LG pristato naują mokėjimo būdą išmaniajai televizijai

LG ir „Paymentwall“ (liet. mokėjimų siena) suteiks galimybę programuotojams kurti programėles „LG Smart TV“ televizoriams su „webOS“ funkcija. Tai suteiks galimybę atlikti daugiau kaip 140 skirtingų mokėjimų virš dviejų šimtų šalių. Šis bendradarbiavimas palengvins mokamo televizijos turinio apmokėjimą – aplikacijas, programėles, filmus, žaidimus ir kitą turinį, palaikomą „LG Smart TV“ su „webOS“.

LG Smart TV Payment Parnership_1

„Bendradarbiaudami su „Paymentwall“ mes užtikrinsime greitesnį ir patogesnį „webOS“ technologijos naudojimą, nei dirbdami vieni. Tai dar vienas pavyzdys, kaip reikšminga partnerystė gali pagerinti technologijų plėtrą“, – sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainemt Company“ prezidentas ir generalinis direktorius.

Plečiant pasiūlymų, už kuriuos galima apmokėti tiesiogiai internetu rinką, vartotojai galės rinktis iš dar daugiau turinio, esančio LG programėlių parduotuvėje (angl. app store). Apmokėti už programėles taps itin paprasta, tereikės paspausti „pirkti dabar“ (angl. buy now) ir suvesti kreditinės ar debetinės kortelės numerį. Vartotojams bus prieinamas išmaniosios televizijos turinys visame pasaulyje. Televizorių turėtojai visą reikalingą pagalbą matys ne tik televizoriuje, bet ir išmaniuosiuose įrenginiuose, sujungtuose su televizoriumi, nešiojamuoju kompiuteriu, planšetėmis, ar mobiliaisiais telefonais. Informacija prieinama ir naudojant QR kodą.

„WebOS“ platformos universalumas tampa reikšmingu kriterijumi, taigi „LG Smart TV“ tampa neabejotina lydere, galėdama pasiūlyti itin platų turinį vartotojams. Nauja LG „webOS 3.0“ platforma siūlo platų pasaulinį turinį, įskaitant tiesioginės transliacijos paslaugas ir aukščiausios kategorijos žaidimus. „WebOS“ taip pat yra suderinama su naujos kartos „4K Ultra HD“ technologija, bei HDR kokybės standartu.

LG Smart TV Payment Parnership_2