LG „UltraFine“ monitoriai – „Mac“ vartotojams

„LG Electronics” (LG) pristato du naujus monitorius, sukurtus specialiai naujiesiems „MacBook“ ir „MacBook Pro“ modeliams. Naujieji 27 colių „UltraFine“ 5K ir 21.5 colių 4K LG monitoriai yra idealūs tiek darbui, tiek pramogoms.

LG UltraFine 5K 4K Monitors

27 colių „UltraFine“ 5K monitorius su „Thunderbolt3“ technologija

Suprojektuotas ir pritaikytas naujajam „MacBook Pro“, veikiančiam su „Thunderbolt 3“ technologija, įspūdingas 27 colių „UltraFine“ 5K vaizdas bus patrauklus didžiajai daliai vaizdo kūrėjų bei fotografijos profesionalų. Neįtikėtina 5120×2880 rezoliucija ir 218 pikselių raiška bei spalvų perkūrimo ypatybės. Be to, pažengusi IPS vaizdavimo technologija minimalizuoja spalvos perėjimus bei praradimus žvelgiant iš bet kokio kampo, užtikrinant, kad vartotojas matytų tikrąjį vaizdą – tokį, koks jis ir turi būti.

Kaip pirmasis pasaulyje 5K monitorius su „Thunderbolt3“ technologija, LG „UltraFine 5K“ suteikia galimybę gauti ir perduoti 5K video, garsą bei duomenis iš naujojo „MacBook Pro“ ir tuo pat metu krauti kompiuterį per vieną „ThunderBolt3“ laidą.

Esant tobulam „MacOS“ pritaikomumui, ekrano šviesa ir garsas yra valdomi per „MacBook“, todėl yra atsisakyta mygtukų ant monitoriaus.

 

21.5 colių „UltraFine“ 4K monitorius

„UltraFine 4K“ yra tobulas kompanionas „MacBook“ bei puikiai pritaikomas ir su naujuoju „MacBook Pro“. 21.5 colių modelis pasižymi itin kokybiškomis spalvomis, garso sistema ir aukšta raiška.

„Mes džiaugiamės pristatydami šiuos labai pažangius monitorius, galinčius patenkinti net ir reikliausių „Mac“ vartotojų poreikius. Be stulbinančio vaizdo, kurį suteikia „UltraFine“ monitoriai, jie bus labai naudingi naujoje informacijos perdavimo eroje ir padės kūrybiškiems vartotojams pasiekti optimalų efektyvumą jų namuose, studijose ir biuruose“, – teigia Brian Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas.

LG 21.5 colių „UltraFine 4K“ bus galima įsigyti nuo lapkričio mėnesio, o LG 27 colių „UltraFine 5K“ bus pristatytas į parduotuves pirmoje gruodžio mėnesio pusėje Amerikoje. Norintiems daugiau sužinoti apie „LG UltraFine“ monitorius ar jų išankstinį užsakymą: www.apple.com.

LG UltraFine 5K Monitor (1)