CES parodoje LG pateikia išplėstą 2017 metų audio asortimentą

Nuo Dolby Atmos® Sound Bar sistemos iki kilnojamų garsiakalbių – 2017 metais LG teikia naujų pasiūlymų visiems audio mėgėjams.

Šią savaitę Vartotojams skirtos elektronikos parodoje (CES) Las Vegase, LG Electronics (LG) demonstruoja išplėstą audio gaminių asortimentą, skirtą įvairiausioms vartotojų grupėms – nuo pasišventusių audiofilų iki eilinių klausytojų teikiančių pirmenybę universalumui ir mobilumui. Naujausiuose LG audio įtaisuose įdiegtos technologijos parengtos sąveikai su LG aukštesnės klasės televizijos įranga ir plečia galimybių ribas vartotojams klausytis jų mėgstamos muzikos.

Naujos TV Sound Bar galimybės

Nauja LG SJ9 Sound bar sistema panaudoja Dolby Atmos® technologijos galią ir atkuria aukščiausios kokybės kino vaizdą bei audio kokybę. Elegantiškas sistemos dizainas iš karto suteikia estetinį akcentą bet kuriam būstui. Galingo, tekstūrinio garso atkūrimui SJ9 sistema aprūpinta keletu aukščiausios kokybės garsiakalbių, įskaitant du galingus garsiakalbius nukreiptus į viršų – sistemos garsas apgaubia klausytoją iš visų krypčių.

Dolby Atmos pristato kilnojamą audio sistemą, kurią galima talpinti bet kurioje patalpos vietoje ar aukštyje, net lubose. Sistema sukuria įspūdingą realų garsą panardinantį klausytoją į dar gilesnes emocines patirtis. Sudėtingi meta duomenys atvaizduoja 3 matmenų garso erdvėje esančių individualių audio objektų vietą ir apimtį kaip nepriklausomus objektus. Šie audio objektai atkuriami realiu laiku ir kiekvienas garsas ateina iš jam numatytos erdvės, net esančios virš klausytojo.

LG SJ9 yra suderinta su 4K Sound1, (Hi Resolution Audio) – aukštos kokybės įrašų studijoje sukurtų audio failų atkūrimo technologija, kuri atkuria garsą neprarandant kokybės. Taip pat SJ9 sistemos garso kokybės konvertavimo jį gerinant technologija pagerina standartinių audio failų kokybę iki 24bit/192kHz bei atskleidžia kiekvieno įrašo subtiliausias detales. SK9 sistema palaiko 4K Pass-Through technologiją dėl kurios audio ir video atkūrimas tampa visiškai sinchronizuotas, o vaizdo kokybė neprarandama.

LG taip pat pristato elegantišką SJ8 Sound bar sistemą, kokybiškai perteikiančia garsą generuojamą iš plono ir veiksmingo 38 mm korpuso. Atnaujintą sistemą lengva nepriekaištingai integruoti į eilę 2017 metų TV modelių. TV Perfect Fit Kit padeda integruoti SJ8 su konkrečia LG TV sistema originalų stovą pakeitus SJ8 Sound bar sistema. Sistemoje yra įdiegta daugelis SJ9 sistemai būdingų savybių: 4K Sound, 4K Pass-Through ir Chromecast.

Galiausiai, LG SJ7 sistema – neįtikėtinai universali ir galinga (320 W). Dėl jos padalinto korpuso, sistemą galima įrengti ir horizontaliai, ir vertikaliai, pagal klausytojo pageidavimą. Dviejų SJ7 dalių sąveika yra belaidė, užtikrinanti nepriekaištingą stereo garso efektą. Vienoje iš dalių yra įrengtas akumuliatorius. Valdant jungikliu, vienu paspaudimu, šią dalį galima paversti galiniu garsiakalbiu, kuriančiu intensyvesnį aplinkos garsą. Kitu valdiklio paspaudimu įtaisas perjungiamas į kilnojamą režimą ir gali būti naudojamas kaip belaidis Bluetooth garsiakalbis bet kur, bet kada.

Galingi LOUDR garsiakalbiai

Sukurtos atsižvelgiant į muzikos kūrėjų ir vakarėlių lankytojų poreikius, visos LG’s LOUDR garso sistemos pasižymi didele galia tenkinančia šventinių renginių poreikius.

LOUDR CJ98 generuoja iki 3 500 W galios garsą, iš karto sukuria klubinę atmosferą. CJ98’s Party Thruster suteikia galimybę DJ operatoriams stumti svirtį į priekį kuriant šokių muzikos įrašo kulminaciją, taip pat tiksliai akcentuoti bosų ir šviesų efektus. CJ98 sistemoje taip pat yra daugybė unikalių valdiklių, “looping” mygtukų ir dalinimosi galimybių. Karaoke mėgėjams patiks didelė CJ98 vokalinių efektų įvairovė ir Karaoke Star technologija panaikinanti įrašų vokalo liniją bei leidžianti keisti įrašo ritmą.

LOUDR OJ98 – dar viena stilinga universali garsiakalbių sistema skirta šventinės renginio atmosferos kūrimui. sulenkto rago formos dizainas sistemos korpuso viduje veiksmingai sukuria akustinį slėgį. OJ98 Sparkle Lighting pulsuoja ir atspindi šviesą pagal muzikos ritmą. Bet kurią šventę pagyvins Party Kick Starter technologija simuliuojanti automobilio variklio gaudesį. Sukurta specialiai DJ operatoriams, 109 cm aukščio OJ98 sistema optimizuota taip, kad Party Thruster ir kiti valdymo įtaisai būtų puikiai pasiekiami.

CES parodos metu LG taip pat pristato kilnojamą audio sistemą renginiams – FJ7 modelį. Čia siekta maksimalaus kilnojamumo ir neiškraipyto 400 W galios garso. Mobilumą laikant prioritetu, FJ7 sistemai įrengtos patogios rankenos ir ratai, kad bet kurioje vietoje vykstantis renginys būtų aprūpintas muzika.

„ Įspūdingai LG 2017 metų audio sistemų pasiūlai būdinga didelė galia ir sudėtingų technologijų konstrukciniai sprendimai tenkinantys daugelio grupių audio mėgėjus – nuo absoliučios garso kokybės siekiančių audiofilų iki eilinių klausytojų”, – sako Brian Kwon, LG Home Entertainment Company prezidentas ir vyriausiasis vadovas. „Nauji audio produktai CES parodoje šiais metais demonstruoja LG pasiryžimą siūlyti plačiausios skalės audio sistemų produkciją visoms vartotojų grupėms.”

CES lankytojai naujausius LG audio gaminius gali pamatyti Las Vegas Konvencijų centre (Stendas Nr. 11100, Centrinėje salėje). Daugiau informacijos apie LG asortimentą CES parodoje yra: www.LGnewsroom.com.

————————————————–

1 Virš 4000 kbps (24bit x 96kHz x2ch) didelės raiškos audio duomenys, pilnas atkūrimas.