Didelio susidomėjimo sulaukę LG monitoriai pristatomi „CES 2017“ parodoje

Monitorių rinkos lyderis „LG Electronics“ pristatys naujos kartos 32 colių „4K HDR“ monitorius „CES 2017“ parodoje, kuri vyks sausio mėnesį Las Vegase.

LG monitorius_32UD99

Dėl HDR technologijos monitorių vaizdo raiška bus iškarto pastebima kiekvienam. Su aukščiausio lygio vaizdo kokybe ir itin ryškiomis spalvomis monitoriai su HDR technologija bus patrauklūs kūrybos profesionalams, kompiuterinių žaidimų mėgėjams bei visiems mėgstantiems nepriekaištingą vaizdo kokybę.

LG 32 colių „UHD 4K“ vaizduoklis (32UD99 modelis) išlieka vienu žingsniu priekyje – jis palaiko HDR10 standartą, dėl kurio vaizduoklis išsiskirs pagerintu ryškumu ir plačiausia spalvų gama. Taip pat HDR10 standartas leis patogiai dirbti su filmų ir nuotraukų redagavimu. Šis vaizduoklis yra aprūpintas IPS plokšte, todėl bus idealus profesionalams – jie galės mėgautis „True Color Pro“ ypatybe, kuriai neprilygsta jokia kita spalvų atkūrimo technologija.

Net ir išjungtas „LG 32UD99“ atrodo pribloškiančiai. Naujosios kartos „Type-C USB“ kištukai leis sumažinti laidų kiekį, o nuostabiai atrodantys kraštai bei plonas „ArcLine“ stendas kuria rafinuotą vaizduoklio įvaizdį. „LG 32UD99“ yra integruoti garsiakalbiai su „LG Rich Bass“ technologija, kuri užtikrins ir gero garso mėgėjų poreikių patenkinimą.

„Norint išlaikyti rinkos lyderių vardą LG inžinieriai nepailstamai dirba tam, kad sukurtų ir integruotų naujausias technologijas į LG vaizduoklius. Nesvarbu ar tai aukštos rezoliucijos vaizduokliai su HDR technologija ar „UltraWide“ monitoriai – LG yra įsipareigojusi pristatyti naujausius, inovatyvius ir aukščiausios kokybės vaizduoklius rinkoje“, – sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas.

Parodoje „CES 2017“ LG taip pat pristatys 34 colių „21:9 UltraWide™ Mobile+“ vaizduoklį (34UM79M modelis). Tai yra pirmasis vaizduoklis su „Chromecast“ technologija. Vartotojas galės belaidžiu būdu transliuoti savo mėgstamiausius filmus, muziką, žaidimus iš savo mobiliųjų prietaisų į vaizduoklį. Kitas išskirtinumas – „Dual Controller Plus“ ypatybė, leidžianti vartotojui valdyti kompiuterį bei savo išmanųjį telefoną ar planšetę su viena klaviatūra ir pele. Taip pat programėle „LG Mobile+“ leis valdyti vaizduoklio nustatymus nuotoliniu būdu.

LG taip pat pristatys vaizduoklį skirtą išskirtinai kompiuterinių žaidimų fanams. Vaizduoklis „UltraWide gaming“ (34UC99 modelis) yra 34 colių dydžio, o jame yra įmontuotos „AMD Free Sync“, „1ms Motion Blur Reduction“, „Dynamic Action Sync“, „Black Stabilizer“ bei kitos ypatybės, kurios leis patirti geriausius potyrius žaidžiant kompiuterinius žaidimus.

LG monitorius_34UM79