai pristatome, ko reikia norint mėgautis kokybišku trimačiu vaizdu namuose ir į ką atkreipti dėmesį renkantis 3D televizorių.

Cinema 3D akiniai

Televizoriai yra skirti pramogai ir atsipalaidavimui. Dėl šios priežasties, žiūrint televizorių, kūnas turi būti patogioje padėtyje. Didžiausia įprastų 3D televizorių problema yra ta, jog juos žiūrint nuvargsta ir įskausta akys. Iki šiol, norint atkurti trimatį vaizdą, įprastiniams 3D televizoriams reikėjo sunkių akinių, su juose įmontuotomis elektroninėmis detalėmis. Tačiau, išradus „Film Patterned Retarder” (FRP) technologiją, viskas apsivertė aukštyn kojomis. Ši technologija naudoja poliarizuoto stiklo plėvelę, leidžiančią perteikti nemirkčiojantį trimatį vaizdą abiem akims iš karto. Todėl dabar, norint mėgautis išskirtinės kokybės 3D vaizdais, pakanka lengvesnių ir paprastesnių akinių.

Skaityti toliau →

1

„LG Cinema 3D TV“ prieš įprastinį 3D televizorių

Naujoji „LG CINEMA 3D TV” televizorių linija lyg magnetas traukia vartotojų dėmesį išskirtinės kokybės trimačiu vaizdu. Žvilgtelėkime, kuo gi jis toks ypatingas.

Cinema 3D televizoriai

Žiūrint įprastinį 3D televizorių, vaizdas specialiuose akiniuose perkeliamas paeiliui kairiajai ir dešiniajai akims. Tai gali turėti neigiamą poveikį regėjimui – sukelti galvos svaigulį, stresą akims. Be to, dėl nuolatinio vaizdo perkėlimo nuo vienos prie kitos akies, vaizdas neretai susilieja, nukenčia jo kokybė.

Skaityti toliau →

LG pristato dizainerio Alaino Mikli sukurtus trimačio vaizdo akinius

„LG Electronics“ (LG) pristato trimačio vaizdo (3D) akinius, sukurtus visame pasaulyje garsaus prancūzų dizainerio Alain Mikli. Pažangias LG trimačio vaizdo technologijas ir Alain Mikli dizaino patirtį suvienysiantys akiniai prekyboje pasirodys 2011 metų pradžioje.

Alain Mikli 3D akiniai

Naujųjų 3D akinių gamybai, skirtingai nuo plastikinių pirmtakų, naudojami metalai. Modernų akinių dizainą papildo patogios, ergonomiškos stiliaus detalės. Optimaliai paskirstytas rėmelio ir stiklų svoris, suteikiant patogumo net ir ilgą laiką 3D akinius nešiojantiems žmonėms. Ilgos akinių kojelės patogiai prisitaiko prie veido, o specialios nosies pagalvėlės – prie nosies formos, nepalieka įspaudų odoje.

Skaityti toliau →