LG pristato nešiojamą garso kolonėlę

„LG Electronics“ (LG) pristato inovatyvią ir išskirtinio dizaino garso kolonėlę (modelis PJ9). Kolonėlė bus pristatoma netrukus vyksiančioje „CES 2017“ parodoje.

LG-Levitating-Portable-Speaker-Lifestyle

Bevielis garsiakalbis pasižymi gera garso kokybe bei išskirtiniu dizainu. Į garso kolonėlę integruoti magnetai, kurie palaiko kolonėlę ore, nesujungtą jokiais laidais. Visomis kryptimis sklindantis garsas ir žemi dažniai užtikrina, kad garsas būtų aukščiausios kokybės. Garso kolonėlę patogu naudoti tiek namuose, tiek viduje, nes nereikia naudoti jokių laidų, kolonėlė veikia per „Bluetooth“ sąsają.

Garso kolonėlė gali veikti net iki 10 valandų, o išsikraunant baterijai kolonėlė automatiškai nusileidžia į įkrovimo stotelę ir įkraunama be jokių laidų. Krovimo metu muzikos klausymas nenutrūksta, taigi mėgautis mėgstama muzika galima nuolatos ir be pertrūkių.

Vienu metu muzikos galima klausytis iš dviejų įrenginių. Prijungti galima tiek kompiuterį, tiek išmanųjį telefoną, svarbu, kad įrenginys palaikytų „Bluetooth“ sąsają. Klausantis mėgstamos muzikos ar radijo užteks tik pasirinkti įrenginį iš kurio bus leidžiama muzika.

„LG gaminiai yra ne tik inovatyvūs, tačiau ir itin traukiantys akį, puikus namų interjero akcentas. Naujoji garso kolonėlė puikiai atspindi mūsų viziją, kokios turi būti ateities technologijos“, – sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas ir generalinis direktorius.

LG-Levitating-Portable-Speaker1