LG pakelia išmaniuosius namų įtaisus į nauja lygmenį – su giliojo mokymosi technologija

Siekdama šiandienos namų ūkio įtaisų funkcionalumą pakelti į naują lygmenį LG Electronics (LG) pristatys iki šios neregėto našumo ir patogumo technologijas, kurios turi giliojo mokymosi savybių, kaip rodoma parodoje CES® 2017. Gilus LG mokymasis suteiks namų įtaisams galimybes geriau suprasti naudotoją laikui bėgant surinkus ir ištyrus naudotojo įpročius. Šis procesas yra niekuomet nesibaigiantis ir su laiku tobulėja. Įtaisai pasiūlys naudotojams naujus kasdienių problemų sprendimus.


Robotas valytojas: dėl atminties gerėjanti darbo kokybė

Naujausias LG robotinis dulkių siurblys naudodamas eilę jutiklių ir LG gilaus mokymosi technologiją atpažins objektus kambaryje ir atitinkamai reaguos. Išsaugodamas kambario paviršių atvaizdus, išmanusis valytojas įsimins kliūtis ir su laiku išmoks jų išvengti. Jis atpažįsta net elektros laidus bei šlepetes, taigi nėra pavojaus, kad tokie daiktai užkimštų šepečius ir reikėtų žmogaus pagalbos jiems ištraukti. LG robotinis siurblys gali atskirti žmogų nuo kėdės ir kliudančio asmens maloniai prašo pasitraukti, o kėdę apvažiuoja.

Šaldytuvas: Išmanesnis patogumas

LG gilusis mokymasis taip pat didina LG išmaniojo šaldytuvo patogumus naudotojams. Analizuodamas naudojimą ir maisto suvartojimą, besimokantis LG šaldytuvas atlieka eilę uždavinių “numatydamas” šeimos poreikius pagal jos elgesį praeityje, pavyzdžiui – automatiškai pripildys ledų indą tuo dienos metu, kai yra didžiausias šaltų gėrimų poreikis. Vasaros metu LG išmanusis šaldytuvas savo nuožiūra gali įjungti 4 pakopų sterilizavimo sistemą, kad prailgintų maisto galiojimo laiką, jei pajunta kad drėgmė ir temperatūra gali skatinti maisto gedimą.

Oro kondicionierius: dar didesnis našumas ir energijos taupymas

Išmanusis LG oro kondicionierius turintis LG giliojo mokymosi technologiją analizuoja namų gyventojų kasdieninius įpročius, taip pat įsimena kuriuo dienos metu tam tikrose vietose būna daugiausia žmonių. Naudodamas šią informaciją besimokantis LG kondicionierius gali įvertinti, kada ir kaip reikėtų greitai bei efektyviai pateikti didžiausią komfortą sukuriančią temperatūrą, greitai atvėsinti konkrečias vietas. Savaitgaliais pagrindiniam kambariui gali reikėti daugiausia aušinimo, o darbo dienomis veiksmo centras gali būti virtuvė.

Skalbimo mašina: optimalus veikimas bet kurioje situacijoje

Naujoji technologija padeda LG skalbimo mašinai pažinti vietinę aplinką ir kasdienos naudotojo veiksmus bei panaudoti šias žinias optimaliam skalbimui. Pavyzdžiui, vietovėse, kur vandens sudėtyje yra daugiau kalcio karbonato, LG išmanioji skalbyklė reguliuos vandens temperatūrą ir vandens kiekį, kad kompensuotų kieto vandens poveikį skalbiniams. Vietovėse, kur dažnos dulkių audros, skalbyklė automatiškai pridės dar vieną skalavimo ciklą

„Giliojo mokymosi technologija – tai kitas išmaniųjų įtaisų evoliucijos etapas, o būdami šios pramonės šakos lyderiu, mes tokius žingsnius daryti pirmieji” – sako Song Dae-hyun, LG Electronics and Home Appliance & Air Solutions Company prezidentas. „Tačiau dar svarbiau nei šių įtaisų pažangios savybės, – kaip elgsis kompanijos kai joms bus patikėti šio pobūdžio duomenys. LG bendrovėje mes tikime, kad našumas ir patogumas nereiškia saugumo ir privatumo atsisakymo. Šie dalykai gali ir turi sugyventi kartu.”