ŠVIESUS IR KILNOJAMAS, NAUJAS „LG“ LAZERINIS PROJEKTORIUS SUKURTAS NAMŲ KINO ENTUZIASTAMS

Kitą mėnesį CES® 2017 parodoje, LG Electronics (LG) pristatys naują lazerinį projektorių, LG ProBeam, sukurtą idealiai namų kino žiūrėjimo patirčiai. LG ProBeam pranoksta lūkesčius naudotojų siekiančių ne tik aukštos kokybės bet ir įvairiapusiškumo, išeinančio iš gyvenamojo kambario komforto, suteikiančio galimybę džiaugtis filmais ir TV programomis bet kuriuo metu, bet kur.

Life ST_2_ver2_00000

LG ProBeam modelis HF80J puikiai tinka namų kinui, nes yra su patobulintu lazeriniu valdikliu pateikiančiu net 2000 liumenų šviesumą. Dėl to žiūrovai gali mėgautis video turiniu net šviesiame kambaryje. LG ProBeam dizainas plonas ir grakštus, dėl I formos lazerinio valdiklio projektorius žymiai patogiau kilnojamas. Kompaktiško pastatomo tipo dizaino projektorius sveria tik 2,1 kg. Tai lengviausias Full HD lazerinis projektorius rinkoje turintis 2000 liumenų šviesumą. Be to klasikinę ProBeam išvaizdą galima lengvai pritaikyti įvairiausio dekoro interjerui.

LG ProBeam turi inovacinę Sound Sync reguliavimo sistemą ir gali būti derinamas sus bet kuriuo Bluetooth audio prietaisu, pavyzdžiui išoriniais garsiakalbiais arba ausinėmis. Dar daugiau, LG ProBeam belaidžio atspindėjimo (Wireless Mirroring) savybė pasinaudoja Miracast galimybėmis projektuoti turinį iš išmaniųjų įtaisų į didelį projekcinį ekraną. Unikali keturių kampų trapecinių iškraipymų korekcijos funkcija ir vertikali automatinė trapecinių iškraipymų korekcijos funkcija leidžia naudotojams rasti geriausią vaizdu nustatymą greitam ir patogiam vaizdų subalansavimui.

HF80J_3

Naudotojai turės galimybę pasiekti vis didėjantį srautinis duomenų perdavimas paslaugų skaičių ir atitinkamas programas pagal savo pomėgius per apdovanojimus pelniusią LG webOS platformą. Taip pat, LG nuotolinis valdymas (Magic Remote Control) leidžia atlikti patogią paiešką per webOS Smart TV sąsają. Naudodami webOS, naudotojai gali lengvai pasiekti gausias srautinis duomenų perdavimas paslaugas, priklausomai nuo jų buvimo vietos ir teikimo sąlygų. Šios dinaminės LG ProBeam savybės palengvina filmų žiūrėjimą gyvenamuosiuose kambariuose, sportinių laidų stebėjimą lauko sąlygomis savo kieme ir iškylose į gamtą.

„LG, būdamas LED projektorių lyderiu visame pasaulyje, tikisi, kad šis gaminys namų pramogų sektoriuje taps ypač sėkmingas tarp naudotojų“– sako Brian Kwon, LG Home Entertainment Company prezidentas. „LG didžiuojasi tęsdama pirmavimą naujais būdai gerinant namų kino pramogas su dinamiškomis galimybėmis.”

LG naujas lazerinis projektorius bus pristatytas CES parodoje, centrinės salės stende Nr. 11100 nuo sausio 5 iki 8 dienos, Las Vegaso Konvencijų centre. Daugiau informacijos apie LG produktus CES 2017 parodoje yra svetainėje www.LGnewsroom.com/CES2017.

HF80J_0